Hatalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Merhaba arkadaşlar;

Tekrar siteyi sağlam bir şekilde yayına sokmak için cok uğraştık. Siteyi tam 2 gün herşeyiyle test etmiştim. Fakat HolyOneın siteyi acmaya 15 dakka kala tüm database tablolarının adlarını değiştireceğ tuttu :D

İsteğim gördüğünüz hataları buraya yazmanız ve gidermeye calışmamız.

Su anda downloadları ve resimlerin pathlarını değiştirdiğimiz için Dökümanlar ve Dosya arşivi calışmamaktadır. Onları biliyoruz. Onun haricinde bir yer varsa söylerseniz sevinirim.(Özel programlar ve gereksiz özel programların calışması gerekmekteedir onlardada bir eksik görürseniz söyleyiverin bi zahmet. ör: denyolaunch, Boncuk gibi..)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scheitann
    scheitann's avatar
    Erkek

ya ben sifremi deistirmeye calistim ama olmadi eski sifremle giriyom hala ...

deisikliklerden kaynankalanan bi sorun mudur yoxa benim kafammi gusel :P

ALLAH RIZASI ICIN BU PROFILI SILIN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scheitann
    scheitann's avatar
    Erkek

bu arada soyle bi problem de war mesaji onizle dedikten sonra gonderemiyom

yani onizleme penceresini kapatip gonder dedigimde tekrardan msj onizleme cikiyor karsima

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    bende bir sorun yok sorunsuz bir insanim galiba :P
    bu arada abilere kankalara arkadaslara herkeze selam diyelim :) welcome tahhribat.com :)

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scheitann
    scheitann's avatar
    Erkek
    ya bi de soyle olsa daha iyi olmaz mi forum a son msj atan uye adi falan olsa forum konusunun yaninda  hani tahrip deki gibi???

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReaL_isT
    ReaL_isT's avatar
    Erkek
    Sonunda site açıldı bi daha bu kadar buyük bi ayrılık olmaz umarım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

scheitann bunu yazdı:

ya bi de soyle olsa daha iyi olmaz mi forum a son msj atan uye adi falan olsa forum konusunun yaninda  hani tahrip deki gibi???

Şimdi aslında o tür minik ayrıntılar cok. Fakat bildiğiniz gibi bu hazır yapım bir forum yada site değil. tamamen elde yazılmış bir site. Olay böle olunca bazı şeylere dikkat etmemiz gerekior. Mesela zamanında biz her foruma sabit konu eklemeyi düşünmüştük. Fakat o her sabit konular için Mssql serverın tüm klasörleri taraması gerekiordu. buda nerden bakarsan bak 2-3 göngü edior. aynı anda 10 kişi girse sitede acılışta en azından 2-3 saniyelik yawaşlama oluordu.

yada herkezin attığı post sayısını koymayı düşündük. fakat bu seferde olay baştan düşünülmediğinden dolayı her sayfa acıldığında 45 bin postu saydırmak gerekiordu buda siteyi yawaşlatacaktı..

Yani demek istediğim burada biz herşeyden önce hızı düşünüoruz. sonucta burada yüzlerde asp ve 100 mbı geçkin sql db si var. Tahribat.Com 600 kblık ziple indirilip install dosyası calıştırıldığında kurulan bir site olmadığı için bazı şeyleri cok fazla düşünmek gerekior. Bilmem anlatabildimmi.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek

ben buldupğum haataleri decameron a söliyom zaten msn den ok

Bırak Şimdi imzayı :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiL_CaT
    LiL_CaT's avatar
    Erkek
    walla benimde aklıma takılmıstı neden post sayısı yazmıyor.Rütbe sistemi yok filan diyordum meyerse yapması zormus...Veya kullanımı...Olsun böylede iyi sayılır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sitede renegadealien diye bi hata var. hemen bu hatayi duzeltin lutfen :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    :) kısa devre yapmış galiba. :)= sorunu bu :)

Bırak Şimdi imzayı :)
Toplam Hit: 3590 Toplam Mesaj: 14