Hatayı Çöz Rapid Pre Yi Al :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

FLooXy bunu yazdı:
    -----------------------------

acronıs sayesınde c ye format atmak zorunda kaldım acılıs ta FDISK mıdır nedır o cıktı sanırım pc acılmadı :S allahtan verılerım d deydı en ıyısı masaustu pcme tasımak olmucak bole sonra basarım formatı bolerım

xp repair cd ile düzeltebılırdın. bootmgr dosyasında sorun oldu sanırım. onuda xp cd si ile duzeltebılırdın.

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Netbook kullanıyorum optik yok !

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

c deki ve d deki verilerini bir yere yedeklemeden işlem yapma sonra arar durursun partition maneger tarzı programlar işleri sıraya alıyor ilk restarttan sonra diski biçimlendirmek zorunda kalabilirsin. Diğer tamamen sistemden bağımsız bir hdd var ise onu kullan. Mesela bende hem linux var hem xp32 hemde xp 64   ama linux ide hdd üzerinde yuklu diğerleri satada linuxa geçmek istediğim zaman biostan sataları disable yapıyorum o şekilde bağımsız kullanıyorum..

Syntax error..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Linux kuracaksan windowsun disk biçimlendirme araçlarıyla biçimlendirdiğin ext3, ext4 diske linux kurma.. aynı işlemi windows içinde yapma linux disk biçimlendirme araçlarıyla biçimlendirdiğin diske windows kurma.. sorun çıkabiliyor.. demedi deme boşuna vakit kaybetme :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

hocam yedek aldım hıc bısey kalmadı :D netbookda  D ye atcam lınuxu ınsallah :D

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

hocam bu hatayı  " Init failed:Error 117  google arat , seninle aynı problemi yaşayan başka kişilerde var , forumları incele belki biri bi çözüm vermiştir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

cLust3R bunu yazdı:

hocam bu hatayı  " Init failed:Error 117  google arat , seninle aynı problemi yaşayan başka kişilerde var , forumları incele belki biri bi çözüm vermiştir.

hocam arattım bı allahın kulu çözümünü yazmamıs.

edit:gerek kalmadı artık hdd yı sıldım yenıden kurulum yapıcam

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
Toplam Hit: 3684 Toplam Mesaj: 28