folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hatsan Striker Edge 5.5 Havalı Tüfeğimi Satıyorum.

Hatsan Striker Edge 5.5 Havalı Tüfeğimi Satıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    krypt bunu yazdı

Aslinda boyle tuplu alasim varda tupu doldurma isi kafamda sikinti .

Bunun son oluru ne reyiz yap bi guzel indirim .)

Hocam sen alacak ol bir orta yol buluruz :)

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Cevdet bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Havalı tüfek bana oyuncak bi geliyor sesi çıkmıyor içinde minicik bi saçma filan. Eğer ikna edici bi özelliği varsa ben alabilirim.

Köyde bir çocuk arkadaşının ayağına doğru şaka amacıyla atıyor ve çocuğun ayağına saplanıyor o minicik saçma ve çocuk kaç tane ameliyat geçirdi zar zor düzeldi

Eskiden bunun saçmalarının ucu sivri olurdu şimidi internette satılanların ucu yuvarlak

Sizin olak kötü olmuş ben vuramaz demiyorum aslında. Neye nişan alacağız ki arada poligona gdiyorum yetiyor birde kusurıkı tabancam var ses olsun diye. Bunu nerde kullanacağımı bilemedim görsel olarak pek şık gelmiyor.

zeybekustasi tarafından 10/Ağu/17 23:12 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Cevdet bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Havalı tüfek bana oyuncak bi geliyor sesi çıkmıyor içinde minicik bi saçma filan. Eğer ikna edici bi özelliği varsa ben alabilirim.

Köyde bir çocuk arkadaşının ayağına doğru şaka amacıyla atıyor ve çocuğun ayağına saplanıyor o minicik saçma ve çocuk kaç tane ameliyat geçirdi zar zor düzeldi

Eskiden bunun saçmalarının ucu sivri olurdu şimidi internette satılanların ucu yuvarlak

Sizin olak kötü olmuş ben vuramaz demiyorum aslında. Neye nişan alacağız ki arada poligona gdiyorum yetiyor birde kusurıkı tabancam var ses olsun diye. Bunu nerde kullanacağımı bilemedim görsel olarak pek şık gelmiyor.

bununla biraz alıştırma yapmak gerekiyor sonrasında duran hedefleri vurursun. Bilmiyorum başka kullanan yok mu ama bu saçmayı baya basınçlı atar.
    Kurusıkıyla korkutabilirsin ya da yakından barutla yakabilirsin zaten normal silaha benziyor. normal silahlar çelik olur kurusıkı demir olur sesi zaten normal silah gibi nerdeyse

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Güzel tüfek.

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 4309 Toplam Mesaj: 25
havalı tüfek hatsan edge