folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Havalı Silahta En Son Nokta

Havalı Silahta En Son Nokta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Gerçek bi kalaşnikofun yerini tutmaz :P)) Ama en sondaki tam bi mauser tipi.Onu beyendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Havalı Tüfek Satan Mürit yokmu sitede ya ? yada ucuza bulacak ? :S

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Güzel parçalar. :F

selam gençlik!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bende bir havalı tabanca almayı düsünüyorum da 18 yaş ve ruhsat sorunu var

:S alakası yok herkes alabilir havalı tüfekleri.. :s

edit : mod125'in durbunsuz hali ;

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:

Benım 1.sayfada verdiğim linke bak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    havalı da GAMO rulzz, üstüne tanımam. en azından parasına göre. böyle uçuk fiyatlara gider adam gibi tüfek alırım ne uğraşçam havalıyla
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:

Metanet bunu yazdı:

Benım 1.sayfada verdiğim linke bak

ucuz degilki bunlar :S
    + o verdiğin linktekini alma bence boşa 2 gun sonra bozulur zaten onların pek menzilide yok...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı:
    bayzin bunu yazdı:
    Bende bir havalı tabanca almayı düsünüyorum da 18 yaş ve ruhsat sorunu var

:S alakası yok herkes alabilir havalı tüfekleri.. :s

edit : mod125'in durbunsuz hali ;

bende var bundan. harbiden çok güçlü. vurduğunu deviriyor. ayni güçteki yabancı markalara göre çok ucuz. ruslar bunu çok tuttu. youtube de hatsan mod 125 diye arattırırsanız videolarını görürsünüz.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek
    Fxler PCP'nin son noktasıdır mod125 miş gamoymuş bunlarla isminin yakınen anılması bıle bende bi gülümseme yarattı Hele Hatsan hatasan haltsan mod125in yanında bilmiyorum mod125 ısabet dayanıklılık hiç biri yok kalite 0 gamo hadi gamolarda güzeldirki onlarında orjınal hali pek iyi değil özellikle tetik ve güç yönünden modifiye gerektirir.En güçlü yaylı bile bir PCP'den güçsüzdür.

FX T12:Hafifliği isabetiyle öne cıkan model.Ayakta desteksiz atışlar için ideal(3. resimdeki)
    FX Gladiatör:Tüp hacmi en yüksek olan model bir tek dolumla 350 400 atış yapabılıyor(2.resımdeki)
    FX REVOLATİON: Yarı otomatik pcp pellet (saçma) canavarı pcp'de son nokta (: (3.resimdeki)

Hastalık denicek bi hobi:S dikkat bulaşmasın :D

Kafam oldu galiba:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

suKo bunu yazdı:
    Fxler PCP'nin son noktasıdır mod125 miş gamoymuş bunlarla isminin yakınen anılması bıle bende bi gülümseme yarattı Hele Hatsan hatasan haltsan mod125in yanında bilmiyorum mod125 ısabet dayanıklılık hiç biri yok kalite 0 gamo hadi gamolarda güzeldirki onlarında orjınal hali pek iyi değil özellikle tetik ve güç yönünden modifiye gerektirir.En güçlü yaylı bile bir PCP'den güçsüzdür.

FX T12:Hafifliği isabetiyle öne cıkan model.Ayakta desteksiz atışlar için ideal(3. resimdeki)
    FX Gladiatör:Tüp hacmi en yüksek olan model bir tek dolumla 350 400 atış yapabılıyor(2.resımdeki)
    FX REVOLATİON: Yarı otomatik pcp pellet (saçma) canavarı pcp'de son nokta (: (3.resimdeki)

Hastalık denicek bi hobi:S dikkat bulaşmasın :D

tam doğru söyledin aynen . bu işi gerçekten profosyonel yapacaksanız ve attınızı şeksiz şüphesiz vuracaksanız bu modellerden şaşmayacaksınız. dürbünü denkçe bir kere sıfırla 100 metreden iyi pelletlere sigara paketi büyüklüğündeki hedefe çok rahat doldurabilirsiniz.isviçreliler mekanikte oldukça ileriler. bu tüfeklerde müsabaka dahil av dahil( havalıyla yasaktır)  her türlü ortamda çok rahat kullanabilirsiniz. çocuklarınıza bile miras olarak bozulmadan bırakabilirsiniz.

hatasana haltsana yani hatsana gelince hiç bulaşmayın derim.yumuşak demirden yapılmış kaba ve arızası eksik olmaz.

Temel adalettir .
Toplam Hit: 20806 Toplam Mesaj: 33