folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Havalı Tabanca Alımı İçin Yardım.

Havalı Tabanca Alımı İçin Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

nerede oturdugunu bilmiyorum ama istanbulda isen; avcilar semtinin girisinde buyuk bir silah dunyasi var; metrobus ile sefakoyde inip 5yola yurursen istanbul silah dunyasi diye bir silah satan yer de orada mevcut. Alman mali silahlara bakmistim. adam ilk 450 dedi internetten fiyatlari arastirdim diyince 300 lira netteki fiyati 280'e al git dedi :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    havalı tabanca için ruhsat felan gereklimi. üzerinde veya araçta taşıyabiliyormusun? bilenler varmı ?

Ses Etme Hallederiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

havalı tabanca, kuru sıkı, kurusıkıdan çevirme ne saçma sapan işler bunlar... avlanmayacaksan havalı tüfek alma, kısa mesafeden atış talimi yapmayacaksan havalı tabanca alma, beline kuru sıkı takıp taşıma, sadece geçen sene kusu sıkı taşıyan 15 velet öldürülmüş.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    IRET bunu yazdı:
    -----------------------------

havalı tabanca, kuru sıkı, kurusıkıdan çevirme ne saçma sapan işler bunlar... avlanmayacaksan havalı tüfek alma, kısa mesafeden atış talimi yapmayacaksan havalı tabanca alma, beline kuru sıkı takıp taşıma, sadece geçen sene kusu sıkı taşıyan 15 velet öldürülmüş.

Vuranlarda ne varmış peki baba ? :)
    Ortalama kaç kurşunla ölmüşler?

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

AnaMuhalefet bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

bak hocam eleman kuru sıkıyı beline takıyor trafikte olsun sokakta olun karşına çıkıyor, sende de normal silah var bu lavuk elini beline attığında anlama imkanın yok çıkarıp vuruyorsun, hızlı davrandı da silahını yere attı ellerini kaldırdı kurtardı yoksa imkan yok kurtaramaz kendini, kimse tek mermi sıkıp da bırakmaz, silehı elinden bırakana kadar mermiyi yer ayrıca yakın mesafeden göğüs bölgene alacağı tek mermi bile götürücüdür, ambulans 20 dakikada geliyor hesabını yap yani. ölenlerin çoğu ortalama iki ve üstü kurşun yemiş, daha detaylı bilgi yok elimde, isim listesi vardı vermek yasadışı değilse paylaşılabilir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

AnaMuhalefet bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

bak hocam eleman kuru sıkıyı beline takıyor trafikte olsun sokakta olun karşına çıkıyor, sende de normal silah var bu lavuk elini beline attığında anlama imkanın yok çıkarıp vuruyorsun, hızlı davrandı da silahını yere attı ellerini kaldırdı kurtardı yoksa imkan yok kurtaramaz kendini, kimse tek mermi sıkıp da bırakmaz, silehı elinden bırakana kadar mermiyi yer ayrıca yakın mesafeden göğüs bölgene alacağı tek mermi bile götürücüdür, ambulans 20 dakikada geliyor hesabını yap yani. ölenlerin çoğu ortalama iki ve üstü kurşun yemiş, daha detaylı bilgi yok elimde, isim listesi vardı vermek yasadışı değilse paylaşılabilir.

Adam CSI İstanbul :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

AnaMuhalefet bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

Adam Dogru söylemiş ayrıca kuru sıkı çektin anda karşındaki adam seni vurursa agır tahrik nefsi müfadan fazla ceza almaz sende öldügünle kalırsın topragın bol olsun derler yani silahın sahtesini taşımaktansa benim gibi hakiki taşıycan bende bulundurma ruhsatı var taşıma vermiyorlar.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

ruhsat ve silah konusunda konusmiyacagim kimde ne var ne kadari yasal bilinmez =)) havali tabanca su noktada gusel evinde dursun; yakin mesfeden boyuna atarsan oldurucu olur. piknige oraya buraya arkadas ortaminda atis talimi icinde güzel. devami yok havali tabanca hakkinda. atis talimi icin avcilarda atis poligonlarida mevcut 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

rakkoc bunu yazdı:

nerede oturdugunu bilmiyorum ama istanbulda isen; avcilar semtinin girisinde buyuk bir silah dunyasi var; metrobus ile sefakoyde inip 5yola yurursen istanbul silah dunyasi diye bir silah satan yer de orada mevcut. Alman mali silahlara bakmistim. adam ilk 450 dedi internetten fiyatlari arastirdim diyince 300 lira netteki fiyati 280'e al git dedi :)

Konu Hakkında bilgi veren ve paylaşan herkese teşekkür ederim. bu arkadasın dediği yere gidip bakıcam.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

bende havalı tüfek var 10 seneden fazla oldu hala canavar gibi bi tek yayını değiştirmiştim

köy yeri olduğu için ruhsat felan filan hiç aklıma takılmadısorun olmadı

ama güzel serçe avlanıyo =)

senin tabancana o fiyat çok fazla hocam iyi araştır 150-200 lira arasına sağlam bi japon malı bulabilirsin

snnyk.com - code is poetry all that i know...
Toplam Hit: 9241 Toplam Mesaj: 23