folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Havalimanında Unutulan Eşyalar Satışa Çıkarıldı

Havalimanında Unutulan Eşyalar Satışa Çıkarıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

olay şöyle işlio sanırım  diyelim 10 000 tane valiz var bunlar içi açılmıyor.  ihale ile satılıyor. alan kişi içinden ne çıkıcagını bilmio bleki 1000 liralık bile bişi çıkmicak belki 100 milyarlık bişi çıkıcak bilinmiyor. 

ihalede 220 milyar falan vermiş bilmem kaç bin tane valiz almış onları satıo adam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    -----------------------------

olay şöyle işlio sanırım  diyelim 10 000 tane valiz var bunlar içi açılmıyor.  ihale ile satılıyor. alan kişi içinden ne çıkıcagını bilmio bleki 1000 liralık bile bişi çıkmicak belki 100 milyarlık bişi çıkıcak bilinmiyor. 

ihalede 220 milyar falan vermiş bilmem kaç bin tane valiz almış onları satıo adam.

-----------------------------

Has deri kaplı olanını seçip alacaksın, mutlaka içinden pahalı birşeyler çıkar :D

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    Müridler ben gittim :D hatta siz burda haberi acmadan 4-5 gün önce :D arkadaşımın tanıdıgı kişiler oldugu için biraz erkenden haberdar olduk.İş hanına girdiginiz gibi hemen sagınızda goruyorsunuz izdihamı altkatta istemediginiz kadar tekerlekli sandalye var. içerde ise her turlu telefon notebook Laptop raket oyuncak bebekler saatler gözlukler Ipad PSP ve bircok sey vardı. 1 konteyner getirmişler digerleri ise gümrükte bekliyormus imza gerekiyrmus o gelince onuda getiricez dediler ama üstünden zaman gecti ne oldu bitti bilmiyorum.İşe yarıcak birşey mutlaka bulursunuz.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bebek arabası evet dün gözümün önünde unuttular :) 

unutan çok gerçekten adam bagajını bırakıp gidiyor yurtdışına alayınnı genelde içinde laptop oluyor kimsede geri dönmüyor bagaj için şu için bu için

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Bende sabahleyin gittim beyler göt kadar dükkan tıkış pıkış ama içerde yok yok bir tane skullcandy kulaklıkla philips 300 wolt bas aldım 45 liraya.

Adamların kendi adamları var laptopları falan hep kendilerine alıyorlar yada saklıyorlar reklam yapıp diğer ufak parça eşşaları satıyorlar.

Telefon çok var her taraf giysi ve telefon kaynıyor imeil numarası sorunu var telefonlarda ama.

Gidip bakmanızı tavsiye ederim ama güzel mazemeler var ama size tavsiyem üzerinize yüksek miktarda para alın 1 liranız cebinizde olsun derim.

FuCk yOu System..
Toplam Hit: 5187 Toplam Mesaj: 16