Hayatta Ki Acı Tatlı Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hop_dediK
    Hop_dediK's avatar
    Erkek
    selamlar arkadaşlar.hayatta herkeşin başından ac yada tatlı bi olay mutlaka geçmiştir.mesela:
    motorumla bigün giderken duran arabaya wurdum.hemde arkadan.tabi o zamanlar acemiydik.şimdi olsun kaza mı?oda ney derim.tabiki ALLAH kmisenin başına wermesin zor iş.hadi herkeşi bekliyorum.kirli çamaşırlar ortaya.

hayat acıdır baklava tatlıdır.baklava gerçek ise neden tatlıdır!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    biraz kucuktum ehliyet yoktu sirketin arabasiyla bir cocuga carpmistim park ediyordum sadece Allahtan cocuga birsey olmadi
    yinede hastaneye falan goturduk
    tabi polis geldi kaza diyince tutanak falan tuttular
    adam sikayetci olmamisti zaten cocuk babasinin elinden firlayip
    birden yola cikmisti...
    oylece kapandi olay...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaNaTiK
    FaNaTiK's avatar
    Erkek
    bende bı kaza yaptım lısede okuodum ehlıyet fılan yok tabı bırasda hız tutkunuyumdur allah kahretsın :)) işte gene bıgun ewden arabayı çalmısım gesıom nasıl delıler gıbı lüleburgasın altınıustune getırdım artık dedım ewe doneyımde bızımkıler gelıcek fılan arabayı yerınde bulsunlar dedım eve son gaz basaraktan gıdıodum tam ewe yaklastım adamın tekı sınyalsız fılan oda manyak sekılde soldan çıkıverdı onume arabaya yandan bı gırdım abıjım unoyla yanı dogan sx mıydı neydı işte ole bi arabaya kaldırıma çıkardım adam arabadan çıktı bana ozur dılıo ne yapardınız abıjım o adama???????? nese yanımda yıgenım vardı ama adama ben hala tamam unutalım dıom ya benım araba gıtmıs adamda tabı hemen polıse fılan haber verdı zaten ewlerıde o taraftaymıs anası fılan çıktı dısarıya karıda abıjım bı cene var masalla yanı butun mahalle benım kaza yaptımı orendı bırak sen adamlarda geldıler sen zaten buralarda çok gezıon fılan demeye basladılar allan dangalaklarına baksana gesmıcez sankı salak salak muhhabbetler yapmadılarmı bıde allam ya nese işte daha sonrası bılınenler gıbı polısler geldı tutanaklar fılan uzun işler oldu nasıl sansız bı gunumdu irenc bır gundu lanet edıom o gune peder beye 2 mılyarcık sadece bızım araba masrafı çıkmıstı :))) of geçtı bereket nese işte bole sıra sizde abıjım anlatmaya dewam :)

imzaya gerek yok nıckımız yetıyo sonucta dımı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    bizim arkadaslara işte araba filan kıralıyorlar hep işte bende hic binmedim bunlarin arbasina araba kiralık bide kaza mazayaparis gbisinden cekınıyorum bir gece yolun kenarinda beklıyorum arkadas geldi oomer bin ddi geselım yok dedim ama nasıl israr ediyorişte 2 3 mahdekı kucukler bindi omer sende bin dedi bak cocuklar bindi işte hadi hadi derken bindik ama bindiğimde sunu dedim kesin kazayapcaz icimden de gecıor kaza yapcagimiz neyse bastida basıyor 150 filan ara sokakta bişi yapicakti elfrenini cekti gaza basti bişiler yapti tak kaldirama carptık işte tak araba havada gidiyor bir ewin duwarina carptıık işte ondekı arkadas kfasaini ima wurdu kapılar sıkıtsı nasıl korkuyorlar bnde arkadayim sesim cıkmıor kafami tavana wurdum am acı yok bende camlari actim camdan indim arabdan sesler gelıor lastıkler patlak birsi dedi arab patlıcak nasıl kacıyorlar acip oldum ama hem guluyorum hemde deidm cıktı ide sairdim ılk defa bindim ilk defa kaza yaptim :) işte sona biraz takıldım arbaya cıkardık bunla rne yapti ne etti bılmıorum işte sonra ben eew gitim :) sonra ondan 1 ay sonra bostancidan motor caldilar işte 75 mılyarlıkmı ne iceri girdicıktı gecen gunde belkı duymusunuzdur kadıkoydekı migraso soyama calsıtıalr suan gine icerdeler :P

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    yeni araba surmeye başlamıştım nese babam şöle yap gaza bas frene bas fln biras örendik ehliyet yok tabi nese babm verdi arabayı[passat yeni kasa 2002 mode TDI] abi gaza basıom araba uçuo tabi hız tutkunluğumuzda var evin onunden bi basarsın bi yokuş orda en manyak adam bile frenle iner çok uzun ve kötu bi yokuştur ben gaz oldum apartman ın atrka bölumunden 80 le fln gıdıom daracık yer bi çocuk çıksa ya.ağı yedim tabii nese babam dur lan dur dedi frene ayamı bastım çektim bastım çektim gıcık oldu nese durdum ne var? dedim jendini F! pilotu mu sandın lan dedi in şaş dedi o gun den beri 2 aydır arabaya binemıom nese daha pazar gine verdi gine bişiler yaptık :) ii gunler

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek
    Dostumla ilk içkiyi içtiğimiz akşam ve 6 saat sonra onu enkazdan çıkarışım ölü bedenini..

Biz Eskiden Eskiden...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    kader.

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HaDeS cok aci bir olay
    o anki ruh halini dusunemiyorum bile

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    HaDeS bunu yazdı:
    -----------------------------
    Dostumla ilk içkiyi içtiğimiz akşam ve 6 saat sonra onu enkazdan çıkarışım ölü bedenini..
    -----------------------------

:(((((((ben olsam kafayı yerdim:(((üzüldm:(başın saolsun..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek
    Dostlar Sağolsun...

Biz Eskiden Eskiden...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    yaaa neden hep kötü şeyleri anlatıyosunuz??
    mesela benden bana göre mucize bi olay:))öss sonuçlarının açıklanıcaa gün..yıl 2000:)ben tabi sabaan 8 inde lavuk gibi geçmişim bilg.ın karşısına bekliom:))ama yıllardır hayalini kurduum okul(hacettepe)olmıycak:(((o kadar üzgünüm ki:((yaani biliorum ööle olucaanı ama yine de ekranda kazandıı okul yerinde ankara üniversitesi yazması beni yıkıcak:(((neyse saat 10 oldu ama ben öldm öldm dirildm:)sayfayı açtım,aday numaramı girerken ellerimin nası titrediini hiç unutmam:))sayfa açılmaya başladı ama takıldı bi türlü gerisi gelmio,o anda kalpten ölücem sandım:)kazandıı okul kısmı açıldıktan sonra 2 saat bana neler oldu hatırlamıyorum:)))))ondan soona da bütün gün sevinçten ağladım:))))HACETTEPEYİ KAZANMIŞTIM:)))
Toplam Hit: 1658 Toplam Mesaj: 17