Hayatttan Soğumak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

işte bunlar hep pompa eksikliğinden...

Şaka bir yana ben kurban bayramından sonra karsta göreve başlayacağım. Çıkıp gelirsin, beraber rakı içeriz tekrar? az da olsa kafan dağılır...

Abi nerdesin sen ya gelsene antebe hem bi görmüş olurum seni özledimde hemde dediğnin gibi kafamızı dağıtırız :) wallahiya çık gel ya

TURKCELL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    jizz_jix bunu yazdı
    HannibALgan bunu yazdı

Şaka bir yana ben kurban bayramından sonra karsta göreve başlayacağım. Çıkıp gelirsin, beraber rakı içeriz tekrar? az da olsa kafan dağılır...

Abi nerdesin sen ya gelsene antebe hem bi görmüş olurum seni özledimde hemde dediğnin gibi kafamızı dağıtırız :) wallahiya çık gel ya

La olum garsa gidiyom ben kurban bayramından sonra, kurbanda etleri çal evin dolabından karsa mangal yaparız, zaten sana rakı borcum var antepten ;) 

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı
    jizz_jix bunu yazdı
    HannibALgan bunu yazdı

La olum garsa gidiyom ben kurban bayramından sonra, kurbanda etleri çal evin dolabından karsa mangal yaparız, zaten sana rakı borcum var antepten ;) 

wallahi kendi ağzınla söyledin abi borcun var.. :) çık gel o zaman

TURKCELL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

hocam hayatını değiştir değiştiremiyorsan yenilikler ekle. mesela 

http://www.tahribat.com/Forum-Part-Time-Is-Arayan-Arkadaslar-Istanbul-Ici-199507/

gir buraya haftasonu tanımadığın insanlarla bilmediğin ortamlarda bilmediğin işler yap sıkıntın anında geçer :) güven bana..

hem para da kazanmış olursun daha noolsun :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Sorun direk sevgilimş acaba ?

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

daha dur bakalım hayattan ne gördünki amk

sanarsın 50 yaşında

sen hayattan soğuduysan bu adamların ölmesi lazımdı

http://www.kigem.com/basari-oykuleri

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

çağın hastalığı bu benide yakalamış durumda 

bu spor yap diyenler anlamıyo zaten hoca mesele spor yapacak istek yok :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

kim mutlu ki.

yeni konu açacağım:

konu ismi:  hayatından kim memnun?

konuyu açan: futurist

silinme sebebi : hiç post atan olmamış...

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    futu, al canın sıkılmasın. :D

ayrıca tarikat sapının imzaası aklıma geldi.

konu sahibinede

hocam işini, eşini ayarladiktan sonra, birazda kendine vakit ayırabilsen. gamsız vurdumduymaz olsak, sorun kalmayacakta... neyse. son nefesi verince rahatlarız..

RitmFarbRacourci tarafından 22/Eyl/14 15:13 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı

çağın hastalığı bu benide yakalamış durumda 

bu spor yap diyenler anlamıyo zaten hoca mesele spor yapacak istek yok :D

sorunu anlamış değilim hocam bide sadece can sıkıntısı olsa iyi  ev ayrı iş ayrı dediğim gibi..herkezin derdi sıkıntısı cok onda hem fikiriz ama ne bilim ya hiç bişey yolunda gitmiyo amk

şuan şunları yazarken rahatlıyorum içimi dokmek felan azda olsa rahat ettiriyo

belkide içimi dökecek bir arkadaşa ihtiyacım var derdimden anlamasada anlamış gibi davranan :)

TURKCELL
Toplam Hit: 3338 Toplam Mesaj: 22