folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Haydin Yardıma TBT

Haydin Yardıma TBT

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar Güney Doğu Tarafında Bulunan Fakir Aileler İçin Yardım Toplayan Bir İki Küçük Kız Arkadaşımın Bana Gelmeleri Üzerine Bende Sizlere Açıyorum Konuyu Elinize Okumalık Test Kitapları Ve Bunun Gibi Okumadığınız Köşede Kalan Kitapları Veya Eski Yeni Gönlünüzden Ne Koparsa Elbiselerinizi Kulanmadığınız Ivır Zıvır Olan şeyleri Göndere Bilirsiniz Yada Bağış Yapa Bilirsiniz  Göndere Bilecek Arkadaşlardan Destek Bekliyorum Konuyu Şimdi Yazdılar Bende Hemen Buraya Yazim Dedim Detaylı Öğrenip Sizlerle Paylaşıçam Şimdiden Teşekkürler.. Ulaşa Bileceğiniz Numaralar Ve Detaylar İçin Bu Kardeşimize Ulaşa Bilirsiniz (Lale Polat Avşar 0545 499 70 34 )

( Mizgin Avşar. 0534-817-75-03 )

Ayrıca Yardım Etmemek İsteyenler Etmez Konuyuda Baltalamasın

Ayrıca Etmeyendende Edende ALLAH Razı Olsun

Mod İsteğiyle Yeniden Açışmışdır.. Konudan Rahatsız Olan Arkadaşlar Silinen Konulara Bakıp Uyarıya Baka Bilir..

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

?

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hocam burada hayır amaçlı faaliyette bulunabilecek çok az insan vardır onlarda çevresindekilere yardım eder inşallah  çıkar birileri bende zor durumdayım bu aralar :D

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam burada hayır amaçlı faaliyette bulunabilecek çok az insan vardır onlarda çevresindekilere yardım eder inşallah  çıkar birileri bende zor durumdayım bu aralar :D

inşallah sıkıntın geçer kardeşim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

hocam herhangi bir adres gönderebileceğimiz yer filan varsa

elinde daha kapagı açılmamış bu senenin geçen senenin filan bir dolu test kitabı var..

kullanmıyorum ben öyle kitap defter.

gönderebilirim adres vs. verebilirseniz.

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

2 farklı yayın evinin test kitapları konu anlatımları cartları curtları çok fazla işaretleme yok. :D bu aralar kafam biraz dağınık topladıktan sonra verdiğin numaralardan irtibata geçerim.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hocam bende bu platformlar ile elimdeki kitaptan kaleme ne varsa gönderdim en temizinden olanları evimde duyarlı davrandu bu konuya ve kendimizcede alıp gönderdik. öss kitaplarımıda yine doğu kampanyası yapan ulaştırılacak ailelerin gerçekten ihtiyacı olduğu insanlara gönderen bir platform ile gönderttim. Sakın ola doğuda okuyan yok falan demeyin hayatımın bir kısmını orada geöirdim çok aziml insanlar var.

"bea"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

Hocam bende bu platformlar ile elimdeki kitaptan kaleme ne varsa gönderdim en temizinden olanları evimde duyarlı davrandu bu konuya ve kendimizcede alıp gönderdik. öss kitaplarımıda yine doğu kampanyası yapan ulaştırılacak ailelerin gerçekten ihtiyacı olduğu insanlara gönderen bir platform ile gönderttim. Sakın ola doğuda okuyan yok falan demeyin hayatımın bir kısmını orada geöirdim çok aziml insanlar var.

aynen kardeşim ki buda çok büyük hayır sayılır.. teşekkürler..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

3 yıl önceki öss konularını içeren hiç kullanılmamış kitaplarda var bende, toplasam bir koli çıkar sanırım kargo çok para istemesse gönderirim bende adres varsa.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Kardeşim benim elimde giymediğim sıfır demesekte ona yakın elbiselerim kısa bir sürede biraz vücut büyümesi yaşadığım için hepsi bana bady gibi duruyor bende sevmem dar giyinmeyi pantolon da var bunları gönderebilirim sorun olmazsa kitap konusunda bi kaç roman var onları gönderebilirim fazla kitapla aram yoktur.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Avşarlarla iş yapmam.

Önceliğim karadenizdir

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 2434 Toplam Mesaj: 15