folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hayırlı Olsun.

Hayırlı Olsun.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu bölümde cıvıtmak yok. Başlığa uygun konularda yazabılırsınız. Herturlu hıkaye / şiir / masal / roman / deneme / kaside / destan / efsane / hiciv / senaryo / vb. gibi her türlü nazım yada nesir farketmez ciddi anlamda emek sarfettiğiniz amatör yada profesyonel çalışmalarınızı bu başlık altında diğer müritlerin beğenisine sunabilirsiniz.
    Şimdiden konu hakkında çalışmaları olan arkadaşlarıma kolay gelsin dileklerimi sunarım.
    Hayırlı olsun tekrar.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    edebiyata döndü :)
    güzel bölüm, dediğin gibi hayırlısı olsun

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaBLa
    BLaBLa's avatar
    Erkek
    Hikaye nin her türlüsü oluyo dimi? Sonra ban yemeyelim :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Eklemeyi unutmuşum. Hikaye bölümü bir süre deneme yayını yapacak eğer beklediğimiz düzenlemeyi ( forumda sağa sola attırma olayı) sağlamaz yada murıtler tarafından hos karsılanmazsa silinecek. Buyrun cenaze namazına o zman. Ama tersi olursa zaten bir eksikliği doldurmuş olur. Başından beri tahribatın salt hack içeriği olan bir site olmadığını savundum. Herkese hitap eden bir tarafı olmasını arzu ettim. Bugune kadar bu konuda basarılı oldu. Şimdiden sonra da aynı başarısını surdurecegıne emınım.
    Netıce ıtıbarı ıle Tahribat bir tek kişinin değildir. Benim olduğu kadar a nın b nin c nindir. Tahribat .com kişi yada kişilere mal edilemeyecek kadar büyük bir kardeşlik topluluğudur. Bu bakımdan bu vesile ile biraz daha sahip çıkmanızı isterim. Her başlık altında kaynayan bilgi ışığının yanında bu tur aktıvıtelerınde olması gerektıgı hakkında ki düşüncelerim inşallah beni yanıltmaz. Güzel çalışmalarınızı bekliyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ertan iş /güç bölümü var araba alım satımı mı yapılıyor orada?
    bu sıtede kac tane hıkaye yazıldı cızıldı. Bosuna acılmıs bır baslık olmadıgı kanaatındeyım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    merak etmeyin ben doldururum burayi :)...ha bu arada amk azitip sex hikayesi yayinlamaya kalkmasin kimse :)...super baba ne dion bu ise :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    hoca bu kadar kızma,edebi bir bölüm dedim ve güzel dedim,yanlış anlama yaaf

Arkadaşlar bazen hikayeler veriyorlar onlar için iyi olur

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Tugrul baba sen devam et ben arkandayım :D Ama önce senin yazmanı beklerdim.. cesaret acısından :D

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    bence buraya sadece kendi çalışmalarımı koyalım yoq amacından sapar(bence...)
    kitabımın 5. sayfasındayım 10'a geliym yayınlıycam züper bişi olcak:D

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    oLééy! Çok sevindim buna.. Umarım amacından sapmaz böyle bir bölüme ihtiyacımız vardı..
    Sağolasın TugruLBaba ..
    İnşallah güzel paylaşımlar olur..
    Paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum..
    Ohh be çok sevindim :)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sex hıkayesı yok anında sılerım..

Toplam Hit: 1616 Toplam Mesaj: 16