folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Hazerfan Baran Çelebi[19 Ytl İçin 10Metreden Atlıyan Herif]

Hazerfan Baran Çelebi[19 Ytl İçin 10Metreden Atlıyan Herif]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    Şİmdi olay şöyle gelişti;
    Bu baran(tekel) arkadaşımız bana yüksek bi yerden atla 20 ytl vercem dedi ben dedim bi sittir git aq manyakmıyım ben nasıl atlıyım falan, sonra o dedi aq ben 3. kattan atlarım (normalde 2. katta bizim okul eski ve büyük olduğundan normal bi binanın 3. katına tekabül ediyo) dedi o sırada iki üç arkadaş daha geldi yanımıza o dedi işte atlarsam ne verceniz biz dedik kişi başı 5 ytl yani 25 ytl toplam işte çıktık kata üç kişi aşşağıda üç kişi yukarda , biz buna dedik önce toprağa atla o dedi yok ben betona atlıcam dedi :D işte çıktı bu salak pencereye oturdu bi dua etti önce sonra ayağa kalktı aq 1 dedi bismillahbismillahbismillah 2 bismillahbismillahbismillah 3 bismillahbismillahbismillah bi atladı herif aq sanki uçaktan atlıyo :D hadi kendini yere bıraksa neyse aq bide yukarı zıpladı :D havada en az 4 5 saniye uçtu aq sonra yere bi düştü bok gibi yapıştı aq :D herif arbici arbici 10 metreden atladı aq ölçtük aq :D biz aq nerden bilelim atlıyacağını bu insin pencereden paramızı alıp gidip yemek filan yiyelim dioduk :D herif bide şey diyo verin para cebimde dursun telefonumuda verin oda cebimde dursun diyo aq :D sanki atlıcak yürücek gitcek aq :D ambülans çağırdık ambülans şoförü " bu herif 50 ytlye götünü bile verir" dedi amk :D
    aq herif öyle gaz bi herifki 100ytl ver uçaktan paraşütsüz atlasın aq :D öyle biri lpg ile çalışıyo herif aq :D salak herif 19 ytl için atladı 2.000ytl masraf çıktı :D 1,5 ay okula gelmicek ayağını belini filan kırdı aq :D hadi herşeyden geçtim ailesine ne dedi acaba aq :D 1 hafta gülmekten öldük aq o sahneyi görseydiniz, arkadaş yan pencereden vidyosunu çekiyo baran sayıyo şimdi 1 2 3 , üçten sonra herif vidyoda gözükmüyo aq :D herkez şaşırdı aq :D lööp diye atladı zibidi ya :D
    buda eve taburcu olduktan sonraki ropörtojı;
    (Kusra bakmayın vidyo silindi, neden diye sorarsanız geçen gün telefon geldi, arıyan barandı herifin cümle aynen şu" Abi silin o vidyoyu annem sikti beni " biz tabi yerlerde :D )

bude bunla şöyle bi anımız var, herife dedi arkadaş sen su borusundan 2. kata bedavaya çıkamazsın :D baran dedi çıkarım amına koyim, tırmandı çıktı aq vidyosunu bulursam koyarım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    mahahahahahah ne tür bir manyaksınız lan siz

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    abi bide her kelimenin sonunda aq yakısmıs aq :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    ajan koptıö ya kuş gibi atladı a.q :D :D

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    abü buca nın neresinden bi adam adı yeri yurdu versem dövermsiniz :D izmitten izmire adam dövmeye gleinemzki aq :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    alayı manyak bunların a.k :D

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Athzai hojam şu sitedeki sayılı en deli adamdansın ;D orjinalliğinin yanında esprili anlatımların olsun 1 numarasın , süper bir hikayeydi devamını bekliyoruz:D

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    gözü ne biçim olmuş yav öyle yarısı beyez yarısı kırmızı allah akıl fikir versin...

l enfer c est les autres Sartre ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    muhahaha aq

muhbir-tbt@hotmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Creator
    Creator's avatar
    Erkek