folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder HD-Torrents 10.Yila Ozel Freeleech Kampanyasi

HD-Torrents 10.Yila Ozel Freeleech Kampanyasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Beyler demin eksi sozlukte gordum. 10.yilin serefine tum torrentler 24 saatligine beles..

edit: konu iceriginde duzeltme yapildi. Davetiyesi olan yesillendirse super olur.

DrKeworks tarafından 10/Nis/18 20:11 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Tum torrentler beles derken? Davetiye sistemi olan siteden bile torrent indirirken para mi odeniyor?

Ona para verecegime gider asil kaynaga para veririn emege katkim olur bari.

Gecende de turk torrent sitesine uye oldum uyelikler acilmis. Hicbisi indirmio. Ya satin alacam yada upkoad kasacam bi suru. Cok torrent kullanan adam deilim zaten bide upload ile mi ugrasacaz.

Ayrica diger torrentlerden ne farki var, disarda bulunmayan ve hd torrente bulunan filmler vs ne var?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

üye alımı açıldı sandım sevindim :/

do_som tarafından 10/Nis/18 19:47 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

üye alımı açıldı sandım sevindim :/

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Tum torrentler beles derken? Davetiye sistemi olan siteden bile torrent indirirken para mi odeniyor?

Ona para verecegime gider asil kaynaga para veririn emege katkim olur bari.

Gecende de turk torrent sitesine uye oldum uyelikler acilmis. Hicbisi indirmio. Ya satin alacam yada upkoad kasacam bi suru. Cok torrent kullanan adam deilim zaten bide upload ile mi ugrasacaz.

Ayrica diger torrentlerden ne farki var, disarda bulunmayan ve hd torrente bulunan filmler vs ne var?

Tum torrentleri freeleech yapmislar hocam. bir torrenti indirdiğiniz zaman download yapildi saymiyo, limiti yemiyo, sadece upload miktarıni hesaba yansitiyo. Yani limitsiz download veriyo hesaplara. türk torrent sitelerinde buna "altın" hesap deniyomus. Hd-Torrent hesabi olanlar yasadi desek dahab dogru aslinda.

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Evet ben de bu sabah girip baktığımda gördüm. Tam indirmek istediğim bir şey vardı iyi geldi.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Davetiyesi olan varsa gonderebilir mi? Yada farkli ne gibi bi torrent agi var biri yaxabilir mi?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hangi siteydi bilmiyorum Türk torrent sitelerinden biriydi turkdepo nova bitturk bilmiyorum da 250gb upload yapınca silver üye mi ne oluyodunuz tüm torrentler freeleech idi bilen yazarsa hiç böyle şeyler uğraşmazsınız 250gb upload yapın (ben vps ile yaptım :D ) sonra tüm torrentler freeleech ama hangi site hatırlamıyom zaten kullanmıyom vipkullan takılıyom yok biri seedlicekte indir uğraşamam bas indir candır

crack hesap ayrı candır :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_kiyatrist
    pc_kiyatrist's avatar
    Erkek

İşine yarayacak varsa hdturk.eu üye alımını kısa süreliğine açmış.

Bu da linki http://hdturk.eu/

Bu arada turkdepo yine mi kapandı. Ben siteye ulaşamıyorum.

- anlat + "malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyordum kamyonu" -ne diyorsun? + ne diyeceğim, siz kaçırdınız, siz anlatın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

sağlam sitelerden davetiyesi olan varsa talip olabilirim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

üyeliğim vardı ama giriş yapamıyorum. üyelik mi sildiler acaba

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 2395 Toplam Mesaj: 12
torrent hd torrents