folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Hediye - Satılık Xbox Series S 1Tb - Sıfır

Hediye - Satılık Xbox Series S 1Tb - Sıfır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Sıfırı 17 binken bu fiyata satman imkansız hocam 512 gb olanları da sıfırı 13bin civarı. 

sıfırı 17500 e var en ucuz. 512 olanlara iyi bir ssd taksan zaten sadece ssd ye 1tb 3-4k vereceksin en azından.

Sahibinden e bakarak koymuştum fiyatı, çünkü az garantili ürünleri de 16k ya koymuşlar. bunun avantajı microsoft garantisi olması tabi. Bazıları yurtdışından alıp satışa koymuş onlarda garanti nasıl oluyor bilmiyorum.

ayrıca sahibinden param güvende ile alışverişte komisyon alıyor, o yüzden oraya 17k fiyata koydum. 

Tabi ben de biran önce satılsın istiyorum eksiklerimi tamamlayayım diyorum ama bu konuda ne fiyata konur bilemedim

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    AslanAmca bunu yazdı
    banneduser bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı

X sandım :)) düzeltme.

hocam daha önce yazdığını görmüştüm de dönememiştim. Sen bunu X sanıp 14000 lira para mı önerdin, sıfır garantili ürüne...

X ve s yi karıştırmişim xd . Ayriyetten sıfır ürün değil hacım.

Yani dediğim gibi ürünü açtım çünkü, hediye eden kendi sattığı ürünü göndermedi. İnternetten satın alıp adresime gönderdi bu yüzden ürün satılan sitede vaat edilen gibi mi bakmam gerekiyor. Yoksa 1 hafta kutuda bekledi zaten. Aksi takdirde garantisiz bir ürün de gelebilirdi.

Bir diğer konu da garantiler genelde ada faturalı olmasına bakar ancak microsoft çok farklı yapmış, onu da ürünü açınca öğrendim. cihaz başlatılırken epostayı yazınca direkt olarak epostaya ürünü seri nosuyla ekliyor. 

ride or die..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı
    banneduser bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı

hocam daha önce yazdığını görmüştüm de dönememiştim. Sen bunu X sanıp 14000 lira para mı önerdin, sıfır garantili ürüne...

Yani dediğim gibi ürünü açtım çünkü, hediye eden kendi sattığı ürünü göndermedi. İnternetten satın alıp adresime gönderdi bu yüzden ürün satılan sitede vaat edilen gibi mi bakmam gerekiyor. Yoksa 1 hafta kutuda bekledi zaten. Aksi takdirde garantisiz bir ürün de gelebilirdi.

Bir diğer konu da garantiler genelde ada faturalı olmasına bakar ancak microsoft çok farklı yapmış, onu da ürünü açınca öğrendim. cihaz başlatılırken epostayı yazınca direkt olarak epostaya ürünü seri nosuyla ekliyor. 

Doğrudur abide yanlış anlamazsan birşey diyeceğim. Sıfır şuan 17 küsur lira bide taksit yapıyorlar.şimdi nakit neden 16k mi ben ürüne bagliyayim? 1 TB akcede var.bence nakit ihtiyacın varsa biraz daha düşürmeni tavsiye ederim. Alacağımdan değil:))

AslanAmca tarafından 24/Oca/24 17:45 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    AslanAmca bunu yazdı
    banneduser bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı
    banneduser bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı

Doğrudur abide yanlış anlamazsan birşey diyeceğim. Sıfır şuan 17 küsur lira bide taksit yapıyorlar.şimdi nakit neden 16k mi ben ürüne bagliyayim? 1 TB akcede var.bence nakit ihtiyacın varsa biraz daha düşürmeni tavsiye ederim. Alacağımdan değil:))

Eyvallah saolasın zaten sahibinden deki fiyatı 16ya çektim. 15e buradan veririm 

edit: ayrıca kkartı ile alacak olan varsa sahibinden dolap üzerinden koyabilirim. komisyon da olacağı için 16ya koyarım. taksitli almak isteyenler için

banneduser tarafından 24/Oca/24 17:55 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
Toplam Hit: 2101 Toplam Mesaj: 25
xbox series s