folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hediye Tatil Kazanmışım

Hediye Tatil Kazanmışım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shed510
    Shed510's avatar
    Erkek

Hocalar, 10 gün kadar önce Ankarada Forum alışveriş merkezinde yanımıza gelen biri hediye tatil için bi form doldurdu. Bir kaç gün önce de 3 gece 4 gündüz hediye tatili kazandınız diye aradılar.

Sizin bundan çıkarınız ne diye sordum elbette... Antalya/Alanya da ismini 10 kez söylemesine ragmen anlayamadığım bir otelleri varmış ve 5. yıldızı bu sene takmışlar. Tv ye reklam vermek yerine kişilerle yüz yüze iletişim kurarak reklam yapıyorlarmış... Tek şartları da Ankara Kızılay daki bir otelde 90 dakikalık tanıtımlarına katılmakmış... 

Özetle Google amcanın bana söylediğine göre bunlar dolandırıcıymış. Gürültülü ve lüks bi ortamda bana devremülk satmaya kalkacaklarmış... 

Bu pazar tanıtıma davetliyim. Şimdi bu sahtekarları kameraya çekip youtube de filan meşhur etmeli mi yoksa boşver deyip sallamalı mı? Ayrıca buradan da Ankaralı müridleri uyarmış olalım...

İnsanın İçindedir hakikat, dışarısı sadece manzara !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

sakın bulaşma hacım. 5 yıldızlı otelin zaten bu tarz reklama ihtiyacı bulunmaz, hedef kitlesi sokaktaki insan değildir. Kot pantalon satmıyorlar sonuçta. Muhtemem toplantıda iyice bir gaza getirtip birşeyler imzalatmak.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Yazının başını okudum tam aklıma devremülk gelmişti sen de öğrenmişsin zaten 😄 bana sorarsan git zamanın varsa ikramlarını ye iç, oradakileri uyar ama dikkat et dayak yeme

mataramasuko tarafından 26/Ara/14 15:20 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

sunum için çok cüzi bir ücret ödemeniz gerekiyor. ayrıca girişimcilik sertifikası da alacaksınız falan demeye başlarlarsa moron taklidi yap üste para verip yollarlar.

ulan o değil de piyasa ne kadar çok orospu çocuğu dolmuş

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    abdullah abi kışın ortasında ne tatili :) baltayı taşa vurmuşlar.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ROYAL dir hocam geçen bizim dibimizede yanaşmıştı birisi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek
    Shed510 bunu yazdı

Hocalar, 10 gün kadar önce Ankarada Forum alışveriş merkezinde yanımıza gelen biri hediye tatil için bi form doldurdu. Bir kaç gün önce de 3 gece 4 gündüz hediye tatili kazandınız diye aradılar.

Sizin bundan çıkarınız ne diye sordum elbette... Antalya/Alanya da ismini 10 kez söylemesine ragmen anlayamadığım bir otelleri varmış ve 5. yıldızı bu sene takmışlar. Tv ye reklam vermek yerine kişilerle yüz yüze iletişim kurarak reklam yapıyorlarmış... Tek şartları da Ankara Kızılay daki bir otelde 90 dakikalık tanıtımlarına katılmakmış... 

Özetle Google amcanın bana söylediğine göre bunlar dolandırıcıymış. Gürültülü ve lüks bi ortamda bana devremülk satmaya kalkacaklarmış... 

Bu pazar tanıtıma davetliyim. Şimdi bu sahtekarları kameraya çekip youtube de filan meşhur etmeli mi yoksa boşver deyip sallamalı mı? Ayrıca buradan da Ankaralı müridleri uyarmış olalım...

Dolandırıcı değil bunlar devremülkü illa satın almak zorunda değilsin. Evet toplantıya gidiyorsun zorunlu fakat tatilede gönderiyorlar seni kendi devremülklerinde sonrada istersen satın alıyon istemezsen almıyorsun.

bende devremülk almadan tatil yaptım bunlardan.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek

gidiyosun ağzından getirip burnundan çıkarıp başka şeyler yapmana teşvik ediyolar. Pazarlama bokları.

Korkmayın canım hayal edin..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek

ben zamanında böyle baya çok devremülke gittim.önce seni davet ediyorlar devremülkü tanıtıyorlar ay ay fiyatlarını söylüyorlar filan sonra almak zorunda değilsin almayıncada seni orda misafir ediyorlar.sadece konaklama ücretini karşılıyorlar ulaşım gibi masraflar senin cebinden çıkıyor.dedeman, armonia, club pinokyo, hürpa, club flipper bunlardan bazıları gayette memnun kalmıştım

Fak yu!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam tatile gidebiliyorsun evet amaçları devremülk satmak fakat dolandırıcılık gibi bir olay yok. Adamların mantık şı 50 kişiyi ücretsiz tatile yollayıp birine devremülk satsak zaten hayli hayli kara geçiyorlar. Yalnız tatil sırasında genelde bir rehber eşliğinde herşeyi zamanlı yapıyorsun. Şu kadar süre havuz şu kadar süre bar vs. gibi

since 2005 // tbt
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

tatilin tadına baktırıp sana odayı satacak.. sana kiradan pay verecek.. yılda 1 2 hafta sana kullanıma açacak tek olay bu..

Toplam Hit: 2274 Toplam Mesaj: 14