folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Hello World Yazdıramıyorum, Yardım Pls

Hello World Yazdıramıyorum, Yardım Pls

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Vay anasını bunun gibi bir algoritma gelişir 1 gb birkaç kb lik dosyaya girer ama o günleri bizim çocuklar görür

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

eureqa indirip bu dosyadan devam edebilirsiniz benden daha bos adamsanız=)

https://dl.dropboxusercontent.com/u/6230248/sil/helloworld.fxp

ofisin servera attım çaktırmadan lakin sanırsam koruma var  generations  hızı 495 lerden yukarı çıkmıyor :S çalışsın bakalım arka planda :E

Buldu mu acaba :D

ben de kim hortlattı diye arıyodum :) bulana ödül var mı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    asa42 bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

ofisin servera attım çaktırmadan lakin sanırsam koruma var  generations  hızı 495 lerden yukarı çıkmıyor :S çalışsın bakalım arka planda :E

Şu odtüde falan vardı bi ara süper pcler. Onların saatlik kirası ne kadar ki :D Yada programı gpu ile şeyapabilme ihtimalimizi yok mu hiç ? Sadece cpu çok sıkıntılı çünkü. Gerçi programın mantığını tam anlamış değilim brute force yapmıyo dimi :D Matematik hocalarımın hepsine burdan selam eder annelerini en yakın zamanda ziyarete geleceğimi bildiririm. Yarışmacı arkadaşlara başarılar.

Şeyhim bide bişey diyim hazır yazmaya başlamışken. Sen napıyon ? Nasılsın ? İyimisin ? Sağlığın sıhhatin nasıl ?

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

sanat la bu

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    asa42 bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Şu odtüde falan vardı bi ara süper pcler. Onların saatlik kirası ne kadar ki :D Yada programı gpu ile şeyapabilme ihtimalimizi yok mu hiç ? Sadece cpu çok sıkıntılı çünkü. Gerçi programın mantığını tam anlamış değilim brute force yapmıyo dimi :D Matematik hocalarımın hepsine burdan selam eder annelerini en yakın zamanda ziyarete geleceğimi bildiririm. Yarışmacı arkadaşlara başarılar.

Şeyhim bide bişey diyim hazır yazmaya başlamışken. Sen napıyon ? Nasılsın ? İyimisin ? Sağlığın sıhhatin nasıl ?

ahahahah ulan ben unutmuşum onu  salı çarşamba günü gidip servera bakıyım ne yaptı ne etti daha iyi bi sonuç çıkardımı bakıyım :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    VEXTA bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    asa42 bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

ahahahah ulan ben unutmuşum onu  salı çarşamba günü gidip servera bakıyım ne yaptı ne etti daha iyi bi sonuç çıkardımı bakıyım :)

vay anasını hello worldu aşıp pentagonun pc lerine girmiştir bu sürede

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    ETRoot bunu yazdı

Vay anasını bunun gibi bir algoritma gelişir 1 gb birkaç kb lik dosyaya girer ama o günleri bizim çocuklar görür

Benzeri var

600 mb lik dosya 64 kilobyte.

Algoritma ismini tam hatırlamıyorum ama kgb archiver araştırın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Sıkıştırma öle ölçülmez hocam, 1 terabytelık dosya 1 kb a da sıkışır en bilindik formatlarla, önemli olan dosyanın içeriği, içinde ne kadar tekrar olduğu. Kolaysa mpegi, jpegi sıkıştırsın o şekilde=)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    Fatih54 bunu yazdı
    ETRoot bunu yazdı

Benzeri var

600 mb lik dosya 64 kilobyte.

Algoritma ismini tam hatırlamıyorum ama kgb archiver araştırın.

ama hangi 600 mblık dosya ? text'tir muhtemelen.

KGB'yi her deneyişimde bana çok gereksiz geliyor. 7z akar.

boyut/performans, çıkarmak için 1 saat bekleyeceksem 64 kb olmasını napayım :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Sıkıştırma öle ölçülmez hocam, 1 terabytelık dosya 1 kb a da sıkışır en bilindik formatlarla, önemli olan dosyanın içeriği, içinde ne kadar tekrar olduğu. Kolaysa mpegi, jpegi sıkıştırsın o şekilde=)

hocam benim düşündüğüm bu şekil. biliyorum tekrar falan oldu mu iş kolaylaşıyor. hacettepe de bir arkadaş ile md5 ten esinlenmiştik , md5 i geri çevirerek gb lerce dosyayı geri çevirmeyi düşünüyorduk. matematik hocasına soracaktık , arkadaşla irtibatım kesildi

Toplam Hit: 17551 Toplam Mesaj: 98
holyone hello world