Help Me!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garfieLd
    garfieLd's avatar
    Erkek
    slm millet. Ya aslında kimseyle bi derdim yok ama kafamı karıstıran bisey var. danısacak da kimseler yok burdan baska, bi kız var aslında bi cok kız var ama neyse ben birinden bahsedeyim.. biriyle cıkıyorum kız bende 2 yas küçük 18 yaşında yani... Üniye hazırlanıyor bu yıl cok da zeki bi kız sölemesi ayıp.. bende üni okuyorum, herkes bilir üniye hazırlanırken nasıl insanın zorlandığını. tam manasıyla kendinizi sosyal faaliyetlerden soyutlamalısınız iyi bi yeri kazanmak icin. ondan cok hoslanıyorum ama ona engel olacağımı düsünerek bana bağlanmasından da korkuyorum.. onunla çıkarsam beni düsünür derslerine yogunlasamaz, kavga etsek kendini öss"ye veremez diye düsünyorum. o da benden hoslanıyor yani bu yazdıklarımı o na da söledim ama kendimizi alamadık birbirimizden.. Anlayacağınız cesaret edemiyorum ona mani olmamak icin.. Sizce ne yapmam gerek bana yardımcı olursanız sevinirim.. Hem bide ödül vvar bana yardımcı olana aksam yemeginde SINIRSIZ LAZANYA :Pp

ı love LaZaNyA
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sirine
    Sirine's avatar
    Dişi
    slm bak bende unıw hazırlanıyorum we benımde cıktıgım bırı war sayısalcıyım ben cok zor hazırlanıyorum ama hıc bız zaman sewgılı olayını ders calısırken aklıma getırmıyorum yanı hıc bırbırıne karıstırmadım...senın olayına gelınce ben cık derım ama genede sen bılırsın.. yanı cıkarsın fakat fazla ustune gıtmezssın boylece anlasırsınız.. mesela benım sewgılım bana cok destek oluyo onu cok sewıyorumm..

formda kendını bılmez kişilerin gıt gıde cogalmasından ve bu sah sıyetler elını kolunu sallaya sallaya forumda bulunup SEVIYESIZCE yazılar yazmasından bır takım olaylara yol acıp ortamı cırkınlestırdıgınden dolayı formda kısa bı süre BULUNMUYCAM!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sirine
    Sirine's avatar
    Dişi
    umarım hersey ıstedıgın gıbı olur :))

formda kendını bılmez kişilerin gıt gıde cogalmasından ve bu sah sıyetler elını kolunu sallaya sallaya forumda bulunup SEVIYESIZCE yazılar yazmasından bır takım olaylara yol acıp ortamı cırkınlestırdıgınden dolayı formda kısa bı süre BULUNMUYCAM!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AkkartaL
    AkkartaL's avatar
    Erkek
    kardeşim hazırlanamıyosans ende cıkma okulun bıtsın ondan sonra cık kızla alalala manyakmısın nesın kardeşim :))) ahuahua

Bilenmez bir yollada Sonsuzlugu Yurumekteyim..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garfieLd
    garfieLd's avatar
    Erkek
    ya doru aslında bende hazırlanırken biriyle cıkıyordum ama her insan bir olmuyor yani ne biliyim ya basaramazsa o zaman ben vicdan azabı cekerim yani. ondan cesaret edemiyorum ona zaraar vermekten korkuyorum

ı love LaZaNyA
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuhhhh
    tuhhhh's avatar
    Erkek
    eee senin konuya bi el atak bakalım.kızın üni yerine seni tercih etmesi çok güzel bir olay,onun sevgisinin büyüklüğünü gösteriyor.böyle büyük bir sevgiye karşılık böyle salak salak şeyler düşünmek sana yakışmaz balım.sen en iyisi böyle devam et,ona destek olmaya çalışşş......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    Edited By HolyBoY
    Because Time is Out.

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gonulcelen
    gonulcelen's avatar
    Dişi
    bencede çık en güzel günleri beraber yaşarsınız bende üni.ye hazırlanıyorum aşkım bana destek oluyor ve stresten uzakta oluyorum onun yanında yani bu iyiliği ona yap onun sana ihtiyacı var zaten zeki kız ise dersle aşkı birbirine karıştırmaz saygılar kendine ii bak bye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garfieLd
    garfieLd's avatar
    Erkek
    ya tamam da arkadaslar düsünsenize bi problem olsa simdi yani ufak bi tartısma olsa olur ya hani o zamanda hic biseyi düsünmez test cözemez.. ben ankarada okuyorum bazen tel kapalı olur.. sonra der neden teli kapalı neden acmıyor baskası mı var yani benim aklıma gelir sevince yani buna ne dersiniz yani

ı love LaZaNyA
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garfieLd
    garfieLd's avatar
    Erkek
    sevgili kardesim tühh yazdıkların icin cok saol beni cok etkiledin yaniç

ı love LaZaNyA
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuhhhh
    tuhhhh's avatar
    Erkek
    bişi değil ne demek hadi bakalım byeeee