folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Henry Lee Lucas (Seri Katil)

Henry Lee Lucas (Seri Katil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Azmettirici
    Azmettirici's avatar
    Erkek

İdolümdeki tek adamdır. 600 Kişiyi Öldüren Dünyanin en azılı Seri katili. Detayı aşşada

Henry Lee Lucas

İnsanlık tarihinin gördüğü en korkunç canilerin muhtemelen birincisi. 20 yıl önce yakalandığında Amerika'nın Atlantik kıyısından Pasifik yakasına çeşitli köy, kasaba ve kentlerde 600 kişiyi tek başına öldürmüş. Mezbahadaki celeplere taş çıkartan Henry Lee'yi sorgulayan Dallas polisleri ‘‘Böylesini ne duyduk ne de gördük. İfadesi haftalarca sürdü, kimi nerede, nasıl öldürdüğünü tek tek sıraladı. Kurbanlarının çoğunun adını hatırladı’’ diyor.

1979 yılında işlediği suçlardan 6 kez müebbed hapis, 2 kere 75 yıl, 9 defa 60 yıl mahkumiyetle cezaevine gönderilen Lucas'ın ölüm cezasına çaptırıldığı tek cinayeti ise aynı yıl Teksas'ta öldürdüğü bir kadın. Kimliği tesbit edilemediği için ‘Sarı Çoraplar’ diye kayıtlara geçen cinayet için 2 hafta önce savunma avukatları ‘‘O tarihte Henry Lee Teksas'ta değil Florida'ydı’’ diyerek 30 Haziran gecesi zehirli sıvıyla idamın durdurulmasını Af Kurulu'na kabul ettirdiler.

Adam yalnızca katil değil idam mangası ama başta anayasa olmak üzere Amerikan hukuk sistemi hak ve özgürlüklere sığınıp yasa boşluklarını zekice kullanan azılı bir caniyi 600 kişiyi öldürmüş olsa dahi kolayca darağacına gönderemiyor.

Çalıntıdır.

Cinayetim Yok Ama Azmettirici'yim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

İdolümdeki tek adamdır. 600 Kişiyi Öldüren Dünyanin en azılı Seri katili. Detayı aşşada

la olm zaman zaten kötü böle deyipte milletide yoldan çıkarma ayıptır :D ne istion insanlardan bırak yaşasınlar pis azmettirci seni

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Azmettirici
    Azmettirici's avatar
    Erkek

ya ak sen yada ben yaşıyozda ekonomiye katkımız ne sanki. ölsek belki organlar bi kac kişiyi kurtarır :D

Bu arada adamın tipine iyi bakın ak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    la saçmalama yaw millet barış istiyor savaş olmayan bir yerde yaşamak istiyorken sen neden insanlara köstek oluyorsun ki ne geregi var şimdi :s
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Azmettirici
    Azmettirici's avatar
    Erkek

ok ok sen barışta yaşa hacı bu ülkede daha fazla barış olmaz zaten bunlarda gerekli ben barış olmasın demiyom zaten idolümü sizle paylaştım :) işin espirisi oda yoksa bende köy köy kasaba kasaba dolaşıp adam öldürecek değilim yani :D anca dağa cıkar pkklı öldürürüz öldürürsek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

Bence bu adam gene bazı insanlardan iyidir bir lenin bir hitler bir bush 600 insanı bırak 60000 lerce insan öldürmüş bu adam onların yanında melek yani.... 

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    vehbi55 bunu yazdı:
    -----------------------------

Bence bu adam gene bazı insanlardan iyidir bir lenin bir hitler bir bush 600 insanı bırak 60000 lerce insan öldürmüş bu adam onların yanında melek yani.... 

-----------------------------
    Çok GüzeL Bir Yere Deyindin, Ve HakLısında

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaKBeNaDaM
    RaKBeNaDaM's avatar
    Erkek

ama farkeden bişi var bush ve hitler 60000... kişiyi öldürmeleri için askerlerini kullandı, bu adam ise 600 kişiyi kendi olanaklarıyla öldürmüş kıyasalanması zor bi şey... hepsi birbirinden pislik amk 

Mutlu bir yüz takın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmT
    mmT's avatar
    Erkek
    Yaw ben bayılırım böyle adamlara böyle tanışıp konuşmak isterim tahminimce manyak zekaya sahip kişilerdir. Kolay deil çünkü bu kadar şe yapıp da hapse girmemek büyük başarı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek
    Benden uzak cehenneme yakın olsun

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Charles Manson bana en çekici geleni : ) , Karındeşen Jack'ide unutmamak lazımm..

dont think twice its all right
Toplam Hit: 3949 Toplam Mesaj: 15