Henüz Gelen Kutunuz Yok !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

abi nedir bu ya

@w.cn uzantılı mail adresi kullanıyorum hotmailin yasal olarak dagıttıgı mail adresiydi bu 

daha düne hatta bu sabah maillerime girebiliodm mail atıp alabiliodm ama :s 

bu aksam eve geldim mail adresime girmiyor :S messenger dan tıkladıgımda outlook acılıyordu 

snra hotmail.com a girip ordan giriş yaptım ve 

Henüz gelen kutunuz yok

Windows Live Hotmail için kaydolun ve büyük miktarda depolama alanına ve mükemmel güvenliğe sahip ücretsiz, özelleştirilebilir bir gelen kutusuna sahip olun.

Not: Hotmail kullansanız da kullanmasanız da her zaman kişi listenize gidebilirsiniz

die yazı cıkıyor :S:S:S:S 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    aynı problem bendede var. sanırım w.cn uzantılı maillere artık hotmail desteği yok..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

DarkFall bunu yazdı:
    -----------------------------
    aynı problem bendede var. sanırım w.cn uzantılı maillere artık hotmail desteği yok..

böyle iş mi olur ya bi sürü önemli mail vardı 

+ onu geçtim  mail dogrulama da olmuyor kabul etmiyor bu nasıl iş yaa pff 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

qaMbLer bunu yazdı:

DarkFall bunu yazdı:

böyle iş mi olur ya bi sürü önemli mail vardı 

+ onu geçtim  mail dogrulama da olmuyor kabul etmiyor bu nasıl iş yaa pff 

hiç anlamadım hocam. aynen benimde çok önemli maillerim vardı. senelerdir kullandığım maili değiştiremem..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek
    bende  w.cn uzantılı bi mail adresi kullanıyorum ve şimdilik maillerimde bi sorun yok  umarım olmazda..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    benmkide w@cn bende sorun yok şükürler olsunki :S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Boku yedik sanirim. Bari var olanlara dokunmasalar benim de resmi islerde kullandigim mailim w.cn

Deliler gibi mail var. Hotmail outlook destegini kaldirdi sanirim.

Tum mailleri bir kalemde yedeklemenin bir yolu var mi

Bilen varsa super olacak.

Open membership sign-ups

Open membership allows you to create e-mail account of your choice with your favorite domain such as me@w.cn.

• Open sign-up for w.cn

This domain is currently not activated for open membership. Contact the webmaster of w.cn expressing your interest to have your e-mail account @w.cn.

• Get a Windows Live ID

Get your own Windows Live ID such as me@live.com here. It works with Windows Live Hotmail and Messenger, Office Live and all other Microsoft Passport and Windows Live ID sites.

• Return to w.cn

You can return back by clicking here

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Microsoft'un hiçbir zaman w.cn diye bir domaini olmadı, piyasadaki birçok gerzek gitti oradan mail aldı sadece :) nasılki mail.tahribat.com dan gmail alt yapısını kullanarak maillerimize erişiyoruz , w.cn adlı adrestende aynı şekil hotmail maili alınıyordu, domainin sahibesi iptal edincede maillerinizi böyle vah vah dersiniz :) soğuk su iç:D

Eleman NS leride güncellemiş ohhh saf saf adamların farklı adres diye aldığı msnleri / mailleri tek tek alıcak zevkiyle :D tam pop cornluk durum... O w.cn çıktığı ilk günden beri anlayamadımdı insanlar nasıl bu kadar saf olabiliyor diye... Şu sitede yıllardır varsınız, biriniz whois çekmeyi bilmiyor , netcraft adlı siteden bihabermi yaşıyorsunuz :) Hiç aklınız alıyormu microsoft un olduğunu sandığınız bir site linux kullansın? Godaddyden domain alsın falan fıstık. Umarım maduriyetiniz artarda bir ders olur w.cn maili/msn i kullananlara..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Aslında bir gün @w.cn uzantılı kullandığım özel mail’e girmeye çalıştım.Fakat karşıma ne çıksa beğenirsiniz.

Henüz gelen kutunuz yok

Windows Live Hotmail için kaydolun ve büyük miktarda depolama alanına ve mükemmel güvenliğe sahip ücretsiz, özelleştirilebilir bir gelen kutusuna sahip olun.

Not: Hotmail kullansanız da kullanmasanız da her zaman kişi listenize gidebilirsiniz.

biraz tırssakta çözümü bulduk : ) Bu sorunla karşılaşabileceğinizi düşünerek size bu sorunu nasıl çözeceğinizi anlatayım.

Öncelikle login.live.com’a giriş yapın. Karşınıza hesabı kapat ifadesi gelecektir.Oradan hesabınızı kapatınız.Hesabınızı kapattıktan sonra bu linke tıklayınız. ”

LINK

burada karşınıza @w.cn ile ilgili hesap alma çıkıyor. kapattığınız hesabını tekrar alınız.Hiçbir mailiniz silinmeden eskisi gibi kullanabilirsiniz : )

Aşırı Önemli Not : Hesabını kapatıp açtıktan sonra kişi listesiz otomatik olarak silinecektir.Bundan Dolayı kişi listesinizin yedeğini alınız.Daha sonra kaydeddiğiniz kişi listesini toplu olarak eklersiniz .Şayet listenizi yok etti iseniz

Araçlar -> Seçenekler -> gizlilik ve Orada “Kimlerin sizi kişi listesine eklediği gösterilsin” [ Görüntüle] şıkkı var.Oradan Kimlerin sizi eklediğini görebilirsiniz.Tam Olarak Listeniz otomatik olarak gelmez fakat kimlerin sizi eklediğini görmüş olursunuz.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

decameron bunu yazdı:

Microsoft'un hiçbir zaman w.cn diye bir domaini olmadı, piyasadaki birçok gerzek gitti oradan mail aldı sadece :) nasılki mail.tahribat.com dan gmail alt yapısını kullanarak maillerimize erişiyoruz , w.cn adlı adrestende aynı şekil hotmail maili alınıyordu, domainin sahibesi iptal edincede maillerinizi böyle vah vah dersiniz :) soğuk su iç:D

Eleman NS leride güncellemiş ohhh saf saf adamların farklı adres diye aldığı msnleri / mailleri tek tek alıcak zevkiyle :D tam pop cornluk durum... O w.cn çıktığı ilk günden beri anlayamadımdı insanlar nasıl bu kadar saf olabiliyor diye... Şu sitede yıllardır varsınız, biriniz whois çekmeyi bilmiyor , netcraft adlı siteden bihabermi yaşıyorsunuz :) Hiç aklınız alıyormu microsoft un olduğunu sandığınız bir site linux kullansın? Godaddyden domain alsın falan fıstık. Umarım maduriyetiniz artarda bir ders olur w.cn maili/msn i kullananlara..

herkese olan bişey değil...

w.cn kullanan 50 tane arkadasım var 

47 kişide olmadı 3 kişide oldu :) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

bide wlm 9 ile gelen windows live mail

ile inbox a girebiliyorum masaüstünden xD program iyiymiş :D:D:D sorunda 1 hafta içinde düzelir dio daha önce basına gelmiş bi kac arkadasın daha düzelmiş xD 

Toplam Hit: 11937 Toplam Mesaj: 43