folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder HEPAR Milli Uyanış Mitingleri (İzmir"Li Arkadaşlar İçin)

HEPAR Milli Uyanış Mitingleri (İzmir"Li Arkadaşlar İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

parti üyesi olacazda istanbul fatihte parti binası yok heralde:S ama her daim hep destek tam destek paşa gelsin başa

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

edit:

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dangerover
    dangerover's avatar
    Erkek

orda olmayı cok istiyorum ama maalesef o saatlerde calısıyorum..

Bu aralar Pek net..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    http://www.netpano.com/uploads/media/haberler/PAMUK_1.jpghttp://www.habervaktim.com/resim/resim90090_2.jpghttp://img397.imageshack.us/img397/6972/mermiut0.jpg

Helal be haydi osmanım diğer partiler kategorisinden kurtul :) 
     Sayende tayip yine başa gelecek a.q

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    http://www.netpano.com/uploads/media/haberler/PAMUK_1.jpghttp://www.habervaktim.com/resim/resim90090_2.jpghttp://img397.imageshack.us/img397/6972/mermiut0.jpg

Osman%20Pamukoğluhttp://img.mynet.com/ha3/u/unutulmayansadettin_teksoy.jpg

Alper nedir olum senin karın  ağrın?!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

C_e_Z_a bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

Alper nedir olum senin karın  ağrın?!

hoca 16 saatlik yoldan geldim sanırım içtiğim kola gaz yaptı :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zulu
    zulu's avatar
    Erkek

Bende osman paşayı destekleyenlerdenim.. Siyasi geçmişi yok temiz herhangi bir partiyle bağıda yok. Sıfırdan kurulmus bir parti oyumu HEPARa vereceğim destekliyorum çalışmalarını düşüncelerini doğru buluyorum. Osman paşa sayesinde akp nin iktidara geleceği falan da yok çok yanlış bir yaklaşım. Oy verirseniz gelirler bu kadar basit. Oyların bölüneceğini düşünüyorsun biliyorum fakat son seçimlerde de öyle olmadımı bölünsede bölünmesede akp geldi yapacaklarını yapıyor. Sorun değil tekrar başa gelebilir fakat bunu başka partinin yüzünden oldu gibi söylemek çok anlamsız. Gelecek hak ve eşitlik partisinde benim düşüncelerim böyle.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAXION
    HAXION's avatar
    Erkek

Osman PAMUKOĞLU'nun ilk genel seçimlerdeki alacağı oy miktarını çok merak ediyorum...

Gaza gelip çok parti kuran oldu da, yüzde 10 barajını kolay kolay aşabilen olmadı..

Örneğin Halkın Yükseliş Partisi  Yaşar Nuri ÖZTÜRK ve Genç Parti Cem UZAN,

Şimdiki siyasi partiler ve liderler yetersiz, halk yeni parti veya lider istiyor diyerek bulunduğu partiden ayrılarak / atılarak yeni parti kuranlar var..

Buna en iyi örnek Abdüllatif ŞENER ile Mustafa SARIGÜLDÜR

Bir de bu halk yeni bir sol parti istiyor diyerek SHP ve DSP den ayrılarak parti kuranlar var.

Aklıma ilk olarak SHP den ayrılan Mümtaz SOYSAL ın kurduğu Bağımsız Cumhuriyet Partisi geliyor.

Kapandığı için Murat KARAYALÇIN ın yeniden kurduğu SHP var..

Bir de kendi memleketinde çevresinde 3 - 5 tane adam görünce bu iş tamam, ilk seçimde iktidara geliyoruz diyenler var.

Mesela Mehmet AĞAR, Erdal MUMCU, Saadettin TANTAN bunlara örnektir.

Ha bir de tarikat olsun, dernek olsun, grup olsun kendi yandaşlarına güvenerek parti kuranlar var.

Mesela Haydar BAŞ buna örnektir.

Bu saydığım partilerin (Abdüllatif ŞENER ile Mustafa SARIGÜL hariç) yerel ve genel seçimlerde aldıkları oy oranları yüzde 3 ü bile aşmamıştır..

Yani uzun lafın kısası, parti kurmak ve iktidara gelmek o kadar kolay değildir.

HEPAR a gelince..

Türkiyenin meselesi sadece ve sadece TERÖR meselesi değildir.

Ben sadece TERÖRÜ bitirecem diyerek iktidara gelinmez.

Türkiyenin en büyük meselesi EKONOMİ dir ve enflasyon oranı yüzde 100 lere vurmadığı sürece

şimdiki iktidarın en yakın genel seçimde koltuğu devretmesi zor görünüyor.

Şimdi herkes bana AKPARTİ propagandasi yapıyor diyecekler ama,

ben bir soru sorayım.

HEPAR ın bugün itibariyle kurulu bulunan ve seçimlere giren ama yüzde 3 ü bile aşamayan

yaklaşık 50 - 60 siyasi partiden ne farkı var ?

Mesela AKPARTİ den, CHP den, MHP den farklı olarak neler söylüyor ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

HAXION

Ben tamamen katılıyorum sana yanlız daha yazacağım çok şey var buraya tartışma olmaması için espirilerle geçiştiriyorum :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

partiyi halk kurmuş herşey halkın gücüyle ortada. şenerde sarıgülde para siyasetçisi...

heparı diğer partilerle hiçbir düşüncesi aynı değildir işte siz bunu anlamıyorsunuz..Tarihinizi bilmiyorsunuz

11 Kasım 1938den tekrar bağımsızlığımızı aynen devam ettireceğiz düşüncesiyle yola çıkmıştır.

66 siyasi partiden heparın farkı halkın gücüyle güçlenmesi ve bu uyanışın avrupalıların korkmasıdır...66 siyasi partiye hiç bir laf etmezken ab heparı hedef seçmesi boşuna değildir.

terör bitecek teröre giden parayla milli ulusal bir bağımsızlık için yeniden karma ekonomi kurulacak.

aslında fazla yazmaya gerek yok çünkü siz uykuda parayı çalan hırsıza gözünüzü kapatıyorsunuz hala.

siyasetçiler bürokratlar yolsuzluğu yapıyor ihalelerle halkın parasını kendi amaçları için kullanıyor ama çalsın diyorsunuz.

parti 36 günde kuruldu  yılda 60 il 230 ilçede teşkilatı oldu..herşey halkın isteğiyle gidiyor...medyasıda halk finansmanıda.

ne farkı var biliyormusunuz ?

71 yıldır bu ülkede 2 şey başarılamadı 1.si eğitim. 2. si yolsulluk bunların üstesinden gelinemedi.

1950 den beri din kullanıldı siyasete alet edildi. Atatürk kullanıldı siyasete alet edildi. milliyetçilik duygusu kullanıldı siyasete alet edildi.Hiçbiride vekil olduktan sonra halkı düşünmedi..hepsi koltuklara sarıldı..seçimler gelirken halkına vaad edip yalan söyledi. ülke insanını düşünmedi.

Türkiye ekonomisi batmış 220 ülkeden 3. südür ve borsanın tekeli %70 yabancıların elindedir. bizim değil.milletimizin değil. bütün herşeyimiz yabancılara peşkeş çekildi satıldı. bizim olan herşeyi geri almak ve ulusallaştırmak gereklidir.

yeniden bir karma ekonomi ile Atatürkün yolundan devam etmek için yeni bir dirilişe milletin isteği var.40 yıldır aynı siyasetçilerden bıkmayanlar bir kez daha düşünmelidir.

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ NEDEN KURULDU ? VİDEOYU İZLEYİN..

Dailymotion - Hepar Neden Kuruldu - Güncel Haberler Kanalı

son kararı millet verecektir..

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 11257 Toplam Mesaj: 78