folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hepsi Birer Yalanmış

Hepsi Birer Yalanmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek

bizim bi kız arkadaş yazdı beğendim paylaşmak istedim

Çok geç kalmışız canım..Herşey olup bitmiş biz farkına varamadan..Günler geçmiş kavgalar yapılmış ve en son olarak birbirimizden vazgeçmişiz,ayrılmışız...Şimdi kimbilir sen nerdesin?Ben kendimi kime emanet etmişim...Düşünüyorumda birbirimize ne kadar çok söz vermişiz.Tutamayacağımız sözlermiş bunlar aslında hepsi birer yalanmış..İçten söylenen yalanlar farkına varılmadan söylenen ve en önemliside yılların zamanın ve bizim onları yalana dönüştürmemiz.

Tek varlığımsın sen...Peki şimdi ne yapıyorsun tek başına..Nefes alabiliyor musun bensiz?Tek taraflı değildi hiçbirşey sende benim için öyleydin tektin,ilktin,ölümsüzdün ve sondun!..Şimdi ise kimbilir sen kimin için teksin ben kimin için son..
         Hatıralar yaşananlar resimler sadece benim karaladığım bir kaç satırda kaldı..Oysa ki biz hep var olacaktık hep biz olarak kalıcak hep birbirimiz için yaşayacaktık.Hala nefes alabiliyoruz.Hala yaşıyoruz ve hala yaşayabiliyorsak bilki ne sen benim için ilkmişsin ne de ben senin için son!..
        Güneş şimdi bizim için doğmuyor..Senin için ve benim için ayrı ayrı ve yanlız...Sen başka ellerde benim kalbim hala seninle..

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    güzelmş gerçektn..  saolasn paylaştıın için
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    uzak diyarlarda evli barkli...

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ben sadece ona odaklanıp yaşamanın, uğruna hergün ölmenin, geceleri tek başıma ağlamanın bir saçmalık olduğunu anladım ve şimdi aşk bana uzak, eğer kim aşkı arıyorsa gitsin aşk onu bulsun ben aşk meşk istemiyorum. hayatımı dahada boklamaya niyetim yok.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben sadece ona odaklanıp yaşamanın, uğruna hergün ölmenin, geceleri tek başıma ağlamanın bir saçmalık olduğunu anladım ve şimdi aşk bana uzak, eğer kim aşkı arıyorsa gitsin aşk onu bulsun ben aşk meşk istemiyorum. hayatımı dahada boklamaya niyetim yok.

Yha ne kadar guzel konusmussun be haci. Yani diyecek birsey bulamiyorum mukemmel bir cumle bu o yazidan bence :D ;) 

I find your lack of faith disturbing.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    guzel yazmıs. ellerine saglık
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    güsel . çok güsel

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:
    ben sadece ona odaklanıp yaşamanın, uğruna hergün ölmenin, geceleri tek başıma ağlamanın bir saçmalık olduğunu anladım ve şimdi aşk bana uzak, eğer kim aşkı arıyorsa gitsin aşk onu bulsun ben aşk meşk istemiyorum. hayatımı dahada boklamaya niyetim yok.
    Yazı güzel ama Stifler'in yazdığı daha güzel...

Her Hakkım Saklıdır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    stifim kim sni bu hale getirdi:) yuru be stifim aynen bnde katiliom hic deilse 1seneliine ossden sonra yine eskisi gibi mecnun olmaya devam naapiim seviorum ole yasamayi aptallikta olsa:)

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    çok güzelmiş.. ben hala seviyorum akm!

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek
    hani  belkide doğru sölüyorsunuz!. ancak ben onun uğruna üniversiteye bile gitmemeyi düşünüyorum.Çünkü onu ist da yanlız bırakmamak için!. hani ist da bi yerlere girmek istiyorum. bu senede ist tercihlerimde çıkmadı şimdi ya oraya gidecem ya da 1 sene kaybım olacak . ne bilim ben başka yerde o başka yerde olmaz gibi geliyor... illaki hedeflerim var onu mutlu edebilmem için iyi bi yerlere gelmem gerek bunun düşüncesindeyim ama işte hala düşünüyorum :).. bende böle bişe yazayim dedim :)

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
Toplam Hit: 4602 Toplam Mesaj: 24