Hepsiburada'dan Telefon Alacaklar Dikkat !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Note 5 aldık ithalatçı garantili : 

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-5-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPSAMNTE5GRA32

Satıcı hepsiburada görünüyor. Neyse telefon geldi jelatini bir acayip mattı. Lisede defter kaplarken kullanılan şeffaf jelatinler varya o şekil. Bi baktım kutunun üstündeki Samsung etiketi yırtılmış üstüne tekrardan etiket yapıştırılmış. Yani kutusu açılmış ve tekrardan kaplanmış. Hemen Hepsiburada'ya şikayet edip iade ettim. İade aldılar. Telefon açtılar sonra niye iade etmek istiyorsunuz diye. Durumu anlattım yok telefon denemek için açılmış falan diye saçmaladılar. Kabul etmiyorum dedim. Başka telefon yollayacaklarmış bakalım bu nasıl gelecek.

Başka bir kullanıcıyada root yapılmış telefon itelemişler : https://forum.shiftdelete.net/threads/hepsiburadadan-alinan-telefonun-knox-sayaci-1-olark-geldi.467106/

Kullanılmış iade telefonları başkalarına satıyorlar aman dikkat. Kime yutturabilirlerse.

mkyb tarafından 24/Haz/16 21:45 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

3-5 lira ucuza alıcaz diye neden şu ithalatçı garantili telefonlara bulaşıyorsunuz hocam, anlamıyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hepsiburada candir. 

Kolay iade seçeneği sunan başka yer yok. 

Türkiye garantili ürün al keyfine bak. 

Benim hiçbir şey umrumda değil..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Bu tarz urunlerde paketi acarken videoya almak iain en garantisi. Yeni gelecek telefonun paketini acarken ozellikle kargo posetinden baslayarak cek. Elinde kanitin olur laf edemezler.

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Bu tarz urunlerde paketi acarken videoya almak iain en garantisi. Yeni gelecek telefonun paketini acarken ozellikle kargo posetinden baslayarak cek. Elinde kanitin olur laf edemezler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

yinede hepsiburada candır, admlar ürünle ilgileniyor, hiç yokdan, bizim kapalı çarşı esnafı gibi ,sattıkdan sonra götünü dönüp yatmıyor..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HB dan 3 telefon aldim ve hic bir sorun yasamadim, tedarik edilen firmanin bok yemesidir... Telefonu degisirler hatta iade bile alirar..

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek

şu netten telefon alma durumu sıkıntı olmaya başladı. eğer bu konuda tecrübeli değilsek her türlü pisliği yedirebilirler artık netten elektronik cihazlar almayı bıraktım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

yinede hepsiburada candır, admlar ürünle ilgileniyor, hiç yokdan, bizim kapalı çarşı esnafı gibi ,sattıkdan sonra götünü dönüp yatmıyor..

Hepsiburada geçen seneden beri sürekli karizma kaybediyor. Yahu sen yıllardır isim yapmış bi sitesin. Niye Gittigidiyor gibi sitende başkalarının satış yapmasına izin veriyorsun ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HKCTR
    HKCTR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Valla hocalar gittim bir siteden yurtdışında sipariş ile getiriyorlarmış oradan aldım. 4 ay oldu tık sorun yok. S7 aldım 16 GB modeli bunlardan zaten türkiyede yok. 1300 TL'ye geldi. Artık garantili telefon olayına sıcak bakmıyorum ne varsa yurtdışında var.

HKCTR
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam iade aldılar mı aldılar o zaman s*ktir et :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
Toplam Hit: 3259 Toplam Mesaj: 15
hepsiburada