folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada'dan Telefon Aldım. IMEI Kayıtdışı

Hepsiburada'dan Telefon Aldım. IMEI Kayıtdışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

müşteri hizmetlerinden sürekli şikayet yazdım bir de hepsiburadayı ve firmayı şikayetvar.com'a şikayet ettim. en sonunda telefonu gönderin kayıt yapılacak dediler. Bakalım ne olacak. Yine kaçak imei mi atacaklar son bi,r şans daha verdik. İnşallah uğraştırmazlar.

Öyle saçmalık mı olur ? Sattıkları ürünün imei numarasını bilmiyorlar mı ? Telefonu alıp ne yapacaklar ? Tahminim firma tam merdiven altı. İmei atıp yollarlarsa şaşırmam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

ben de saçma buldum ama düştük ellerine işte. Bu işten de bi şey çıkmazsa mahkemeye vereceğiz mecbur.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mahkemeye vermen için önce tüketici hakem heyetine gitmen gerek ki onlarda hastalıktan dolayı kapalı. Ne zaman açılır belirsiz. Ancak e-devletten başvuru alınıyor. Kararın çıkması ise yılbaşını bulur zira zaten 6 aydan önce karar çıkmıyordu birde şimdi dehşet dosya birikmiştir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Nedir hocam akıbeti,çözüldü mü ?

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

yazmayı unutmuşum ama düzelttiler imei kaydı yapıldı ama tek sim için yapılmış

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

yazmayı unutmuşum ama düzelttiler imei kaydı yapıldı ama tek sim için yapılmış

itiraz etseydin hocam?

sorgulama yaptıgında imei numarasi senin telefonun modelinde mi cikiyor?

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

hepsiburada dan orospu çocuğu olduğu için, trendyoldan da çinli bir orospu çocuğu olduğu için alışveriş yapmıyorum. siz de yapmayın. gerekirse 3-5 lira fazla verip n11 den alıyorum. en azından yorumlar faydalı, satıcılara soru sorabiliyosun, başkasının satıcıya sorduğu soruyu görüyosun vs vs. mesela n11 den alsan bu sorunu görsen yazardın yoruma, senden sonra alacak olan adam bakıp görürdü. ama siktiğimin hepsiburadası sadece 5 yıldızlı yorumları yayınlıyo amk :D asdfsadf

Hepsi aynı bok. Yarın bi gün n11 de yamuö yapabilir fazla güvenme, kutu açılışlarını videoya al :D

N11 satıcıdan taraftır genelde ama şikayet edip tantana yapınca müşteriden taraf olur. Gittigidiyor'da daima müşteri haklıdır.

Hepsiburada ise hep kendi satıcısını kollar. Hepsiburada şuan geçmişte yaptığı marka değerinden ötürü satış yapıyor. Yoksa şuanki hizmetiyle piyasaya yeni giren bir firma olsaydı 6 ay sonra kapanırdı.

Açın ekşi sözlük, şikayetvar gibi siteleri millete ne pislikler yapmışlar. İkinci el cihaz gönderme, boş kutu, faturasız ürün, çakma ürün vs vs.

Şuan en adam gibi adam site Amazon. Adamlarda müşteri memnuniyet 10 numara. Ancak genel merkez Türkiye ayağını önemsemiyor. Ürün ve çeşit sayısı az.

Yasal süre 15 günken Amazon 30 gün içerisinde iade alıyor.

Amazon Türkiye ayağını önemsiyor çok ciddi yatırımlar var beklemede kalınız. Mevcut kapasite 2 katına çıkacak önümüzdeki yıl.

He is finding himself.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Ayrı konu acmıyım dedim. Hepsiburada pişmanlıktır. İki ürün sipariş ettim ikisi de farklı ürün geldi. Boşluğuma denk geldi normalde tövbeliydim.

Bilgi Güçtür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam o benim sattığım ürün sana denk gelmiş :D  hepsiburadayla görüştüm şimdi beleş kayıt yapacaklar

şaka bir yana geçmiş olsun

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

yerinde olsam en yakın adliyeye gider suç duyurusunda bulunurdum "bana kaçak telefon sattılar, kaçakçılık yapıyolar" diye. bi sik çıkmasa bile , tebligat gidince bi hoplarlar

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 5617 Toplam Mesaj: 41
imei hepsiburada