Her Geceye 2 Rap Parca

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

m.t = son umudum ilk savaşım
    sokrat = elveda part 3

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

NmC bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben 7 senedir dinliyorum hocam :) Çizgisindeki değişimi neredeyse baştan sona görenlerdenim.. Gittiği çizgiyi beğenmezsin o ayrı konu, ben o çizgiye girdiği için daha çok seviyorum bu adamı... Fakat bu çizgiye sükse için girdiğini düşünmeniz çok saçma. Çünkü bu çizgiye girdikten sonra bu adamın dinleyici kitlesinde artma değil azalma olur. Senin gibi düşünen adam çok fazla çünkü... Ama adam girdi bu yola, bu yolda ilerliyo. Samimi mi değil mi onu öbür tarafta görürüz :)

Bu arada Açık kaynak kodu yapar gene veririm demişsin. Piyasada sago kadar internete şarkı veren kaç adam var? Adam bunu sürekli yapıyo zaten. Bırak da bandrollü albümünden de biraz para kazansın di mi? :)

Saat 5'de konsere başlarsa da ikindi namazına denk gelirdi hocam :D

cemaatin türkiyede ki nufusu daha fazla hocam bu durumda başlangıçta azalıyomuş gibi görünsede aslında artma hızı ve kitlesi değişti.. ee tabi tv radyo falan dinlemeyen bi kesimin bolcana olduğu bi gruba hitap etmek zor :) bazı yandaş medya da daha yayınlanmıyo galiba.. ama düşmez bunun değeri sadece bi süre yavaş yayılır ki o süreyi de atlattı bence..

ben vermiyo internete demedim onu demiş olmam başkasını bu konuda dava etmeyeceğimi belirtmek istememden geliyo..

7/24 namaz vakti değil. ki bu adamda 5 saat konser vermiyo..

Neyse benim fikrim bu senin fikrin o sonuçda yapacak bişey yok :)

Medusa - kasma fazla : http://video.google.com/videoplay?docid=-3208478010427500441#

Kasmayalım fazla hocam fikir bu değişmez :D

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:

cemaatin türkiyede ki nufusu daha fazla hocam bu durumda başlangıçta azalıyomuş gibi görünsede aslında artma hızı ve kitlesi değişti.. ee tabi tv radyo falan dinlemeyen bi kesimin bolcana olduğu bi gruba hitap etmek zor :) bazı yandaş medya da daha yayınlanmıyo galiba.. ama düşmez bunun değeri sadece bi süre yavaş yayılır ki o süreyi de atlattı bence..

ben vermiyo internete demedim onu demiş olmam başkasını bu konuda dava etmeyeceğimi belirtmek istememden geliyo..

7/24 namaz vakti değil. ki bu adamda 5 saat konser vermiyo..

Neyse benim fikrim bu senin fikrin o sonuçda yapacak bişey yok :)

Medusa - kasma fazla : http://video.google.com/videoplay?docid=-3208478010427500441#

Kasmayalım fazla hocam fikir bu değişmez :D

Hocam oncelikle "Cemaat" kavramini bi açalım. Cubbelinin cemaati başkadır Fetullah Gülen'in başka. Ortada bi tane cemaat yok yani. Kaldı ki çizgileri de genelde farklıdır, ve birbirlerini pek tasvip etmezler. Yani cemaat diye genelleştirme, cübbeli'nin cemaatinden sago dinleyen neredeyse çıkmaz, nurcular desen hakeza öyle. İçlerinde bulundum görüşlerini az çok bilirim.

7/24 namaz vakti değil ama konseri de 5'den önce yapamazsın. 5de ikindi 7de akşam 9da yatsı. Bu adamın konserleri 1.5 saatten kısa sürmez. E normal biyerlere denk gelmesi :)

Kafana eser yazarsın bi program dağıtırsın beleşten bu tamam. Ama hiç mi para için program yazmayacaksın? Yazdığın program cracklenip ortada dolanmaya başlayınca rahatsız olmam mı diyosun?

Neyse amacım fikrini değiştirmek değildi başından beri.. Sadece "Sagopa dinlemek, sevmek, sempati duymak tarikata ihanet etmek demektir!" bu lafından rahatsız olmuştum düşüncelerimi dile getirdim :)

Kal selametle...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

türkce olmak zorndami

Anime - Manga
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    No.1-kaos-morfin-mesth-izah. mesthi zaten keşkelerle dolusun parçasından biliyorsunuzdur. no.1 de undergroundda baya meşhurdur. facedeki 100bin kişiden fazla kitlesi olan underground&gangsta rap sayfasında yapılan ankette 1. sansar 2. no.1 oldu tavsiyemdir sözleri süper

şehinşah derim başka bişi demem :D

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Saian Ft. Gına - Küs

uzun zaman önce rap dinlemekten vazgeçtim ama bu şarkıyı hiç unutmuyorum :))

Toplam Hit: 3678 Toplam Mesaj: 37