Her Geceye 2 Trance Parça

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ne içiyosun behlül ? Armin in yaptığı müziğe trance diyorsan,seni kınıyorum behlül.O trance yapıyorsa,benim dinlediklerim trance değil.Armin duygusal progressive house yapıyor,yani piyasa parçası,daha çok dişilere yönelik parçalar.Sen böyle yazınca gerçek trance yapanlara üzülüyorum.Bari benim yanımda Armin deme ya.Aldınsa cevabını hadi şimdi elindeki içki şişesini yavaşça yere bırak.

amk senin dinledigin trance mi oluo ?

benim tarzım arminnin yaptıgı müzik tarzı onnumara yapıor he scooterda güzel yapıo ama cok hareket verio hem ben duygusalım perdelerimi kaldırdıgımda ondan sevio olabşilirim:W

sennin müslüm manyagı oldugu dönemide bilioruz :W

kendine gemişssinmdir. içkiye hayır :W

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    :D:D o zaman trancer deme adama ,trance deme,prog.house de,duygusalmış,sen romantiksindir de şimdi :D Her aksam çiçekle böcekle de dönersin sen :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:
    :D:D o zaman trancer deme adama ,trance deme,prog.house de,duygusalmış,sen romantiksindir de şimdi :D Her aksam çiçekle böcekle de dönersin sen :D

olm aşkta kazanıorum diecmde askatata  kazanamıorm koy gitsin ama su kadının sesine bitiorum bak dinle

trance hane trans a geçmek manasında bu sözler bu sesler bu ritim ve melodi beni transa sokuo mu abi sokuo o zaman koy gitsin adının ne oldugu fark etmez.

http://www.youtube.com/watch?v=bO1DSdgTYOE

bu sarkı bizim sarkımız olsun :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    the_behulder bunu yazdı:

neonell bunu yazdı:

olm aşkta kazanıorum diecmde askatata  kazanamıorm koy gitsin ama su kadının sesine bitiorum bak dinle

trance hane trans a geçmek manasında bu sözler bu sesler bu ritim ve melodi beni transa sokuo mu abi sokuo o zaman koy gitsin adının ne oldugu fark etmez.

http://www.youtube.com/watch?v=bO1DSdgTYOE

bu sarkı bizim sarkımız olsun :D

biliyorum o hatunu,myspace sine gir,çok güzel resimleri var :D ilk çıkan albümünü de dinle ,süperdi.Kendi de süperdi :D sen doğuştan trans tasın be ,daha ne trans a giricen :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

:D:D:d  seninde işin gücün karıyla hec yakısmıo senin gibi bi zaadımuhtereme böle laflar:P:D neyse konuyyu esir almayalım :W müzik paylas benim tarzım olsun :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    the_behulder bunu yazdı:

:D:D:d  seninde işin gücün karıyla hec yakısmıo senin gibi bi zaadımuhtereme böle laflar:P:D neyse konuyyu esir almayalım :W müzik paylas benim tarzım olsun :D

yerim konuyu lan dur bi şimdi,hep müzik mi paylascaz...Ben güzel olan her şeyi severim behlül,kızlar da dahil,bilmem anlatabildim mi ? :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

ha una ne süpe bea :d ama harbiden karının profili süpermiş ha :D taş gibi bayan diolar ya ona cok benzio :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    the_behulder bunu yazdı:

ha una ne süpe bea :d ama harbiden karının profili süpermiş ha :D taş gibi bayan diolar ya ona cok benzio :D

bana konuda iki konuda gözün kapalı inanman gerektiğini yıllardır öğrenemedin : )) 1) müzik 2) kızlar ha bi de benim gibi dost bulunmaz haberin ola :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    http://radio.hbr1.com:19800/tronic.ogg ister winamp tan dinle ister tıkla dinle. 7/24 aralıksız :)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 193812 Toplam Mesaj: 488