folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Her Gün 100 TL Daha Fazla Kazansaydınız Ne Yapardınız.

Her Gün 100 TL Daha Fazla Kazansaydınız Ne Yapardınız.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

100 TL güzel bir para hocam. Bana her gün 100 TL verilse ve müsrif olmam istense 16 ocaktan itibaren hergün GB alırdım 😃😃

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Bi günde o kadar para kazanmıyorum lan ben :| 

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    niccele
    niccele's avatar
    Erkek

sex

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Her gün 9.5 adet daha tuborg gold içerim

Bira 9.5 mu oldu be :( bayadır içmiyorum.

Parlayan bizi paylar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Harcamazdım. Kenara koyamadıktan sonra ne yapayım... Sadece yemeğe ve dünyevi zevklere harcayabilirsin bu parayı bu şartlarda. Geleceğe yatırım yapamıyorsun. Belki kitap alıp bilgiye yatırım yaparsın ama kitap okuyacağım derken vakitten kaybedersin. 

Ben bu mesajı RT edenler arasından birisine çekilişle vereyim en iyisi. Başka bir mürid günlük 200TL üzerinden hesap yapsın...

yinede bir trick paylaşmak istedim: gelen 100tl ile kredi kartımın borcunu öderdim, borcu ödemeden önce kredi kartından nakit avans çekip altın alırdım :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

eşimle yada tek başına her akşam yemeğini dışarıda yerdim. iskender, kuzu tandır ,nusret lokum et vs.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

100 lira gelse ne fazladan gelmese ne çok küçük bir meblağ,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

100 TL güzel bir para hocam. Bana her gün 100 TL verilse ve müsrif olmam istense 16 ocaktan itibaren hergün GB alırdım 😃😃

:)

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Farklı oranlarda 100 TL bütçesini bölerdim öncelikle alternatiflerinide yazayım. 

50 TL ile yakın yerlerden başlayıp damak tadı konusunda yeme içmeye harcar gittiğim yerlerin notlarını çıkarır blog yazardım, 

25 TL hayvan dostlarıma yeme içme ısmarlardım, zamanım varsa bizzat barınağa veya erişimi zor yerlere mini yuvalar yapabilirdim,

25 TL gariban durumu olmayan insanlara nakdi veya gıda yardımı olarak destek olurdum. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

40 TL her gün ıvır zıvır yer, 

60 TL lik yemek ısmarlardım öğrenci arkadaşlara bu bazen 3 kişi olur bazen 4-5 yiyeceğimiz nevaleye göre değişir. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

her gün gelen 100 TL harcanması gerekiyorsa hayrı olmaz onun o yüzden yedirip içireceksin. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek

Kanka beni bilirsin zaten ama yinede sölim hergün sayısal loto oynardım :D

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
Toplam Hit: 6366 Toplam Mesaj: 61
para güç