folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Her Hangi Bir Siteyi Txt Olarak İndirmek

Her Hangi Bir Siteyi Txt Olarak İndirmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek

@zumsuk

zumsuk hacım,ben PHP bilmiyorum o yüzden link havuzuna yolladığın kodlardan bir şey anlayamadım.

Mesela en son yolladıklarından bir tanesi şu:http://www.sudrap.org/paste/text/1728/

Benim istediğim aynen buradaki gibi;www.tahribat.com yazdık,tahribat.com'un anasayfasını,tahribat.com'da açılan başlıklar ve başlıkların içeriklerini düzenli bir şekilde ve txt dosyası olarak kaydedebilecek her hangi bir şey lazım.Tabi bir de şunu yapabilecek:Resimleri kaydetmek.

-_-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    PHP ile yapılabiliyor , yapmak istediğin şey. Eminim diğer diller ile de yapılıyodur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek
    RootB bunu yazdı:
    -----------------------------
    PHP ile yapılabiliyor , yapmak istediğin şey. Eminim diğer diller ile de yapılıyodur.

Yapılabiliyor. . .Ama nasıl benim ihtiyacım olan bu.Kodları alsam bile kodları C'deki gibi derleyiciye kopyala yapıştır yapıp,

derle,çalıştır mı diyeceğim.Ne yapacağım bilimyorum o yüzden buradayım.

-_-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahMETaLy
    ahMETaLy's avatar
    Erkek

yerebakan bunu yazdı:
    zumsuk bunu yazdı:

hoca ben o tarz birşeyle uğraştım php ile yapabilirsin ;

kodları yayınlamıyorum destek çıkan olmadı...O yüzden sitem mi ne derseniz deyin ,

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=96258

----

strip_tags ve düzenli ifadeler ile css, script gibi şeyleride çıkartınca yazı kalıyor elimde..

Kodların bazılarına yukarıdan ulaşabilirsin.

zumsuk kardeşim benim bir kaç C bilgisi,internette dolaşırken bulduğum komik video,resimleri paylaşmak dışında tahribata bir faydam dokunmazki.Bilsem canım feda,bir çok şeyi ben tahribat'tan öğrendim.Hayatta benim becerebileceğim lise matematiği,azıcık kimya azıcık fizik,azıcık da biyoloji. . . bilsem neden paylaşmayayım,netle ilgili hemen hemen her şeyi öğrendiğim siteyle,bilsem neden sana destek çıkmayayım,dimi ama ( :

Verdiğin linki inceliyorum.Fakat PHP bilgim yok,C bilgimle karşılaştırarak bir şeyler çıkartmaya çalışacağım.Galiba aşağıda alıntı yaptığım arkadaşın yöntemi ile bir şeyler yapıyorsun.İşimi şu görebilir==>sağ kılik=> kaynağı görüntüle.Fakat yanılmıyorsam burda da senin bahsettiğin problem var:Arada başka kodlar da geliyor onları temizlemek ve geriye sadece ihtiyacımız olan metini kaydettirmek kalıyor.

Bunu bir sayfa için yapmak kolay da bütün sitenin içeriğini tek nasıl kaydedeceğiz ya da kaydettireceğiz? 

ahMETaLy bunu yazdı:
    Fazla Anlamadım ama sitenin üzerine sağ tıklayıp kaynağı görüntüle desen ?
    Bu işime yarayacak gibi,yardımın için teşekkür ederim [ :

Önemli DeğiL.... işine yaradıysa güzel ;)

Narkoza Gerek Yok Doktor.
Toplam Hit: 2373 Toplam Mesaj: 15