folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Her Hastalığa Çare Sodyum Bikarbonat

Her Hastalığa Çare Sodyum Bikarbonat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Açık kalp ameliyatı olan ama uygun kalp bulunamayan birisinin göğsüne bunu döktüler 5 dakikada yepisyeni bir kalp ortaya çıkıverdi. O andan beridir şükür ediyor, karbonata tapıyoruz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı

Facete gezerken gördüm ve yaklaşık 3-4 saattir okumaktayım ve okuduğumda kafamda ampuller parlamaya başladı

seni Zuckenberg'e ve TDK'ya şikayet edicem amk.

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Eğer Kanser gibi bir hastalığınız varsa Öncelikle sakın Kemoterapi almayın Kemoterapi notumda yazılanları muhakkak okuyun!!!. Gidip dijital pH ölçer alıp idararınızı sabah akşam kontrol edip pH ı 8 in üzerine çıkarmanız ve bu seviyede en az 2 hafta tutmanız gerekir. Buna bağlı olarak karbonat içimi günde 5 - 6 çay kaşığı karbonatlı su içmeniz gerekebilir. 1 çay kaşığı karbonatlı suyu bir miktar içip yatağa yada kanepeye uzanıp 360 derece sağa sola dönerek haraket etmelisiniz . Bu haraketleri yaparken ara ara bardaktaki karbonat tüketilmelidir. 

Bu ne cahil bir yorumdur amk. Utanmasa 360° dönerek vücudumuzun her yerine yayıyoruz diyecek. Abi tamam faranjit olur grip olur önerirsin ama kemoterapi almayın demek nedir ya ?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı
    falcon bunu yazdı

Facete gezerken gördüm ve yaklaşık 3-4 saattir okumaktayım ve okuduğumda kafamda ampuller parlamaya başladı

seni Zuckenberg'e ve TDK'ya şikayet edicem amk.

Etmezsen amk

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    5Agustos1921 bunu yazdı
    isimsiz hadi diyelim senin sinüzit hastalıgına şifa oldu da,

her hastalıga deva ne demektir yahu. o.O

hocam ilk duyduğumda ben de dalga geçtim, anne zoruyla denedim çünkü onda bazı ağrılara iyi gelmişti, sonucu fark ettiğimde epey bi şaşkınlık geçirip araştırdım. yukarıda bazı arkadaşlar da değinmiş sanırım, vücuttaki asiditeyi azaltıp bazikliği artırıyor. "homeostasi" denen şeyin stabilizasyonuna yardımcı oluyor yani. en basitinden, başlamadan önce bir idrar pH ölçümü yapıp, 7-10 günlük bir kullanımdan sonra tekrar ypaıldığında pH seviyesinin bazikliğe yaklaştığı görülebiliyor.

araştırmalarım sonucunda da, zararlı organimaların, mikropların bakterilerin falan en rahat asidik ortamda ürediğini öğrendim. yani çok kola içen şeker tüketen birinin vücudu daha asidik ve daha hassas oluyor, ama bununla dengelerse veya sırf bundan alır da kolayı kökten bırakırsa çok daha sağlam oluyor mesela.

alamanyada yaşıyorum, buraya yaz uğramadı bile, şuan titreyerek yazıyorum bunu mesela tahmini 10 derece civarı dışarısı, 15 de ortam, yaz haricinde kışında epey soğuktu ve ben genelde boxer bazen de atlet dışında bişey giyip uyumam, normalde her kış ağır bi grip geçirirdim ama bu zıkkıma başladığımdan beri (tam yılbaşında başlamıştım) 9 aydır hiç bir hastalık hissetmiyorum

ha her derde deva olayında zaten kopan kola bacağa, ölen adama deva arıyorsa birileri evet bu zıkkım da her derde deva değil :) ama denemesi bedava

//

yan etkileri de olabilir elbet, mesela bende 1-2 ay önce her duştan sonra özellikle sırtımda yoğun bi kuruluk kaşıntı batışma şikayeti yaşıyordum, 1-2 saat sürüyordu en az. karbonattan olabileceğini düşündüm azalttım hatta bi hafta hiç içmedim, o şikayeter geçti ama sinüzit de yavaştan geri gelmeye başladı. sonra tekrar başladım mecbur, iki sıkıntım da gitti.

duş süresi uzadıkça ve su ısıcı arttıkça bunun olma ihtimali artıyormuş. suyumu soğuttum duşumu kısalttım. karbonat tam gaz devam, yani muhtemelen ya sıcaklık/süre olayından ya da şampuandandı sıkıntı

öyle işte

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    tustanbakanadam bunu yazdı

Benim doğuştan beynim yoktu kafamı sodyum bikarbonat havuzuna soktular  şimdi herkes bana eistein diyor

Diğer bacağı kopan arkadaş da futbol oynuyormuş şimdi, zükünü sokan var mı?

yaklasık 2 saat önce aldım , ooo kafası şimdi geldi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theagartaman
    theagartaman's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    theagartaman bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

o değilde rene neden hiç siteye takılmıyor neden bu kadar cool biri ?

a

holü daha cool

yok valla cool ama canayakın biri siteyi kodlayan diğer adam sitede takılmıyor değüşük 

rene sessiz adam ...

rene

bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    theagartaman bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

o değilde rene neden hiç siteye takılmıyor neden bu kadar cool biri ?

a

holü daha cool

yok valla cool ama canayakın biri siteyi kodlayan diğer adam sitede takılmıyor değüşük 

adam gelince kimse naber demiyoki  direk t-shirt yokmu o yokmu bu yokmu sanki babasının oğluyuz herkes bişey istiyo adamda mecbur sodyumbikarbonat a batırılmış modda takılıyor

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Ben damardan alıyorum, o yüzden böyleyim :|

!!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

zehirlenmeler sonucunda ya da diyabetik ketoasidoz geliştiğinde bikarbonat kullanılıyor ortamı bazikleştirsin diye ama bunu yaparken bile çok dikkatli bi şekilde ve ph 7.1 n altına düşmeye başladığında yapılıyor.

hiç bi araştırma yapılmamış bu tarz ürünleri böyle benim tanıdığıma iyi geldi mantığıyla kullanmak ciddi sonuçlara neden olabiliyor ama bizim toplum nedense çok seviyor bunu.

bi ilacın piyasaya çıkması için 4 fazdan geçip yıllarca denenmiş olması gerekiyor buna rağmen bilinçsiz kullanıldığında neler olduğu ortada varın bunların sonucu siz düşünün.

There is no life without struggle
Toplam Hit: 4738 Toplam Mesaj: 43