folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Her Müslümanın Bi Göz Atması Gerekir

Her Müslümanın Bi Göz Atması Gerekir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    dai hep sölemişimdir...

en iyi yahudi sabun olandır :)

çalıntı deel ben buldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Hitleri yaratanlarda yahudiydi, cahil cahil konuşmayın. Kendisi yahudi iş adamlarının desteğini alarak başa geldi sonra onları yok etti. Ben burda bir problem görüyorum. Öldürülen yahudilerin çoğu halk tabakasından kişiler. Zenginleri -dünyayı yönetenleri- hitleri destekledi. Yahudilere soykırım oldu; bu sayede yahudiler dünya kamuoyunun desteğini aldılar. Bundan sonrada dünyayı yönetmeye başladılar.

komik demeyin.

Amerika, pearl harbor a saldırı olacağını bildiğini bu sene açıkladı ki pearl harbor amerikanın dünya gücü olmasına kadar gidecek olan olayların başıydı. eminim 50 yıl sonra da 11 eylülü biliyorduk derler.

Coca cola niye bütün gelirini versin saçma saçma konuşmayın. Bunlar yerli üreticilerin uydurduğu komplolar. bana görüntü getirin işte cnn de böyle demiş diye. Bunlar kolpa... Halkın iyi duygularını sömürmedir.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Coca Cola olayında haklısın valla bütün gelirleri nieye yatırsınki adamlar israil e

dont think twice its all right
Toplam Hit: 2536 Toplam Mesaj: 14