Her Turden 198 Adet Muzik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Arabada veyahut ses sisteminizde dinleyebileceginiz 198 adet muzik.Gercek arsivimde 4000 uzerinde muzik bulunmaktadir onuda birgun sizinle paylasirim.

Link:

https://www.dosyaupload.com/5pui

Sifre: tbt

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

isimlerini yazamaz mıydın? açıkçası öyle karambole müzik indiresim pek gelmiyor ;)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Ajan her turden muzik mevcut rap dahi var.Indir pisman olmazsin.

Bu arada liste özetle söyle ;

TheColtfire tarafından 24/Nis/18 21:30 tarihinde düzenlenmiştir

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

harbiden her türdenmiş :D eazy e :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Tür tür ayrı olan playlistleriniz varsa yabıştırın hocalar. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    TheColtfire bunu yazdı

Ajan her turden muzik mevcut rap dahi var.Indir pisman olmazsin.

Bu arada liste özetle söyle ;

gördüm ve indirmeden pişman oldum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    TheColtfire bunu yazdı

Arabada veyahut ses sisteminizde dinleyebileceginiz 198 adet muzik.Gercek arsivimde 4000 uzerinde muzik bulunmaktadir onuda birgun sizinle paylasirim.

Link:

Sırf, Paylaştığın için, Bi Tşkler Edeyim, dedim. Lâkin, dediğin gibi, Bâyâ farklı Tür`lerden , değişik bir kolaj(derleme, toplama) olmuş.

Bir yanda, Grup Yorum; Dağlara gel :Öte yanda,BarışManço, Gül Pembe. İlginç, değişik, Güzel.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    TheColtfire bunu yazdı

Link:

değişik bir derleme k*rtçe dahil var ? onları görünce imzana ve avatarına baktım indirdiğime pişman oldum.

Türk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    kiokhan bunu yazdı
    TheColtfire bunu yazdı

Link:

değişik bir derleme k*rtçe dahil var ? onları görünce imzana ve avatarına baktım indirdiğime pişman oldum.

Her turden oldugunu söyledim sanirim yanlis algiladin.Pisman olduysan silebilirsin.Ben muzik arsivi icin muzik indirdigim zaman toplu indiriyorum.Hepsini dinleme şansım olmuyor.

Ne demiş Atatürk;

Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevince ve her şeyidir. 

Bu sebeple  müzik müziktir ırkına bukadar takılma!

TheColtfire tarafından 25/Nis/18 16:42 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    TheColtfire bunu yazdı
    ...

yanlış anlaşılma olmasın, hemen düzelteyim ben, şahsımla ilgili olanı.

ben sadece bir tesbitte bulunmak istedim, seninde dâhâ önce belirttiğin gibi.

Niyetim, seni ne küçültmek, ne de büyütmek. Zaten, haddime de değil.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    kiokhan bunu yazdı
    TheColtfire bunu yazdı

Link:

Kibar feyzoda bir replik vardı 

-Sen gelme ulan ayı

Bir zahmet sen indirme kardeş adam o kadar emek vermiş yazdığın şeye bak.

İts My Life. NOW or NEVER
Toplam Hit: 2991 Toplam Mesaj: 13
muzik