folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herkes Balkona Cama Pencereye Çıksın Çabuk !

Herkes Balkona Cama Pencereye Çıksın Çabuk !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

birdubleraki bunu yazdı:
    -----------------------------
    tamam kıdemli abilerim.beni bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum.çok duygulandım.bundan sonra bööle minik minik yazarım.ayrıca bağırmak için yazmıyorum büyük harfle.sadece gözüme daha güzel görünüyor diye yazmıştım.neyse durum bundan ibaret...

kıdemli demişsin. burda hekes yetkilerine bakılmaksızın eşit muamele görür. herkes eşittir. bu yüzden editörlre [modlara] bile ban hakkı verilmemiştir

yazdıklarının göze hoş gelmesi için hepsini seç ve  "B" yazan yere basarak kalın yapabilirsin. güzel görülür.

anladın ?

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

yuh hoca bunada mualefet olacaklar çıktı ya helal http://www.haberturk.com/haber.asp?id=23186&cat=110&dt=2007/05/14 izleyin şunu

madem çok biliyorsunuz çekin kendiniz böyle bir durumu verin bu konuda.Her gün görüyorlarmışmış.Her gün böyle birşey olsa neden bu kadar yaygara koparılsın çok zor meydana gleen bir olay bu .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

hava kapalı ne hılalı ne yıldızı utanmasa yagmur yagacak :D

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

yuh hoca bunada mualefet olacaklar çıktı ya helal http://www.haberturk.com/haber.asp?id=23186&cat=110&dt=2007/05/14 izleyin şunu

madem çok biliyorsunuz çekin kendiniz böyle bir durumu verin bu konuda.Her gün görüyorlarmışmış.Her gün böyle birşey olsa neden bu kadar yaygara koparılsın çok zor meydana gleen bir olay bu .

evet 500 yılda 1 deniliyor :O

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    birdubleraki bunu yazdı:

LAZIM OLACAKSA SANA GÖNDEREYİM.İSTERMİSİN?

BAYANDAN AZ KULLANILMIŞ 2. EL CAPS LOCK...
    birdubleraki bunu yazdı:

AMAN BEEE

ALLAH ALLAH YAAA

TAMAM TAMAM İLK DEFA OLUYOR

(NE LAN BU HERKES Bİ TARAFTAN KONUŞUYOR.BEN SADECE GÖRDÜKLERİMİ SÖYLÜYORUM YAAA)
    birdubleraki bunu yazdı:

BEN BİRÇOK DEFA BU MANZARAYI GÖRÜYORUM.TAMAM ATATÜRKÜ ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI AMA BUGÜNE ÖZEL BİRŞEY DEĞİL Kİ BU BEN ÇOK GÖRDÜM...

BUNU ANLATMAK İSTEDİM. TABİ ANLADIYSAN!!
    Ban !!  Ban !!  Ban !!  Ban !!  Ban !!  Ban !!  Ban !!  Ban !!  Ban !!  Ban !! 

Ban istiyoruz

bu smiley bu aralar bize lazım olacak :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birdubleraki
    birdubleraki's avatar
    Dişi

ya tamam büyütmeyin ya bundan sonra böyle yazarım.allah allah ya neden bu kadar büyütüldü anlamıyorum.öok gerekli birşey mi sanki?

demekki ben onu ben ay-yıldız türk bayrağı olarak görmek istemişim ve öyle görmüşüm yaa.

yeter artık ya çok abarttınız bence hepsini.

Sana ben hayaller düşler büyüttüm Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm Sana ben hummalı aşklar büyüttüm Söyleyemedim ((((hepsenolacaksın))))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

iki gezegenin görüntüsü gördükleriniz ve  500 milyonda 1(500 yılda 1 deil)  bunun oluşma olasığı haberlerde izlemiştim çünkü birkaç gün önce , ulan böyle güne can kurban böyle günleri çekemeyenlerin de ayrıca a.q. :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    cok guzel bir goruntu. ama venus yıldız deilki

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birdubleraki
    birdubleraki's avatar
    Dişi
    NighT-7 bunu yazdı:

kıdemli demişsin. burda hekes yetkilerine bakılmaksızın eşit muamele görür. herkes eşittir. bu yüzden editörlre [modlara] bile ban hakkı verilmemiştir

yazdıklarının göze hoş gelmesi için hepsini seç ve  "B" yazan yere basarak kalın yapabilirsin. güzel görülür.

anladın ?

anladım teşekkür ederim.kıdemli diyerek ben daha yeni üyeyim.sizler benden çok öncede vardınız.ondan yanii.başka birşey değil.kuralları tam olarak bilmiyorum.

Sana ben hayaller düşler büyüttüm Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm Sana ben hummalı aşklar büyüttüm Söyleyemedim ((((hepsenolacaksın))))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    birdubleraki bunu yazdı:
    NighT-7 bunu yazdı:

anladın ?

anladım teşekkür ederim.kıdemli diyerek ben daha yeni üyeyim.sizler benden çok öncede vardınız.ondan yanii.başka birşey değil.kuralları tam olarak bilmiyorum.

tmm anladım demek istediğini
    http://www.tahribat.com/harita.asp
    Burdan birçok yere ulaşabilirsin. direkt olarak kuralları okumak istersen : http://www.tahribat.com/rulelist.asp tıklarsın

...
Toplam Hit: 7725 Toplam Mesaj: 75