folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder HERKES SİTE HACKLEYECEK Başlığının Devamı...

HERKES SİTE HACKLEYECEK Başlığının Devamı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McErroR
    McErroR's avatar
    Erkek
    Şifre : tahribat a.q ya.

www.Tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serdengectix
    serdengectix's avatar
    Erkek
    .ocx dosyasında hata var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mir
    Mir's avatar
    Erkek

arkadaşlar link çalışıyor... dosyayı indirebilmeniz için linki kopyalayıp explorer adres çubuğuna yapıştırın.. FREE yi tıklayıp 20 saniye sonra indirmeye başlayın...

Şifre : tahribat

Düşe kalka büyür ve öğrenir insan...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FienDisHMan
    FienDisHMan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ya arkadaLar davsLa site hacKLenmiyor ki sadece siteye www.siteadi.com/örnek.htm beLirtigimiz isimLe index atıyor sitenin kaPandıgı yok o kadar

Yani ben site hackLedim veya ben artık webhacker oldum diye egonuzu sadece tatmin edebilirsiniz bu programla :)

DiKKaT KöPeK VaR..!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

cw yle dalga geciyolar bu yontemi kullanıyorlar diye sizde aynsını yapıyorsunuz.uzantı ekleyip hack yapıyorsunuz kaldı ki hack deil bu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastboy
    fastboy's avatar
    Erkek

abi bir an önce tamammen gösterin detaylı detaylı ögrensin herkes site hacklermeyi devamı dedım abi devadı degıl

::..fastboy::..

forum kurallarını okudum, admin ve moderatorlerın uyarılarını okudum, müritlerin uyarılarını okudum ve hala aciiiil plssss lütfeeeeen gibi başlıklarla yeni konu açacak kadar maloş davrandığım için (TGRLBB) tarafından banlandım. Başvurunun antikky e yapılacağınıda zaten biliyorum ban yeme ihtiyacımı giderdiği için (tgrlbb) ye teşekkür ederim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Sabbotaj bunu yazdı:

cw yle dalga geciyolar bu yontemi kullanıyorlar diye sizde aynsını yapıyorsunuz.uzantı ekleyip hack yapıyorsunuz kaldı ki hack deil bu.

hack diyen var ım yeni üyeler mrk ediyor ne bu hem anlasınlar ezikliği ben hep ezik bişey olduğunu söyledim topicte sazanlık olsun diye yazdım.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastboy
    fastboy's avatar
    Erkek

fistandantülüs arkadaşım bu ezikler bir şeyler yazsa devam getirmez sade ce cw de yil hothackers da dalga geçiyor o tek ol sa yine yine

::..fastboy::..

forum kurallarını okudum, admin ve moderatorlerın uyarılarını okudum, müritlerin uyarılarını okudum ve hala aciiiil plssss lütfeeeeen gibi başlıklarla yeni konu açacak kadar maloş davrandığım için (TGRLBB) tarafından banlandım. Başvurunun antikky e yapılacağınıda zaten biliyorum ban yeme ihtiyacımı giderdiği için (tgrlbb) ye teşekkür ederim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

Abi tamam güzelde bunlar ocx dosyası eksik diyo şu doyları düzelt öyle koy.

Kendin denedinmi bi??Açta bakim açılıyo mu??

punto cero
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 6517 Toplam Mesaj: 24