folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Herkes Yapar Da Ben Boş Durur Muyum :) Tahribat Wallpaper

Herkes Yapar Da Ben Boş Durur Muyum :) Tahribat Wallpaper

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    sorcerer bunu yazdı:

Fcuk bunu yazdı:

Resmen bunu :D GTA 1 in Oyun Kapağından almışsın ve üzerinede Tahribat.Com yazmışsın bariz belli oluyor Kreston Kardeşin dediği gibi :D he bide unutmadan şey war orda Turuncu REnkte Rock Star Games Interactive nin Logosu wardı R Yazıodu onda ona T yazmışsın :D

kardes su ana kadar evinde bir kez ounter oynayan dahi gta 2 olduğunu bilir ben geyiğine yapıyorum ayrıca gta1 değil 2 bu.

Hoop.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu yaptığın resimlerin çoğunu ben sağda solda görüyorum hele o gta 2 en belirgin olanı zaten.orjinallarini koymayım oturursun felan demişsin. evelallah biz olduğumuz yerdeyiz gösterirsin orjnalllerini oturan oturur kalkan kalkar ama böyle çocukça laflar bir tarikat müridine yakışmıyor...

geyiğine yapıyosan ne ala eyvallah ama sana tavsiyem tek bir çalışma üzerine yoğunlaş ve baştan yarat

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kreston'a katiliyorum
    resimlerin cogu da tarikatla alakasiz. hayvanlar, elmalar fln ?¿
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    Ulan adam yapmis Koymus Hic bisi yapmasa o yazilari yazmak icin ugrasmis adam ak birinin yoluna tas koymadan bi ben naptim acaba diye bi bakin kendinize
    Adam zaten solemis Ogreniyorum yavas yavas diye illa adamin agzina sicmanizmi gerekiyo almissa almis
    Elestri yaparken biraz karsidakine ne hissedecek diye dusunun Bisi kaybetmezsiniz

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ne deseydik zob ? ooo süper olmuş sen profesyönelsin mi deseydik elbette eleştiren olacak ki o da yanlışlarını görecek. çocukmusunuz olm siz

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    Tamam elestirmeyin demedim de Karsidakinin nasi hissedecegini dusunerek elestiri yapmak daha yararli
    Ilk baslarda cok koyuyo cunku sert elestiriler :))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

zob bunu yazdı:

Tamam elestirmeyin demedim de Karsidakinin nasi hissedecegini dusunerek elestiri yapmak daha yararli Ilk baslarda cok koyuyo cunku sert elestiriler :))

Karşındakinin Nasil hissedeceğini düşünerek eleştiri yaparsan o eleştiri olmaz.. : )) o Pışpışlamak olur..

+ Volilete miydi nickin :D Onu sen daha irc.tahribat.com u bilmezken  2 yıl önce irc de kullanıoduk zaten :D ben yarattım falan demişsin abi bu kadarda sallanmaz ki :pP

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    Benim demek istedigimi anlamadiniz
    sole selemek var: Ne lan bu gotume benziyo sicmis batirmissin
    Bide bole solemek var: Fena olmamis ama cok calisman lazim cok eksigin var gibisinden
    Anlatabildim sanirim :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

bu yaptığın resimlerin çoğunu ben sağda solda görüyorum hele o gta 2 en belirgin olanı zaten.orjinallarini koymayım oturursun felan demişsin. evelallah biz olduğumuz yerdeyiz gösterirsin orjnalllerini oturan oturur kalkan kalkar ama böyle çocukça laflar bir tarikat müridine yakışmıyor...

geyiğine yapıyosan ne ala eyvallah ama sana tavsiyem tek bir çalışma üzerine yoğunlaş ve baştan yarat

Kusura bakma Kreston sinirli bi anıma dekgeldi yani öle bi amacım yok ama her resimde sadece yazı değil başka şeyler de uyguladım.

Arkadaşlar ayrıca gta 2 resmini herkes biliyor. ben niye koyayım da benim yaptıklarım hepsi amatör geyik çalışmalar ilk mesahlarıma bakarsanız bunu anlarsınız zaten kendimi geliştiriyorum

Topicim de kavga etmeyyin leeeean :) ;)

Hoop.
Toplam Hit: 10260 Toplam Mesaj: 52