folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Herkesin Aradıgı İnstagram Scripti

Herkesin Aradıgı İnstagram Scripti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

konuyu güncelledim :) 

demoya girip bilgilerinizi yazmayın o ne oldugunu anlatmak içindir sayın müridler elin oglu kurmuş kurarkende scripti unutmuş biz ona çökelim

https://www.youtube.com/c/GeceHayatımız
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

demoya girip bilgilerinizi yazmayın o ne oldugunu anlatmak içindir sayın müridler elin oglu kurmuş kurarkende scripti unutmuş biz ona çökelim

takipçi gönderme beğeni yollama felan bozuk 

RimPalace tarafından 21/Şub/17 23:36 tarihinde düzenlenmiştir

Hastane yolunda doğan bebeğin Üstüne beyaz kar yağan bebeğin Kırkı çıktığı gün donan bebeğin Hesabını soracağız and olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

hocam ne ara üye kastında :) hemen bozuk dedin 

önce milletin oraya giriş yapmasını saglıcaksınki sana bot olsunlar sonra takipçi gönder diceksin zaten sqlin içi boş :) sen dolduracaksın oltalama yöntemi ile anlatabildimmi anlatamadıysam pm at hocam tek tek izah edicem

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

script çalışıyor fakat şifreli dosya tedirgin ediyor :) instagram.php dosyası ioncube php 5.6 ile şifrelenmiş decode edemedim :(

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    ManiakRhifat bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

script çalışıyor fakat şifreli dosya tedirgin ediyor :) instagram.php dosyası ioncube php 5.6 ile şifrelenmiş decode edemedim :(

scripti sorunsuz kurdum tek eksik user yani bunu millete yedirip üye kasmak

http://warez.design/

DanqerLine tarafından 22/Şub/17 00:12 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    yunusemre bunu yazdı

3 sayfa olmuş kimse anlamamış scriptin ne işe yaradığını.

Bu script ile "bedava takipçi" ya da "instagram profilini ziyaret edenleri gör" vs gibi kandırmacalarla (ya da gerçek bir hizmet verirsiniz bilemiyorum ben geneli konuştum), instagram kullanıcılarının bir şekilde bu siteye üye girişi yaptırıyorsunuz bu esnada bu kullanıcının tokenleri toplanıp havuzda birikiyor. Havuzunuzda 100 üyelik/token birikti diyelim. Siz de panelden bu 100 kişinin hesaplarıyla istediğinizi takip ettirip, istediğiniz yorumu attırabilirsiniz (script sorunsuz çalışıyorsa). Olay bu, bedavadan takipçi artırımı vs yok.

Olayı tam olarak anlamadım ama kullanıcılar girmek istemedi, hesap benim değil mi amk dedi. 

Zorla mi sokacağız? 

Kendimi eğitime ilme bilime adadım... Diyelim ki, sen benimsin,hasretin benim... Çalarsa kapımızı ayrılık gider misin Sevgilim ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

önce milletin oraya giriş yapmasını saglıcaksınki sana bot olsunlar sonra takipçi gönder diceksin zaten sqlin içi boş :) sen dolduracaksın oltalama yöntemi ile anlatabildimmi anlatamadıysam pm at hocam tek tek izah edicem

ne aramı dedim :D usta 2 fake acc açıp giriş yaptım siteme

bozuk dememin sebebi şu 

Hastane yolunda doğan bebeğin Üstüne beyaz kar yağan bebeğin Kırkı çıktığı gün donan bebeğin Hesabını soracağız and olsun !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

bozuk dememin sebebi şu 

sqlden admin yaptınmı hocam kendini ? 

user adını bul isadmin degeri 0 onu 1 yap sonra

siteadresi.com/admin yaz ayarlar sekmesinden hepsini aç hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

bozuk dememin sebebi şu 

sqlden admin yaptınmı hocam kendini ? 

user adını bul isadmin degeri 0 onu 1 yap sonra

siteadresi.com/admin yaz ayarlar sekmesinden hepsini aç hocam

onu yaptım zatende admin ayarlarından neyi açıcaz ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    yunusemre bunu yazdı

3 sayfa olmuş kimse anlamamış scriptin ne işe yaradığını.

Bu script ile "bedava takipçi" ya da "instagram profilini ziyaret edenleri gör" vs gibi kandırmacalarla (ya da gerçek bir hizmet verirsiniz bilemiyorum ben geneli konuştum), instagram kullanıcılarının bir şekilde bu siteye üye girişi yaptırıyorsunuz bu esnada bu kullanıcının tokenleri toplanıp havuzda birikiyor. Havuzunuzda 100 üyelik/token birikti diyelim. Siz de panelden bu 100 kişinin hesaplarıyla istediğinizi takip ettirip, istediğiniz yorumu attırabilirsiniz (script sorunsuz çalışıyorsa). Olay bu, bedavadan takipçi artırımı vs yok.

Olayı tam olarak anlamadım ama kullanıcılar girmek istemedi, hesap benim değil mi amk dedi. 

Zorla mi sokacağız? 

Zorla sokamazsın hocam. Kandırarak olacak. Kişi Bu sayfaya yetki vererek bedava takipçi kazanacağını ya da profiline bakanları görebileceğine inanacak ama aslında sizin kurbanınız olacak. Bu sayfa yem yani. Balığı oltaya almak için. 

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
Toplam Hit: 3813 Toplam Mesaj: 43
instagram scripti