Herkesin Bide Gerçek Hallerini Görelim. :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Siz onun verdigi linke bakmayin, buna bakin, http://img503.imageshack.us/img503/4246/photo0509fn.jpg adam tumbnailin linkini vermis, hehe.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    hepinizde tip var bende yok a.q :(

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    uleeee deli felan lafı geçti sanki kimyayı bıraktım geldim labarotuvardan ameleyle ben dostuz olm ipne deil ondan yanyanayız o işin esprisi herkesler bilmez ama ikimiz Ana şirket için çalışıoz o fransız bahçivan bende Nicholai hel Şibumideki karakterler biziz amk:D hee resim için profile bak(profil benim avatarın altındaki adam işaretine tıklayınca açılır....]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    kürdo koyammı lan resmini ormantik insan seni:D

catlax seninde aq şimdi heee pesimistmisin nesin aq sürekli kendini boka sokuon.gayet yakışıklı karizmatik brad pitt vari bi tpe sahipsin olm işte

sen onu bunu bırak bizim şu logmein işini hallet bu işler boş hade bakam biliosun kız mız

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    bakıoz lan koko :D sen bana ta ne zaman diodun mırcte nasıl yaparız die :) halledecez dedik hallettik yani bu oluyoki halletcez :D az bi süre :P

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SEYTANKIZ hadi koymucanmı resmini

tum muridler birlik olmus bekliyolar binbir hevesle...

ya şimdi bu kadar murid bekliyo ya resim soyle ii bişi olsa felan

ehue :) tahribat aşkına şaka oldugunu anladın dimi :D

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Nukeshore bırak şimdi Tbt aşkını :) Olmaz senin işin atmazz bea..Bak beklerken üzülmeyeseniz diye eski manitayı attım :) Yanındaki de ben a.q

http://img519.imageshack.us/my.php?image=zrx0505201202077ei.jpg

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    ZyreX1453 hoja kusura bakma ama bu kızın malı ortada :)

CeLeKatireJeotuzbeş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    kardeş eski sevgilin de olsa insan eski sevgilisiin böle fotosunu koymamalı...

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Kardeşlerm kusura bakmayın ama biraz abaza gördm sizi :) O yüzden attım..Yaw kardeş bu kızla bayağı bir gürültü oldu ve onun yüzünden okulda disiiplin cezası aldım..O yüzdn ona feci şekilde kızgınım.Yok zararı istediğiniz kadar bakın MSN spacede koydum resmimizi..Ehh rüzgarın azizliğii ne yaparsın.. :D

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
Toplam Hit: 20867 Toplam Mesaj: 175