folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herkez Burada Özeleştirisini Yapsın!..

Herkez Burada Özeleştirisini Yapsın!..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Yaşımızı , nerede olduğumuzu , nerelere geleceğimizi , karekterlerimizi birbirimizle paylaşalım.Neye karşı çok hassas olduğumuzu , neyin bizi çabuk yıkacağını, genel anlamda suçlunun biz mi hayat mı olduğunu birbirimize anlatalım.En azından belkide ömrümüzde bir kere ne olduğumuzu düşünelim, düşünüyoruz tabi ama eleştirerek , dışardan görerek..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Suan meslek lisesi web tasarım son sınıfım daha baslamadım öss kasmaya : |

Öss konusuna klasik calısma yöntemlerinden bir sonuc alamazsam üni. konusunda bir alternatif üretme planımda var.

İlerde en azından programcı olmak ve kesinlikle Finlandiyada yaşamak.Kendi gibi olmayan cool olmaya calısan insanlara kıl oluyorum,boş insanlarıda hic sevmiyom.Beni sevmeyen insanların olması hosuma gidiyor.Bircok arkadasım var ama 4-5 tanesi haric hiçbirini özünde adam yerine koymam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:
    -----------------------------

Öss konusuna klasik calısma yöntemlerinden bir sonuc alamazsam üni. konusunda bir alternatif üretme planımda var.

İlerde en azından programcı olmak ve kesinlikle Finlandiyada yaşamak.Kendi gibi olmayan cool olmaya calısan insanlara kıl oluyorum,boş insanlarıda hic sevmiyom.Beni sevmeyen insanların olması hosuma gidiyor.Bircok arkadasım var ama 4-5 tanesi haric hiçbirini özünde adam yerine koymam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

Lise 2 ye geçtim ve bilişim bölümünü seçtim.Öss için dershaneye gitmeyi düşünüyorum.Dershanenin parasınıda o sene yaptığım stajdan çıkarmayı planlıyorum.4 senelik BT mühendisliği gibi bir hedefim var.Sonrasında ya özel sektörde bi şirkete girerim.Ya da kendi şirketimi kurarım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Ben kendime dışardan baktığımda ilk şunu görüyorum, çok güçlü, yıkılamaz birisi.Ama içerden olay çok farklı.Bunu nerden mi anladım? Dertleşirim bazen az sayıda insanla , ki kim olduklarına da gelicem, dertlerimi anlattığımda dışardan da hiç göstermiyosun ya filan derler.Bu yorumları aldıktan sonra kendimi izledim ve bu sonuca vardım.Buda bana sunu gösterir heralde , insanlarla kendi arama bi güven duvarı koymusum.Bunu görüyorlar.Ama içerden çektiğim acıların oluşturduğu açıklıkları göremiyorlar.Bunun olumlu bi yan olduğunu söyleyebiliriz.

Ben özel üniversitede yıllık okula 95oo USD vererek okuyorum.Bu okula gelmeyi istemedim.Ama babam hakkını helal etmeyeceğini söyledi.Gelmek zorunda kaldım.Burda kendimi kapana kısılmış gibi hissediyorum.Bugün sınav sonucu açıklandı. 340 puan almısım TM3 den.2 yıldır herhangi bir öss konusuna çalışmadım.İsteseydim demek ki zamanında çok iyi bi bölüme girebilirdim.Belki okulu bırakıp hazırlansam yine girerim.Ama hiç kasmıyorum lafta varım sadece.:/

Ben aşık olamayorum sanırım.Ne biliyim hayatıma çok iyi insanlar girdi.Herşeyi yaşadım.Ama hiç birisine tapamadım.Yokluğunu hissetmedim.Hep aşık olmak istedim, ama olamadım.Bunun bnm için büyük bir eksi olduğunun farkındayım.Sanırım bi hayvanım ve aşık o-la-mı-yo-rum.En azından tadını bilmeyi hak ediyorumdur.Bi saç teli için dünyaları yok etmek istiyorum ama ol-mu-yorr.Nefret ediyorum bundan.Birine neden herşeyimi veremiyorum.En çok bu sorunun cevabını istiyorum.

Son 1 yıldır arkadaşlıklarımı değiştirdim.Herkese gereğinden fazla değer vermişim.Kardeşimdir dediğim adamların bnm birşeyimi istediklerini gördüm hep.Benden faydalandıklarını,faydamı gördükçe kafamı okşadıklarını ve bununda bnm üzerimde o insanlara tapmam gerektiği kanısını oluşturduğunu gördüm.İlk başlarda çok yanlız hissettim.Kalabalığın içinde yapa yanlız.Artık umrumda değil.O insanlar bana ne verdi ki benden bişiler alabilsinler..Belki kötü birisi olmaya doğru yol almama sebeb olacak bu, iyi olup siklmekten iyidir en azından.

Önceden de söylediğim gibi özel üniversitede okuyorum.Babam söylemesi ayıp devlet kurumunda yüksek kademede çalışır.4.ooo tl ye yakında maaşı ve kira geliri vardır.Bana aylık 9oo tl kadar harçlık verir.Çok iyi bir para , çoğu kişiden üstünümdür bu konuda.Ama gördüklerim beni deli ediyor.Benden gerizekalı insanların Q7lere binmesi, son model coupe arabaların önümden geçmesi beni deli ediyor.Neden ben hergün otobüse biniyorumda onlar son teknolojiyle seyehat ediyor? Gözümü zenginlik bürüdü heralde.Ama neden sorusuna cvp bulamıyorum...delirtebilir bu beni..

Kalbimde ki sıkıntıdan dolayı doktora gitmem lazım ama korkdugum için gidemiyorum.Buda canın kıymetinini bilmemektendir.

herneyse daha sonra aklıma bişiler gelirse yazarım..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

yaş 20 nuri'cim :D
    tekirdağ  ' cok b.ktan bi yerdeyim ..
    nerelere gelirim .. | o bana bağlı , bu kafayla gidersek anca senin yanında biterim :D:D
    karakter analizi | çok hayal perestim hacı belkide bu yüzden kaybetmekteyim .. insanlara ve diğer varlıklara sonsuz saygı içerisindeyim ..Çevremin hitabına göre efendiyim. he bide şıpsevdiyim.
    Neye karşı hassasım | unutulmak koyar hacı bana en hassas oldugum konu odur ..
    Ne yıkar | g.te tekme yiyince yıkılırım işte daha ne ..
    kimSuçlu ? : hayat. hacı kendimi kötüleme gibi bir rahatsızlığım söz konusu değil
    Valla içi bir hayattan s.ktiri yemiş,dünyadan zevkini tam anlamıyla olmasada almış
    anlı açık deli yüreğim .. |

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

yas 26 orta amerika/Belize'de yasiyorum. karakterimi kaybettigimi dusunuyorum ama bunu gorebildigim icin vahim bi durumda oldugunu zannetmiyorum.

hayat beni bir kac kez derinden yaraladi. bir cok sey kaybettim ... yikildim , yikildim ama yikildigim yerde mi kaldim yoksa kalkabildim mi farkinda degilim henuz.

sanirim anlamak icin biraz daha zaman gerek. bir cok hatada ben sucluyum. asabiyim. kisiligimi kaybetmek uzereyim belki de. ama hala saglikli dusunebildigim icin bazi seyleri duzeltebilecegimi zannediyorum. kendimi hayatin kollarina biraktim ... hayatta beni ordan oraya savuruyo. bakalim nerde duracagiz.

cok sessiz ve sakinim.. herseyi ama herseyi icime atarim. atarim ama bir yere kadar. patladigim zaman firtina kopar. gozum karadir. bu karalik yuzundende cok seyi karartmisimdir. ornek : okul hayatimi bi olay yuzunden bitirdim. bi kavgaya girdim doner bicagi ile agir yaralar aldim 2 ameliyat gecirdim. kendim icin genelde kavga etmem. biri gelip bana vurmadikca. ama arkadasima esime dostuma oldumu olay kopar bende...

kumar oynarim. cok fena oynarim. 1 aylik butun maasimi bir kac saatte masada birakip cikmisligim cok olmustur. ve butun ay boyunca ac ve sigarasiz gezmisimdir.

kaybettigim zaman cildiriyorum. cildirdikca daha cok kaybediyorum. baktim kumar bana gore degil 8 aydir oynamiyorum. adamlar benden aldiklari parayla otel diktiler amk. 13-14 senedir sigara icerim. hayatta sevdigim teksey sigaradir. icki nadiren icerim. 8 sene kadar cigara ictim. bi gun kafam 1 milyon iken bi dusundum ve farkina vardim cigarayi icinde cok farkli dusunceler icinde oluyor insan. ve surekli icinde bu dusunceler beyne yerlesiyor ve icmedigin anlarda bile artik o dusuncelerin icinde oluyorsun. bunu farkedince biraktim. bunu cok ictigim zaman farkettim. gunde 3-5 ciftli gidiyodu ayik gezemiyodum. 2 seneye yakin oldu biraktim kurtuldum. simdi tekrar basladim gerci ama 2-3 ayda bir denk gelirse. kimseyede tavsiye etmem.

kimseyle kolay kolay iletisim kuramam. ama cana yakinimdir. ilk tanidim kisilerle uzun suruler pek konusmam alisana kadar buda bir kac sene alir. arkadasligim degerlidir. hic kimseyi yari yolda birakmam. kimseyi kolay kolay uzmem.

ask hayatim hep boktan gecmistir. 1 sene once evlendim yine boktan gidiyo. 1 seneye kalmazda biter zaten.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Ben aslında deliyim. Yüzüm hep güler. Hep güler yüzlü biriyim yani. Çabuk sinirlenir ama çabukta sakinleşirim. Kit tutmayı sevmem. Her şeye rağmen hayatı çok seviyorum. İnsanlara hep karşımdaki insanın bakış açısından bakarım. Her insan haklıdır. Haksız insan yoktur felsefesiyle devam ediyorum. Neticede kargaya bile yavrusu kartal gibi görünür bende bu yüzden hiç bir insan kötülük yapmak için kötülük yaptığını sanmıyorum. Her insanın bir şey yaprken mutlaka bir nedeninin olduğunu düşünen bir zattı muhteremim. Başımdan çok olaylar geçti arkadaşlarım senin yerinde biri olsa tırlatmıştı diyorlar ama bilmiyorum başta da dedimya belkide ben tırlatmışımda haberim yok.

Herşey çok güzel yaşamyı seviyorum...

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Ben çabuk kırılan takmaz gibi görünüp içine atan son söyleyeceğini ön söyleyen daha çok dışarıdan bakınca gamsız kedersiz lüzumsuz görünen bir insanım ama anlatamam ki kimseye kendimi anlamasalarda olur zaten hep yalnız geldik bugünlere bugünden sonrada yalnız gideriz düzenli bir aşk hayatım olmadı okul hayatım hiç olmadı düzenli bir iş hayatı kurmaya çalışıyorum ama inş. olur olmazsada napıyım kendi halinde takılan bir insanım sonuçta amannnnn koy gtune gitsin diyorum yinede kendimle çelişkiler içindeyim dengeli bir hareketim yok sizde farketmişinizdir bu yazıdan :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

1991 yılı Kastamonu doğumluyum. 2000 yılından beri istanbul ‘da ikamet etmekteyim. Hayatim Bu Aralar Okumakla,Çalışmakla Eğitim Almakla Geçiyor Hayatimin Gunde %90 Bilgisayar Başında Geçiyor. Şuan Türkiyenin önde gelen Teknoloji firmasının birinde Teknik Destek Uzmanı olarak çalışmaktayım. Bunlarin Disinda Fotoğraf Çekmeyi ve Köpeğimle gezmeyi seviyorum. Bu Hayat 31 cekmeye dahi degmez. İnsanlarla hep iyi gecinmeye güleryüzlü olmaya calisirim.. ohow ben kendimi anlatamayacak kadar usengec bir insan olmusum yao :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seref45
    seref45's avatar
    Erkek

1979 manisa doğumluyum.plastik enjeksiyon kalıp tasarım metal kesme kalıpları otomasyon işiyle uğraşmaktayım.7 senedir evliyim  6 yaşında bir oğlum var.kişilik olarak biraz saf biriyim galiba herkez genelde öyle söylüyor hemen gaza gelir acayip derecede çobuk sinirlenirim.kızdımmı ağzım çok pis oluyor (bu huyumu hiç sevmiyorum).arabaları severim internetle baya haşırneşirim.aileme ayırdığım süreler haricinde define işleri ile uğraşıyorum bi umut işte çalışmakla olmuyor para birikmiyor.bütün hayalim bir ev sahibi olmak ve oğlumu güzel bi şekilde yetiştirmek.

Toplam Hit: 7829 Toplam Mesaj: 51