folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hero3 İle Motosiklet

Hero3 İle Motosiklet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bir kere şuna bindimmi 750cc aşağısı motorlar mobilet gibi geliyor :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

Diğer parçada yüklendi hocalar, haramidere-sefaköy arası HD izleyin :)

http://www.youtube.com/watch?v=fwmaLvalvaU

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

zippo tamam, deri mont tamam, gözlük tamam. hayalimdekini gerçekleştirmeye için sadece

harley davidson ve pompalı kaldı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

O trafikte duraklayan arabalarin sagindan geciyorsun ya hizli olarak; ihtiyac gidermek icin, ya da acil durum olur, cocuk olur filan, kapiyi bir acsa :/ Cok nadir de olsa, ozellikle kafam daginiken, ben de bariyerlere dogru arabayi biraz kaydirabiliyorum sag ve ya sol tarafa. Dikkatsiz veya o an dikkati daginik birisine denk gelsen allah korusun arabayi azcik kaydirsa sen gecerken, hic guzel seyler degil haci :/ Dikkatli kullan.

SpArK tarafından 15/Oca/14 18:27 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

zincirlikuyu köprü altında 1 kasa birasına yarışan motorlu kuryeler var, tavsiye ederim zevkli olabilir

:) mutluyum, huzurluyum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar yeni konu açmayım dedim, kanala artık düzenli olarak video atıcam. elime geçen motorlarla büyük küçük turlar yapıp, gps üzerinden hız konum alıp bunu harita üzerinde ve video üzerinde gösteriyorum, ilk test videomu attım. ilk olduğu için biraz tutarsızlık var gps dosyasını elle toparlamak  zorunda kaldım bozdum biraz ama konsepti son attığım video gibi olacak, bir de videolara müzik ekleyim mi eklemeyim mi kararsız kaldım. ne dersiniz?

www.youtube.com/user/ferhatmacak/videos

acemi-webci tarafından 27/Ara/14 20:12 tarihinde düzenlenmiştir

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar herkese burada bu kadar motor kullanıcısı olduğunu görmek sevindirici.

Öncelikle kimsenin işine gücüne karışmak eleştirmek istemem ama videoyu biraz biraz izledim.

Hocam kaç kilometre tecrüben var ? Eğitim aldın mı? Eğitim derken normal a2 sürücü kursu eğitimini kastetmiyorum.Gis akademi gibi art moto gibi güvenli ileri sürüş kursları honda,yamaha gibi şirketlerin kursları da olabilir.

Benim düşüncem bir an önce paranı biriktir 300 400 tl gibi bir rakam ile sürüşünü ve trafik düşünceni iyi bir konuma taşıyabilirsin.

Şu an tecrübem çok fazla değil 36.000 km tecrübeliyim yani çok da fazla değil,belki senin daha çoktur rakam olarak ama şunu demek istiyorum "lütfen ama lütfen güvenli sürüş adına bir eğitim al profesyonellerden"

Ben 14-15.000 km boyunca eğitimsiz sürdüm,bir kaç eğitimden sonra anladım ki motosikleti ne kadarda yanlış kullanıyormuşum,etrafı gözlemlemeyi tam anlamıyla yapamıyormuşum.

Şimdi hadi len ordan ben nerden o kadar parayı vereyim dersen en azından bir kaç güvenli sürüş adına eğitim kitabı edin.

Evde olsaydım sana kitabın adını söyleyebilirdim ama unuttum mavi kapaklı bir kitap.hatta o zamana kadar kitap edinmezsen kitabı sana kargolayabilirim.Sen de diğer motosiklet kullanıcısı arkadaşlara ulaştırabilirdin.

Herhangi bir sorunuz olursa seve seve yanıtlayabilirim.

Tekeriniz düz bassın ;)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

motor kullanamyı öğrensem eğliyete başvurcam B ehliyeti var ama motor kullanmadığımdan a2 alamıyorum.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    acemi-webci bunu yazdı

selam arkadaşlar yeni konu açmayım dedim, kanala artık düzenli olarak video atıcam. elime geçen motorlarla büyük küçük turlar yapıp, gps üzerinden hız konum alıp bunu harita üzerinde ve video üzerinde gösteriyorum, ilk test videomu attım. ilk olduğu için biraz tutarsızlık var gps dosyasını elle toparlamak  zorunda kaldım bozdum biraz ama konsepti son attığım video gibi olacak, bir de videolara müzik ekleyim mi eklemeyim mi kararsız kaldım. ne dersiniz?

www.youtube.com/user/ferhatmacak/videos

Bir de o kadar yol yapmışsın ls2 ile nasıl yaptın hocam ? kulağın ağrımadı mı ? tıkaç mı kullandın naptın ? Manavgata gidip gelmişsin iyi dayanmışsın.

Gary Moore filan... :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

birşeyi merak ettim şimdi linkteki motoru alsam 1000 kmde ne kadar yakar? bide göstergede enson kaçı görürüm?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-motozer-d-superlight-200cc-kampnya-devam_kask_ilk-bakm-hediyeli-190340531/detay

Toplam Hit: 5026 Toplam Mesaj: 43