folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Herşey Çok Hızlıymış Gibi Geliyor

Herşey Çok Hızlıymış Gibi Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Genelde yanlızken bazen durup dururken psikolojik bi baskının içine giriyorum çevremdeki her şey çok hızlıymış gibi geliyor duyduğum sesler, el kol hareketlerim çok yavaş olmasına rağmen aşırı hızlıymış gibi geliyor. 5-10 dakika sürüyor bazen 30 dk sürdüğüde oluyor. Bunu ancak yatarak ve televizyon izleyerek durdurabiliyorum. Genelde aşırı sigara içtikten sonra bilgisayar başına oturduğumda oluyor. Kafayı sıyırttıracak bi durum. Çocukkende olurdu ama böyle uzun sürmezdi hemen geçerdi. Bu nedir neyle ilgilidir bi bilgisi veya tavsiyesi olan var mı?

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

Aşırı televizyon veya bilgisayar oyunu izlemenden dolayı dikkat dağınklığı durumu.Yani televizyondki hızlı sahneler gerçek yaşamına uyum sağlatmıyo sna.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bendede Çok Gariptir örnegin şuan yaptıgım her hangi birşey daha önce yapmışım gibi geliyor sanki 2. kez hayata gelmişimde aynı şeyleri tekrar yapıyorum gibi

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Planzero bunu yazdı:
    -----------------------------

Bendede Çok Gariptir örnegin şuan yaptıgım her hangi birşey daha önce yapmışım gibi geliyor sanki 2. kez hayata gelmişimde aynı şeyleri tekrar yapıyorum gibi

o dejavu hocam .)

sırf bu yuzden tedavi görecektim ama artık alıstım.

cok sık oluyorsa sen de alıs .) 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

geçenlerde bir konu vardı birinin daha seninki gibi bir şikayeti vardı ama onunki seninkinin tam tersiydi sana olanın tam tersi ona oluyordu bende anlamadım çok garip şeyler oluyor son zamanlarda :|

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

bana da her şey çok yavaşmış gibi geliyor ..

psikoloğa görün hocam

O da yok.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek

geçenlerde bi de yavaşlayanı vardı bunun. noluyor bu genclere yahu.

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

Planzero bunu yazdı:

o dejavu hocam .)

bu muhabbetin bilimsel bir açıklaması vardı sağ gözün yada sol gözün beynimize diğerinden (saniyelik) daha geç görüntü aktarımı yaptıgı esnada gerçekleşiyormuş o olay.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kesinlikle çok fazla bilgisayar ile uğraşmaktan kaynaklanıyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Aydogan45 bunu yazdı:

Aşırı televizyon veya bilgisayar oyunu izlemenden dolayı dikkat dağınklığı durumu.Yani televizyondki hızlı sahneler gerçek yaşamına uyum sağlatmıyo sna.

aşırı televizyon izleyen biri değilim günde ortalama 1 saat izlerim, bilgisayar oyunlarıylada hiç alakam yok nerden geliyor anlamış değilim.

Planzero bunu yazdı:

biyerde okuduğum yazıya göre deja vu insanın biliçsel veri yollarıyla alakalıymış. İnsanın 2 tür biliçsel yolu var 1. si kısa yol acil durum anında hızlı veri gönderip abileceğin yol 2. si ise normal durumlarda kullandığın yoldur. Yaşadığın durumu bu iki yoldanda gönderince birinden hızlı geliyor diğerindense milisaniyelik bi gecikmeyle bunlar çakışınca önceden yaşamış gibi oluyorsun.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

DjBarky bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:

Planzero bunu yazdı:

o dejavu hocam .)

bu muhabbetin bilimsel bir açıklaması vardı sağ gözün yada sol gözün beynimize diğerinden (saniyelik) daha geç görüntü aktarımı yaptıgı esnada gerçekleşiyormuş o olay.

bide bi dini acıkLamasıda vardı ne kadar doğru biLmiorm yani bu cevap boş yorumLara kapaLı =DD

Gece Uyurken Ruhun Kaderini senden önce yaşıyor . .

Toplam Hit: 7486 Toplam Mesaj: 44