folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Herşeyi Özetleyen Bi Resim

Herşeyi Özetleyen Bi Resim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://img386.imageshack.us/img386/1717/624vz8ie.jpg

hoşuma gitti paylaşmak istedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    resim güzel hoşa gitmesi de normal
    ama ben olsam her hoşuma giden resmi komazdım ;)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    düşünüdügümü söylemekte rahatımdır begendigim şeyi yayınlalarım eger yayınlamaya uygunsa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Din - DiL - Irk - Mezhep ayrımı gözetmeksiniz Türk insanının misafir perver ve dost olduğunu anlatıyo herzaman olduğu gibi

Tebrikler

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu arada 18 mart doğum günüm :)

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar nedir yaw ,ne kadar büyük bir şahsiyet olsada Atatürk'ü bukadar ilgi çekmek için kullanmayın bakıyorum herkes sayfayı şahsı manevi ile doldurmuş tabi ben bunu farklı algılayabilirim çünkü tarikatda hertürlü görüşü benimseyen arkadaş mevcuttur. onların tepkisini çekip bir kaos ortamı oluşturmak mümkün. bundan dolayı isteğim biraz seyrekleştirelim. çünkü aramızda provakatörler mümkün selametle .

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    muhabbet_fedaisi
    pardon hoja herkesin düşüncelerinie saygımız vardır ama işin içne ATATÜRK girince akan sular durur ben burda paylaşıyorum bunları çünli bilgilensin millet diye eger begenmiyorsan bakmazsın eger başak görüşileri olan arkadaşlarımızda varsa yazarlar uygun göülürse kalır uygun degilse silinir..
    buna karşı cıkan ilk sen oldun....hayırdır sen sevmiyosun galiba ATA yı??????????

ben ilgi çekmek içn kullnamam bunu iyi bil beni bilen bilir ATAMA laf diyenede hiç acımam...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    baktımda biraz konu sanki sapıtmış provakasyon felanda ama bu konunun bence bu tür bişeyle alakası yok forumda herkes herşeyi yayınlamakta serbest biz burda insanları dinine diline göre ayırmıyoruzda isteyen herkes zaten istedigini yayınlar foruma aykırı olan konular slinir gider ama ATATÜRKÜ tartışacagınıza bence biraz forumdaki başlıklara bakın kimi bu nasıl yapılıyor die sorarken ikinizde burda tartışıyorsunuz tartışma yaratacagımıza biraz bilgilerimizi veya görüşlerimizi bildirelim

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar nedir yaw ,ne kadar büyük bir şahsiyet olsada Atatürk"ü bukadar ilgi çekmek için kullanmayın bakıyorum herkes sayfayı şahsı manevi ile doldurmuş tabi ben bunu farklı algılayabilirim çünkü tarikatda hertürlü görüşü benimseyen arkadaş mevcuttur. onların tepkisini çekip bir kaos ortamı oluşturmak mümkün. bundan dolayı isteğim biraz seyrekleştirelim. çünkü aramızda provakatörler mümkün selametle .
    ---------------------------------------------------
    Burda her türlü düsünceye saygı war ama ATATÜRK karsıtı yoktr, resimle alıp weremedigin ne gayeet güzel ve her türk gencinin gurur duyması gereken bi tablo, kaos yaratmayalım demişsn ama karıstranda snsn ortalıgı bnce..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek
    kardeş ben herkese şahsı manevi demem beni bilemdiğin için yanlış anlaman normal ben sadece provoke olunacak olaya Atatürk'ün adının karışmasını istemiyorum. bilmem nekadar iknacı oldum.

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cok guzel resim, bu arada tahribatta herseye izin verilir, ama ana unsur diger dusuncelere saygi duymaktir, vatana sovmek ataya sovmek gibi seyler degildir ozgurluk... Komunist de olsan ulkucu de olsan, o da olsan bu da olsan, Vatanini seviceksin...
Toplam Hit: 2953 Toplam Mesaj: 13