folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder HGS Kullananlar, Geçişlerinizi Kontrol Ettiniz Mi?

HGS Kullananlar, Geçişlerinizi Kontrol Ettiniz Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

Kardeşler ben kontrol ederken birkaç geçişin sorunlu olduğunu hatta aynı dakika içinde iki kez geçiş yapıldığını gördüm. Ve hemen talep formunu doldurarak ptt mail adresine attım. İncelendikten sonra zannediyorum bakiyeler, geri yüklenecek. Sizde kontrol ederseniz belkide sizinde bu tarz sorunlu geçişleriniz olabilir. Şimdi;

Geçişleri burdan : https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/bosCSC/index.jsf kontrol edin. Tabi bunun için hgs'nizi ptt'den alırken belirtmiş olduğunuz mail adresinize ihtiyacınız olacak. Kayıt olmadıysanız bu adresten olun. Hesaplar > Geçişler kısmından bakın.

Eğer sorunlu olduğunu düşündüğünüz geçişleriniz varsa; https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/bosCSC/document/giris_duzeltme.docx formunu doldurup,

hgs@ptt.gov.tr adresine mail atarak durumu bildiriniz.

Sevgiyle kalın.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Yaaa eski işyerımde almıstım 2 adet HGS , 2 Adet arac bunların etıketlerı benım adıma gozukuyor sımdı , bu ılerde bana sorun olur mu?

Yada bu maıl adresınden atsam benım plakaları , üyelıklerımı ıptal ederler mı?

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

4441788 müşteri hizmetleri, bir ara istersen.

Ayrıca Kaçak geçişleride burdan bakıyoruz. https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/bosCSC/violation.jsf

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Ben halen OGS kullanıyorum. Ayda yılda bir kullanıyorum zaten. Geçerken o "bip" sesinin gelmesini bekliyorum :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hay sokayım nasıl bi sistem yapap diyom hiç hata falan vermiyo gmışlar. bi türlü login olamadım mk. üye oldum aktivite ettim. eposta şifre giriyom. giriş yeri login ekranın atıyo 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Bizde birkaç defa içinde bakiye olmasına rağmen geçtiğimizde ötüyordu ceza yedik sanıyorduk ama ptt ye gittiğimizde içinde bakiye olduğunu cezamızın da olmadığını söylüyorlardı.

Sanırım makinelerde bir sıkıntı var bazen algılamıyor galiba.

Eskisi gibi değildir belki!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crackolly
    crackolly's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

hay sokayım nasıl bi sistem yapap diyom hiç hata falan vermiyo gmışlar. bi türlü login olamadım mk. üye oldum aktivite ettim. eposta şifre giriyom. giriş yeri login ekranın atıyo 

aynen

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ne güzel ogs kullanıyorum, piçlik edip ona karışmaslar geberirlerdi, son güne kadar inadına ogs,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

yoldan dönüyodum otobana girdim çıktım sıkıntı olmadı kesti parayı, köprüye geldim anadolu yakasına geçerken kesmedi kaçak geçiş yazdı umursamadım bastım devam ettim. ne internette gözüktü ne de ptt'de. 

söylendiği gibi aletler stabil değil sanırsam. farkedip düzeltiyolarmı noluyo artık bilemiycem.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

gecen sene 15 tl girmişti bana

Naber la?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek
    AntiSeptiK bunu yazdı

yoldan dönüyodum otobana girdim çıktım sıkıntı olmadı kesti parayı, köprüye geldim anadolu yakasına geçerken kesmedi kaçak geçiş yazdı umursamadım bastım devam ettim. ne internette gözüktü ne de ptt'de. 

söylendiği gibi aletler stabil değil sanırsam. farkedip düzeltiyolarmı noluyo artık bilemiycem.

bende de bogaziçinden gecerken kacak gecis yazdı. konuda gecen linkten baktım hani köprü gecisi cezalımı vs. diye fakat görünmüyor. bugün aradım, bizde de görünmüyor dediler, yok zaten aynı listeye bakıyoruz. gecis tarihini verdim ve yanlis kesintileri not aldılar. ilgilenecegiz 3 gün sonra tekrar arayınız dediler.

insaallah sonradan bir film olmaz.

Toplam Hit: 2325 Toplam Mesaj: 12