folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Hiç Kimya Bilmeyen Kişiye Ygs De 10 Net Yaptıracağını Söylüyor.Sizce Yararmı?

Hiç Kimya Bilmeyen Kişiye Ygs De 10 Net Yaptıracağını Söylüyor.Sizce Yararmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar.

Eşit ağırlık öğrencisiyim kimya,biyoloji,fizik bilmiyorum ama adam anlattığı derslerle 10 net yaptırabileceğini söylüyor.

Sizce işe yararmı? https://www.youtube.com/channel/UCpTO0R9i_pzCyRrzmvNErFg?app=desktop

Aslında ben ygs de kimya yapmıcaktım ama 10 net yine bişeyler yapar benim için.

6 günde 6 konu anlatacağını söylüyor.

Sadece bu olması gerek yok benim Fen çok kötü biraz toplayacak başka tavsiyelerde olur.

Ama hiç uğraşma dersenizde artık bilemem.Adam tıp 3.sınıf öğrencisiymiş.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Tekkeli tarafından 01/Eyl/15 21:38 tarihinde düzenlenmiştir

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

hangi bölüme tercih vermek istiyorsun ki ? eşit ağırlıkçı isen boşuna vakit kaybetme.

ayrıca adam en iyi anlatımcı da olsa senin anlama kapasiten, fene yatkınlığın önemlidir.

öyle anlattım tamam diyecek bi durum yok onun üzerine devam edip o konulardan soru çözmeye devam etmen lazım 5-6 aylık maraton sonuçta.

edit: illa yapacam diyorsan fizik değil ama biyo. ve kimyada ezber bi kaç konu var ygs'de temel düzeyde gelen onları ezberle denk geleni çöz.

Kreyzi tarafından 01/Eyl/15 21:44 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

hangi bölüme tercih vermek istiyorsun ki ? eşit ağırlıkçı isen boşuna vakit kaybetme.

ayrıca adam en iyi anlatımcı da olsa senin anlama kapasiten, fene yatkınlığın önemlidir.

öyle anlattım tamam diyecek bi durum yok onun üzerine devam edip o konulardan soru çözmeye devam etmen lazım 5-6 aylık maraton sonuçta.

+1

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

edit: illa yapacam diyorsan fizik değil ama biyo. ve kimyada ezber bi kaç konu var ygs'de temel düzeyde gelen onları ezberle denk geleni çöz.

Hmm Tm3 türü benim işişme yarayacak yani sözel ağırlıklı.Ama kimyanın değeri %10 gibi bişey o da yine nerden baksan +10 puan yapar ama çok zorlanırsam bilemem bırakabilirimde senin dediğin gibi.

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

ben sadece öğreten kimyayı kullanarak ygs kimyayı fulledim. zaten çok ince bir kitap. ama şöyle bir şey var ben ordan notlar çıkarttım deftere ve defteri son 1 ay sürekli tekrar ettim hergün. yani ygs kimya zor bir şey değil.

ha bu arada okulda hiç bir şey öğrenmedim ciddi söylüyorum.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

ben sadece öğreten kimyayı kullanarak ygs kimyayı fulledim. zaten çok ince bir kitap. ama şöyle bir şey var ben ordan notlar çıkarttım deftere ve defteri son 1 ay sürekli tekrar ettim hergün. yani ygs kimya zor bir şey değil.

Bak bu seferde bi ümitlendim:).

Hocam bana çalıştığın kitabın bir linkini yada bir resmini atabilirmisin netten bulursan.

Tekkeli tarafından 01/Eyl/15 22:00 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

adam kitabı açıp okuyor hocam anlıyorsan sen de aç oku daha hızlı olur organik kimya ve denge hesaplamaları dışında 1 kere okursan çoğu kısmı okur yaparsın bence dediğim 2 konuyua (15-20 soru ) 1 ayda anlamamıştım sinavdada sallamıştım zaten 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    Tekkeli bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı

Bak bu seferde bi ümitlendim:).

Hocam bana çalıştığın kitabın bir linkini yada bir resmini atabilirmisin netten bulursan.

https://www.yildizkitabevi.com/?menu=Urunler&seviye-ygs-ogreten-kimya-40&UKodu=9786055405410

bu kitap. ama kitabın bir önemi yok çok. bu kitapta böyle anlatıyor yukarıda sonra aşağıda iki soru soruyor anlattığı ile ilgili. ama bunları dediğim gibi tekrar etmen lazım. Mesela ben sürekli tekrar ettiğim için kitabın tekrarını 5dk da bitirmiştim en son gün :) sürekli tekrar et ki aklında kalsın. zaten az konusu var.

BerkayCit tarafından 01/Eyl/15 22:09 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Paradan kaçınmayarak güzel bir konu anlatımlı kimya kitabı al bırak 10 neti full bile çekersin.

Elinizin altında internet var anlamadığınız yeri anlatan bir çok dökümanın 1000lerce varyasyonunu google a yazarak 5 dk da bulabilirsiniz.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Paradan kaçınmayarak güzel bir konu anlatımlı kimya kitabı al bırak 10 neti full bile çekersin.

Elinizin altında internet var anlamadığınız yeri anlatan bir çok dökümanın 1000lerce varyasyonunu google a yazarak 5 dk da bulabilirsiniz.

Dediği gibi ygs kiyma kitabını al bitir testlerini çöz  yaparsın .En basiti ygs kimyaydı hatırladıgım.

Korkmayın canım hayal edin..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

+1

Zıtlaşmak gibi olmasın yanlış anlaşılmayım fakat yanlış düşünüyorsunuz özelde

Genelde doğru da olsa kimya ygsde 10 ünite var bu 10 ünite tam bir sözelci için hiçbir işlem vs yok. Toplama çıkarma bile yok denebilir. Mantık algılama beyin vs gibi faktörlerin elbet etkisi var ama o 10 ünite yalnızca ezberlenirse ygs kimya full gelir.

Evet ben de fulledim, ben sayısalcı olsam da sözelciler full + full muayenesi 2016 sonuna kadar falan yaptı kimya netini öyle söyleyim

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 1858 Toplam Mesaj: 17
ygs ygs kimya konu anlatımı