Hiç Yaşamadığınız Bi Duygu Yaşatıcak Bu Resim !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

hacı dedemin Almanyada elinde biralarla çektirdiği siyah beyaz fotoğrafı görünce de yaşamıştım aynı hissi :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

rebellisch bunu yazdı:
    -----------------------------

hacı dedemin Almanyada elinde biralarla çektirdiği siyah beyaz fotoğrafı görünce de yaşamıştım aynı hissi :D

ehehe :)))

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

hocam 100 yıl da yaşasan geriye baktığında 1 dün etmez(miş)

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mali
    Mali's avatar
    Erkek

Geçmişi güzel kılan dönüşünün imkansızlığıdır

Akilli olanlar sebepler konusunda tartışırlar. Ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek

haci makara yapmıyorumda gömlek yakaları falan cok iyi he sonuna kadar iliklemişler :

siyah beyaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Senin rahatsız olduğun durum ölüm değil. Gençliğin sönmesinden ve ölümün standard ayarlara göre yakınlaşmasından korkuyorsun. Sonuç olarak şu dakika, şu saniye de ölebilirsin. Sen her an ölebiliten varmışçasına yaşayacaksın ki, ölüm sana koynunu açtığında bile, neşeyle gün doğumuna gülümseyebilesin.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

aklıma amkcamlar ve koydeki arkadaşları geldi..  benziyo antik mod falan :D 

bir yakının mı yoksa fatih Bodur kardeşş..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaSuM_SeRSeRi
    MaSuM_SeRSeRi's avatar
    Erkek

bazı yorumları okudumda arkadaşlar neden pek ölümden korkar olmuş :) ölüm vaktin geldiğinde 1 dakika durabilme şansınız yok zaten dinimize görede ölüm bizim için kurtuluş ama dine inanmayanlar maneviyatı zayıf olan öldükten sonra çürüyüp gideceklerini sanıyorlar insan ruhundan haberi olmadıkları için inançsız insanlar ölümden korkarlar... Allah hayırlı ömür yaşamayı nasip etsin

TÜRKMÜSÜN GÖSTER ÜRKSÜN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

hic bisi hissetmedim sorun bende sanirim.

tamamda ne beklersiniz ki? dogar dogmaz insanin ogrendigi ilk sey yasamaninda bir sonu oldugudur.

hic olmeyecekmis gibi yasamaya ve kendinizide buna inandirirsaniz. olumu kabullenemezsiniz.

everything will death.

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

hic bisi hissetmedim sorun bende sanirim.

tamamda ne beklersiniz ki? dogar dogmaz insanin ogrendigi ilk sey yasamaninda bir sonu oldugudur.

hic olmeyecekmis gibi yasamaya ve kendinizide buna inandirirsaniz. olumu kabullenemezsiniz.

everything will death.

her canlı bir gün ölümü tadacaktır.. allah herkese hayırlı ömürler versin

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 5870 Toplam Mesaj: 39