Hifi Ses Sistemlerinden Anlayan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

şu linkteki teknosada denedim ses çok yüksek kaliteside iyiydi ama internette yorumlarda işte çamur gibi sesi var diyenler olmuş. parça parça kendiniz toplayın falan demişler. hifi işlerinden anlayan yada dükkanı falan olan varmı aramızda? 1500 2000 tl arasına nasıl bir şey toplanabilir?

http://www.bimeks.com.tr/urun/146711/lg-na9640p-2300w-hi-fi-ev-sinema-sistemi.aspx?gclid=Cj0KEQiA6IC2BRDcjPrjm_istoUBEiQASrLz1iBUsdlwloG3zMuCC24jrMNPCc-OOUrbB8LZXlSexmoaAhwZ8P8HAQ#comments

Bittik biz bittik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

http://www.teknosa.com/urunler/119969884/lg-na9640pn-dturll1-receiver-lg-na9640pn-dturll1-s

Senin ürünün aynısı. 

Bu ürünü arkadaşım ile birlikte aldik. 

Yazlikta bildiğin konser veriyordu. 

Parasina göre gerçekten harika bir ürün. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hocam gerçekçi olmak gerekirse o paraya Hi-Fi sistem olmaz. O yüzden çamur sesli gibi yorumlar yapmış olabilirler. O paraya normalde anca iyi ikinci el AVR falan alırsın. Her zaman daha iyi sistemler kullanmış, o yüzden kafana koyduğunu beğenmeyen insanlar olacaktır. En iyisi dinleyip almak. 

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

inceliyorum baya fiyatlar hayvani. en giriş seviyesinde bişeyler bulsam bütçeyi ilerleyen zamanlarda arttırabilirim

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant_1997
    Berkant_1997's avatar
    Erkek

Lg xboom serilerini araştır

Tamu Otobüsü
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    Berkant_1997 bunu yazdı

Lg xboom serilerini araştır

söylediğim lg xboom lardan zaten. hifi den anlayan adamlar ses yüksek ama kalite kötü diyorlar

Bittik biz bittik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

şu linkteki teknosada denedim ses çok yüksek kaliteside iyiydi ama internette yorumlarda işte çamur gibi sesi var diyenler olmuş. parça parça kendiniz toplayın falan demişler. hifi işlerinden anlayan yada dükkanı falan olan varmı aramızda? 1500 2000 tl arasına nasıl bir şey toplanabilir?

http://www.bimeks.com.tr/urun/146711/lg-na9640p-2300w-hi-fi-ev-sinema-sistemi.aspx?gclid=Cj0KEQiA6IC2BRDcjPrjm_istoUBEiQASrLz1iBUsdlwloG3zMuCC24jrMNPCc-OOUrbB8LZXlSexmoaAhwZ8P8HAQ#comments

ses sistemiyle ilgile her soruyu sorabilrisin çok iyi bilgim vardır. bu arada sistemi neyde kullanıcaksın.

ve nasıl birsey istiyorsun.lg falan bosver hocam  jbl ,piooner, bose ,harman, bunlara bak  bunların sesini duy zaten birdaha başka birşey dinlemessin 

infazteam tarafından 15/Şub/16 01:57 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Ben bu sistemi bizzat dinledim ve inan sadece şişirme bir balon... Görsel olarak wow diyebilirsin fakat şahsen tavsiye etmiyorum açıkcası. 

Logitech Z906 5.1 THX  

+ bulabilirsen  

Z 5500 

serisini kesinlikle tavsiye ederim... Tarafımca defalarca test edildi ve tam not aldı bu 2 sistem.

DeepInside tarafından 15/Şub/16 05:23 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

dukkanhifi.com u tavsiye ederim.

ses kalitesi arıyorsan maddiyat açısından bir çift hoparlör ve ampli ile işe başlamanı öneririm. daha sonra sub bağlarsın. 

sinema sistemi kurmak istersen de AVR alabilirsin. Quad'ın sinema hoparlör seti var mesela ,iyi bir fiyat performans oranı var, onu AVR ile beslersin ama sadece quad ların fiyatı 4000-5000TL arası.

mesela stereo bir sistem için şöyle birşeyler düşünülebilir:

http://www.dukkanhifi.com/p-917-Castle-Knight-2-Hoparlor.html

http://www.dukkanhifi.com/p-1112-Denon-PMA-720-AE-Entegre-Amplifikator.html

yukarıdakileri bilmiyorum, sadece bu tarz bir seçim "iyi" bir ses almanı sağlayabilir diye yazdım.

RockZs tarafından 15/Şub/16 10:55 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

telefonu takıp denemişlerse olmuş olabilir :D

Almanya Fatihi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam şimdi bu üründen bimekste çalışırken epey bi sattım, ürünün ses kalitesi öyle mükemmel denecek ayarda değil, ama aşırı yüksek yani 2200 m2 lik mağazanın her köşesini inletiyordu. odyofil değilsen iyi ses versin yüksek sesi çıksın diyorsan bu ürün tam kullanılacak ürün.  bu arada sattıklarımın 2 tanesini coşkun sabah a sattıydım, biri evine diğeri ofisine :D

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
Toplam Hit: 2038 Toplam Mesaj: 15
hifi ses sistem