Hillary Clinton Rothschilds İlişkisi Deşifre

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Hillary clinton Rothschilds İlişkisi Deşifre

ilişkisini anlatan 30 gb dosya belge mail

https://mega.nz/#!exxkyI5T!Ac_olG0cipGt8Bh_UU_DiHNmZDnKManv8fJfI1N5WwQ

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Mobilde görünmüyor düzenlermisiniz

Edit. Mail i görmedim link sandım 

futurist tarafından 16/Kas/16 09:00 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

deşifre olacak bişey yok ki zaten inkar da etmiyorlar sermaye kesimiyle demokratlar yıllardır kader birliği içinde. küresel sermaye clinton ailesiyle eskiden beri yakındır.

edit: amerikan medyası hillary clintonı destekledi donal trump ı aşağıladı siz de bakabilirsiniz amerikan medyasında tutuma. buna rağmen trump ın kazanmış olması herkesi şaşırttı ama medya halen trump ı kabullenmiş değil.

acikistihbarat tarafından 16/Kas/16 10:25 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Yanlış başlık

Florenzi tarafından 16/Kas/16 10:46 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    acikistihbarat bunu yazdı

deşifre olacak bişey yok ki zaten inkar da etmiyorlar sermaye kesimiyle demokratlar yıllardır kader birliği içinde. küresel sermaye clinton ailesiyle eskiden beri yakındır.

edit: amerikan medyası hillary clintonı destekledi donal trump ı aşağıladı siz de bakabilirsiniz amerikan medyasında tutuma. buna rağmen trump ın kazanmış olması herkesi şaşırttı ama medya halen trump ı kabullenmiş değil.

Cumhuriyetçiler ve neo conlar hangi saf oluyor o zaman hocam? Ciddi manada soruyorum, iğneleme değil. Amerikan siyasetini pek bilmem. Bu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

adamlarda iki parti var ve buna demokrasi diyorlar. Demokratlarda gelse, cumhuriyetçilerde gelse ağa babalarının işlerini yapıyorlar. ağa babalarıda sırasıyla 2 seçim döneminde bir, bir demokratları besliyor bir cumhuriyetçileri. beslenme sırası cumhuriyetçilerde idi. Dış politikada değişiklik beklemeyin. Dünyayı ve amerikayı büyük firmalar yönetiyor. neden amerikada başka adam yok gibi baba bush tan sonra o salak oğlunu başa getirdiler. neden clintondan sonra eşi hillary yi getirmek istediler. Çünkü tanıdıkları adamlar iyi uşaklık ediyorlar.

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    driveshaft bunu yazdı

adamlarda iki parti var ve buna demokrasi diyorlar. Demokratlarda gelse, cumhuriyetçilerde gelse ağa babalarının işlerini yapıyorlar. ağa babalarıda sırasıyla 2 seçim döneminde bir, bir demokratları besliyor bir cumhuriyetçileri. beslenme sırası cumhuriyetçilerde idi. Dış politikada değişiklik beklemeyin. Dünyayı ve amerikayı büyük firmalar yönetiyor. neden amerikada başka adam yok gibi baba bush tan sonra o salak oğlunu başa getirdiler. neden clintondan sonra eşi hillary yi getirmek istediler. Çünkü tanıdıkları adamlar iyi uşaklık ediyorlar.

ben katılmıyorum. bence hilaryyi besliyorlardı götlerinde patladı.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı

dostum söylediklerin doğru değil. amerikada finans kesimi ve askeri endüstriyel yapı arasında anlaşmazlık var iç ve dış politika konusunda. bunu kısaca ulus devlet yapısı ve küresel sermaye çatışması olarak araştırabilirsin. küresel sermaye tarafı medyayı kontrol edebiliyor ve başından beri hillary clintonu destekliyorlardı.trump ın seçilmesi medya için de büyük bir sürpriz oldu dünya için de çünkü medya trumpı canavar olarak gösteriyordu ve aslında canavarca söylemleri de yok değildi hani. neticede medya trumpa şaşırdı çünkü onlar da benim gibi düşünüyorlar o da seçime müdahale edilme ihtimalidir :D abd derin devleti zorla trump u başkan seçtirdi ister reddedin ister kabul edin.

edit: @literatur hocam  askeri yapıya yakınlar.

acikistihbarat tarafından 16/Kas/16 13:26 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı
    acikistihbarat bunu yazdı

Cumhuriyetçiler ve neo conlar hangi saf oluyor o zaman hocam? Ciddi manada soruyorum, iğneleme değil. Amerikan siyasetini pek bilmem. Bu

neo degilde yahudiler rothschild ailesi ama neo lara maddi destek sagladikları söylenmekte bunun nedeni ise israil i kurmak için nüfusa ihtiyac olması bunun içinde soykırım gerekli yoksa almanyada krallar gibi yasıyan zengin yahudiler almanyayı bırakmaz nüfus olmadanda israil kurulamazdı bu arada günümüzün garanti bankasının eski sahipleridir suan kim veya onlarmı bilmiyorum 2001 de osmanlı bankasıyken ismi rothschild ailesinindi felan filan bir cok sey söylenmekte mantıklı olanlarıda var bence ilk bankacılıgı kuranlardır ek olarak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    driveshaft bunu yazdı

ben katılmıyorum. bence hilaryyi besliyorlardı götlerinde patladı.

hele Trump bir başlasın içlerine girsin, iki üç ay sonra hiç birşeyin değişmediğini göreceğiz. Cumhuriyetçilerde, demokratlarda küresel sermayenin uşaklarıdır. Bushlar trump gibi cumhuriyetçi idi hatırlatırım. Trump kullanamayacakları bir adam olsa cumhuriyetçiler oraya getirmezlerdi.

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

trump ı da kendilerine çekerler yakında :) Aksi durumda suikast girişimiyle yola getirirler :D 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
Toplam Hit: 4666 Toplam Mesaj: 15