Hipnotizma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar
    sansar's avatar
    Erkek

her gun televizyonlarda goruyoruz hipnotize edenleri. Dünündüm acaba varmıdır gerçekten öyle bişi . Varsa nasıl yapılır :d Ne düşünüyor tahribat müritleri bu konuda...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

holyone hocanın yazısını oku..

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=hipnoz&folderid=5726

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

bence vardır beyin çok farklı birşey telepatik güçleri çok yüksek birşey ama tam olarak bende bilmiyorum

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    olur neden olmasın 2 çeşit hipnoz yöntemi vardır manyetizmle hipnoz diğeri ise bildiğiniz klasik telkinlerle hipnoz buna ne isim verildiğini hatırlayamadım zor bişey değildir isterseniz sizde yapabilirsiniz ama herkese kendinizi hipnoz ettirmeyin tavsiyem hipnoz esnasında bilinçaltı dışarıya açık hale gelir ve herşeyi alır iyi yöndede kullanılabilir kötü yöndede :)

Abra Kadabra
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

Memorial bunu yazdı:
    -----------------------------
    olur neden olmasın 2 çeşit hipnoz yöntemi vardır manyetizmle hipnoz diğeri ise bildiğiniz klasik telkinlerle hipnoz buna ne isim verildiğini hatırlayamadım zor bişey değildir isterseniz sizde yapabilirsiniz ama herkese kendinizi hipnoz ettirmeyin tavsiyem hipnoz esnasında bilinçaltı dışarıya açık hale gelir ve herşeyi alır iyi yöndede kullanılabilir kötü yöndede :)

tabi hoca zor degil herkez yapiyor bu aralar ne demezsin , boyle yazmak yerine nasil yapildigini anlatsaydin daha guzel olmazmiydi ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    geniuss bunu yazdı:

Memorial bunu yazdı:

tabi hoca zor degil herkez yapiyor bu aralar ne demezsin , boyle yazmak yerine nasil yapildigini anlatsaydin daha guzel olmazmiydi ?

hipnoz yapmayı gerçekten istiyosan bunun hakkında dökümanlar var okuyabilirsin benim söyliyceğimde o dökümanlardakinin aynısı. 

edit: ama dersenki illa sen yaz boş bi vaktimde yazıp koyarım buraya :) 

Abra Kadabra
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    hipnotizma elbette vardır lakin o kadar kolay olacağını sanmıyorum yani salt iki telkinle olacak iş değil gibi kimyasal yahut arkdaşın dediği gibi manyetizmle olabilir tvlarda izlediklerimiz biraz asparagas gibi geliyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkroasted
    Darkroasted's avatar
    Erkek
    hababam misali ~ hipnotizma;insanları telkinde uyutma sanatıdır (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

MaTRiXe bunu yazdı:
    hipnotizma elbette vardır lakin o kadar kolay olacağını sanmıyorum yani salt iki telkinle olacak iş değil gibi kimyasal yahut arkdaşın dediği gibi manyetizmle olabilir tvlarda izlediklerimiz biraz asparagas gibi geliyor

zor bişey değildir derken kastım öyle yıllar süren çalışmalar sonrasında yapılıcak birşey değildir demek istedim  manyetizm ve telkinlerle yapılır her ikisindede öyle ayakta yapamazsın kişiyi rahat biryere oturtmalsın veya uzandırmalısın en başta ve sonra kişinin alfa durumuna geçmesini sağlarsın bunlar ha deyince olan şeyler değil :)tvlerde izlediğin şey mümkündür manyetizmle yapılır eğer vücudundaki manyetik enerjiyi çok iyi bi şekilde toplarsan yapabilirsin bunun içinde uzun yıllar çalışman gerek.

Abra Kadabra
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    Memorial bunu yazdı:

MaTRiXe bunu yazdı:

zor bişey değildir derken kastım öyle yıllar süren çalışmalar sonrasında yapılıcak birşey değildir demek istedim manyetizm ve telkinlerle yapılır her ikisindede öyle ayakta yapamazsın kişiyi rahat biryere oturtmalsın veya uzandırmalısın en başta ve sonra kişinin alfa durumuna geçmesini sağlarsın bunlar ha deyince olan şeyler değil :)tvlerde izlediğin şey mümkündür manyetizmle yapılır eğer vücudundaki manyetik enerjiyi çok iyi bi şekilde toplarsan yapabilirsin bunun içinde uzun yıllar çalışman gerek.

tvlarda izlediklerimiz derken kastettiğim ha diyince olanlar zaten ayrıca head_banger'ın verdiği linkleri takip ettikten sonra bir kişinin 1700 m idi sanırım kadar mesafeden telkinlerle hipnotize edilebildiğini öğrendim ne kadar doğru orası ayrı ayrıca yazıda astral seyahattende bahsediyor iyi bi kaynak gibi kişi nasıl alfa durumuna getirilir asıl mesele orada sanırım

edit:1700 km imiş ayrıca adres  http://www.netpano.com/makale/?makale=812

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    geniuss bunu yazdı:

Memorial bunu yazdı:

kardeş memorial haklı hipnoz kolaydır derine inip bilgiye almak kolaydır ama adamı geri uyandıramassan zihnine kalıcı zararlar verebilirsin sorun orda 

Zugzwang
Toplam Hit: 2094 Toplam Mesaj: 15