Hipnoz Olayı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Magnificent
    Magnificent's avatar
    Erkek
    boyle bır sey var .
    ama nasıl yapılıyor bılgı edınmek ıstıyorum ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad_scientist
    Mad_scientist's avatar
    Erkek
    evet bende arıyorum bu bilgiyi.hoşlandığım kızı etkilemek istiyorum

Ya göründüğün gibi ol ya da yok ol!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Hmm anlatayım, Öncelikle bu olayın birkaç sırrından bahsedeyim,

1) birini hipnotize etmeniz içiin o kisiyi hipnotize etmeye ikna etmeniz gerekit.
    2)kimsenin konsantrasyonnu zorla sagliamicainiz gibi ole sewgiliyi fln cok salak diilse hipnotize edemezsiniz, etsenizde yataga atcak kadar transa sokamazsınız.

hipnoz basit bir olaydır, sadece önemli olan ses tonudur, mantık sadece aynı şeyleri subjeye (Hipnotize edilen kişi manasında kullanılır.) tekrarlamaktan geçer.

Hipnoz Metinleri net üstünde mevcuttur şuna benzerler

şimdi 10 dan gerie sayyorum
    her saydiimda kendini daha çok rahatlamış ve gevşemiş hisstecen
    9
    şimdi daha relaxxın
    8
    şimdi dahada bi relaxxın
    8
    şimdi ole relaxxin ki tüy gibi hawada ucuon...

.
    .
    .

sora mal gibi adama 2 kere daha 10 dan geri saydirilir.

sora adama ne sorsaniz solicek ve yapcak duruma gelir... ama cok abzürt bişe isterseniz aninda uyandirabilirsiniz.

hipnoza giren kisinin uyanmamasi die bi olasilik yoktur siz istediniz anda uyanir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    http://www.bilinclihipnoz.com

bu sayfaya bakmanızı oneririm...

bi cok konuyu, hastalıgı (psikolojik sorunları) hipnoz ile cozebiliyor...

ve konu hakkında detaylı aciklama falan war...

bende cok mrk ediom hipnozu ???

acaba kendi kendime hipnoz yapabilirmiyim??

biraz sacma oldu ama, belki yapılır...

bu hipnoz bilincalti ile ilgili, bilincaltına ne soylerseniz onu yapar...

ama dogru sozcukler ve telkinler olması gerekli tabiii....

nox...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA
    DNA's avatar
    Erkek

Ben Turkiye'de bulundugum zamanlarda bir senesinde hipnoz oldum 4-5 ay sure ile (bir tur kabus serilerini onlemek icin bir tedavi idi) Tamamen gozlerin yorulmasini sagliyacak hareketleri yapmaya yoneltiliyorsunuz(bu sirada ayaktasiniz). Ufak bir fener isigini gozun gorebilecegi en uc noktalara goturuyor ve siz gozunuzle bu uc noktalara yaklasik 10'ar saniye boyunca surekli bakiyorsunuz. Oyle saat sallama falan gibi bir hareket yok kesinlikle. Sonra gozunuzu kapatmaniz soyleniyor ve geri geri giderek cok rahat bir yere oturtuluyorsunuz. Genelde klasik muzik cok hafif sekilde caliyor seans sirasinda. HolyOne nickli arkadasin dedigi gibi ruhsal rahatlik icin her turlu yavas ve nazik ses tonlari kullaniliyor ve gene arkadasin dedigi gibi geri sayimda da bu kelimeler devam ediyor ve bu sirada "gozlerinin iyice agirlastigini hissetmektesin, artik cok hafifsin ve uyumaya hazirsin" gibi sozler soyleniyor. Ellerin ve kollarin koltuga kilitlendigini hissediyorsun deniyor ve uyumak uzeresin diyip geri sayim bitiyor. Hipnoz sonrasi cok fazla sey hatirlamiyorsunuz. 3'e kadar saydigimda yepyeni kabuslarindan arinmis diri bir insan olarak geliceksin deniyordu ve geri sayim bitince parmak sIklatiliyor. Yardimci olabilmisimdir umarim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetWorm
    NetWorm's avatar
    Erkek
    adamin suuraltina girdinizmi herbi boku yaptirabilirsiniz

INTEL SUX!! AMD RULZ!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    3 cesidi var
    hafif orta derin hipnoz
    hipnozda kisisel sorulara cevap verme zorunlulugu yoktur,eger kisiliginde bastirma varsa hipnozda da cevaplar
    genelde psikolojik,uyku,kaynagi belirlenemeyen basagrisi,migren,aseksuellik,gece yataga cisini yapma vs. hastaliklarini tedavide telkin yontemiyle kullanilir.Yoksa adama 1 ay sonra saat 13de falancayi oldur derseniz oldurmez,o filimlere mahsus

herkes hipnoz olamaz ve hipnoz suresi kisiye gore degisir.Hipnoz bilim olarak kabul edilir ve pek cok avrupa universitelerinde kursusu vardir.Sertifikali kisilerce uygulanmalidir.Turkiye'de de merkezleri var.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    3 ay sonra birini öldür derseniz öldürmez ama dikkat çekmeyen bişey post ederseniz (Hafızada kalıcı komut vermeye post deniyo) bunu yaptırmanız mümkün

Burda gözleri yorma olayı uyku getirmek için olayı hızlandırıcı bi etken, ne kadar yorgun ve uykuluysanız hipnotize edenin o kadar isine gelcektir.

fakat benima asıl merak ettiğim haywanlar nasi hipnotize edilio?, bu bana biraz düzmece gelio aklim almio bunu, laf anlatamadiiniz bişeyi nasi hipnotize edebilirsiniz ki el kol hareketiyle, konu hakkinda bilgisi olan varmı?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyGenc
    HolyGenc's avatar
    Erkek
    Hipnoz olayı çok derin bi mevzuudur insan bir fiziki bir ruhani bedene sahiptir.Ve ikisinin de birer beyni vardır mesela bu yazıyı okurken fiziksel byninizden yararlanırsınız.Ama rüya görürken ruhani beyni kullanırsınız.işte hipnozda ruhani beyinle iletişim kurmaktan geçer.Mesela birisine hipnoz esnasında rüyasında eşşek görücen dersen okişi rüyasında eşşek görür.Bu şekilde insanları delirttiklerini duymuştum mesela adama sen hergece
    rüyanda ölüceksin diyolar adam en fazla 2 sene yaşıyo sonra intihar ediyo.yada sürekli inlemeler duycaksın diyolar adam iniltilerden uyuyamıyo ve intihar ediyo.Çok enteresan biçok şey daha var ama yazmaya üşeniyom.

16 Yaşında Olmam Site Hacklememe Engel Değil... (F.Thomson 1468)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetWorm
    NetWorm's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------
    fakat benima asıl merak ettiğim haywanlar nasi hipnotize edilio?, bu bana biraz düzmece gelio aklim almio bunu, laf anlatamadiiniz bişeyi nasi hipnotize edebilirsiniz ki el kol hareketiyle, konu hakkinda bilgisi olan varmı?

sahte hipnoz deniyo yani kandiriyolar adami
    mesela bi tavugu yere yatir gagasinin hizasinda beyaz tebesirle duz cizgi ciz ne yaparsan yap uyanik oldugu halde kimildamaz surekli oyle kalir tavuga vur tekme at canini yak tepki vermez hissediyomu bilmiyorum ama hipnozda olmadigi halde tepki vermez olu gibi davranir ama uyanik nedenini bilmiyorum ama bunlari veterinerler ameliyatta kullaniyo bazilarida gosterilerde kullaniyo iste hipnoz bu diye caktirmadan yapiyolar
    daha bunun gibi bir cok yontem var

INTEL SUX!! AMD RULZ!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabasan78
    karabasan78's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

sora adama ne sorsaniz solicek ve yapcak duruma gelir... ama cok abzürt bişe isterseniz aninda uyandirabilirsiniz.

hipnoza giren kisinin uyanmamasi die bi olasilik yoktur siz istediniz anda uyanir

ben daha önce denedim .... alıntı yapılan kısım hariç sölediklerine katılıorum ama su adama abzürt bi şi sorupda uyanması ammada abzürt...böle bi şi yok ...uyanması öle kolay diil hele hele sen komut vermiosan...komut verirken aynı programdaki gibi düşün ...yönetici hariç programlarda bazı alanlara girilemez sende telkini verirkene buna uyanık bir şekilde vereceksin... ben ünv.de bi arkadaşı ipnoz ettim diil adam abzürt bi lafda uyanmak arkadaşlar gülmekten yarıldı genede herif duymadı...
    adamı e5 yolu üzerinde ibnelerle mikiştirdim bundan abzürt ne var herif kol gibi yedi genede uyanmadı ama uyanıncada azıma sıctı tabi bu ne biçim telkin lan diye herif gerçek zannetmiş ...hatta telkin esnasında boşalanlar bilem oldu peki buna ne diyeceksin holy kardeş??? demekki telkini vermeden vermeye değişio işler iyice karmaşaya biniooo....

&&Zafere Çiçekli yollardan gidilmez...!!!&&
Toplam Hit: 6115 Toplam Mesaj: 15