folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hipofiz Bezi Tümörü Olan Var Mı? Veya Tanıdığı Olan?

Hipofiz Bezi Tümörü Olan Var Mı? Veya Tanıdığı Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

bende Hipofiz bezi tümörü çıktı , MR ve kan sonuçlarına göre. Mikroadenom cinsindenmiş. Doktor dedi tekrar bir kan alalım ona göre tedavi seçeceğim dedi. Şimdi biraz araştırdığım kadarıyla bazen ameliyat bazen ilaç tedavisi bazende kontrollü yaşam şeklinde devam ediliyormuş çözüm olarak bu hastalığa. Bu konuda bilgisi deneyimi olanlar varsa öğrenmek istiyorum ne tedavi gördüklerini ve neler yaşadıklarını.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam. Hastalık hakkında bilgim yok tez zamanda sağlığına kavuşursun umarım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam, üzüldüm, inşallah en kısa zamanda atlatırsın. severim seni, yararlı birisin. Allah şifa versin, en kısa şekilde tetkiklerini iyi yaptır, hatta maddi imkanın varsa daha iyi bir hastahaneye de git, birden fazla doktora görünmek iyidir her zaman. Malum türkiyede oluyor bazen sıkıntılar.. Geçmiş olsun tekrar

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

Hocam geçmiş olsun,hastalık hakkında bilgim yok ama belirtilerin nelerdi?

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Saolasınız arkadaşlar, şurada belirttiğiniz dilekleriniz bile çok mutlu ediyor insanı saolasınız.

@unbalanced hocam çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. Başka bir doktorada göstermeyi üşünüyorum ama hata olacağını sanmıyorum gittiğim doktor bu konuda baya deneyimli.

Hocam tam bir belirtisi yoktu bende hipertroid vardı düzenli kontroller sırasında, Doktor düzensiz Hormon salgılarına dayanarak MR ve Ultrason ve kan tetkiki istedi. Orada çıktı maalesef. Son kan tetkikimi doktor göremedi kendisi amerikaya gitmiş seminere. Pazartesi Allah nasip ederse göstereceğim sonuçları. O zaman konuşacağız inş akmıyız karamıyız söyleyecek doktor bey.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

geçmiş olsun hocam. tümor diye hemen endişelenme iyi huylusu var kötü huylusu var, kötüyse bile endişelenme bak yalnız değilsin. elimizden geleni yapalım maddi manevi. imkanı olan arkadaşlar çıkıp geliriz gerekirse yanına. hadi onları da geç insan çok güçlü. neler görüyor neler yaşıyor hayatta kalıyor. ama umut, insanı ayakta tutan şey de umut kötüyü iyi eden de. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

geçmiş olsun hocam. tümor diye hemen endişelenme iyi huylusu var kötü huylusu var, kötüyse bile endişelenme bak yalnız değilsin. elimizden geleni yapalım maddi manevi. imkanı olan arkadaşlar çıkıp geliriz gerekirse yanına. hadi onları da geç insan çok güçlü. neler görüyor neler yaşıyor hayatta kalıyor. ama umut, insanı ayakta tutan şey de umut kötüyü iyi eden de. 

Hocam zaten iyi huylu bir tümör. Bazı arkdaşlarda mesaj attılar saolsunlar. Sadece ilerlerse baş ağrısı, göz sinirlerini zedeleme ve hormonel yapıyı bozma gibi ileri seviye sıkıntılar yaşatıyor. O zamnada beyin cerrahı ile müdale gerekiyormuş. Allah daha büyük derdi olanlara yardım etsin. Ne dertler var bizim ki sinek ısırığı kalıyor harbiden.

Düşünmeniz yeter saolasınız.

DrKill tarafından 11/Tem/13 02:46 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam geçmiş olsun allah acil şifalar versin sana.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam bildiğim kadarıyla ters bi yerdki tümörün büyümesiyle beyindeki bazı alanlara baskı oluşarak katil yada piskopat olabilirsin ileride.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

hocam çok geçmiş olsun, yaşamadım yaşayanı da tanımadım ama mantıken söyleyebilirim ki kanserin iyi huylu kötü huylu fark etmez çok kötü bir durum bu, bütün hormonal dengen bozulabilir, iş ameliyata dönerse sağlıklı yerinden parça da gidebilir. sen iyi huylu lafına bakıp rahatlayıp da  araştırmayı incelemeyi doktorlara bırakma, ne kadar kaynak, kitap varsa al oku araştır, ayrıca en az 4-5 doktor gezmeyi de ihmal etme, gerekirse doktor başı 500 tl özel muayene parası ver paradan kaçma, acil şifalar dilerim.

enjoy i'm vaccinated
Toplam Hit: 1784 Toplam Mesaj: 15