Hırsız Ve Alçaklar..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRaCLe
    oRaCLe's avatar
    Erkek
    Yasarken, iktidarken elini op, emperyalistlerin yardimyla eline gectigtinde adamin kafasini tasla ez, sonrada "Allahu Ekber" de.. Bir diktator ’dahi’ olsaydi bu sekilde "kalesce" seref, namus, onur ve halsiyet gibi kavramlardan yoksun NATO’nun parali askerleri tarafindan linç edilmeyi hak etmiyordu.. Bak ne diyor olmeden biraz once ""Bana yaptığınız haramdır, siz günah işliyorsunuz evlatlarım ben sizin babanızım, bu olamaz haram nedir bilmiyorsunuz?" Ve bu soz ustune 20’li yaslarda bir genc elindeki tasi kafasina vuruyor. Kafasindan kanlar fiskiriyor. O halen "haramdir bu" diyor. Sonra bir digeri Kaddafi’nin 1970"te esi Safiye tarafindan alinan yuzugu çaliyor ondan.. Bir digeri arkada$ina ogut veriyor "sakin kaybetme bu yuzugu en az 1 milyon dolara satarsin" diyor.. Yuzugu alanda sanki bir sifreymis gibi "Allahu Ekber" diyor.. Sonrada tokatliyorlar, sopa sokuyorlar, kafasini tasla eziyorlar. Iste NATO o ulkeye girdi ve katletti. Diktator degil, dunyanin en alcak malukati bile bu sekilde kallesce acili bir olumu hak etmiyordu.. Peki ne olduda Kaddafi emperyalistleri boyle kizdirdi? - Monarsiyi kaldirdi. - Petrol gelirlerini milli gelire dahil etti. - Ingilizleri kapi disari edip petrolu millilestirdi. - Arap sosyalizmini savunup, araplari birlestirmeye calisti - Libya yurttaşlarına kredi sıfır faizle verilir. - Öğrencilere yaptıkları tahsile göre ortalama ücret ödenir. - İşsizlere iş bulana kadar tam ücret ödenir . - Evlenen çiftlere bedelsiz olarak konut verilir. - Yurt dışında tahsil yapanlara 2500 Euro harçlık yanında, barınmak ve araç yardımı yapılır. - Ülkede otomobiller fabrika maliyetine satılır. - Libya’nın kimseye tek sent kredi borcu yoktur. - Eğitim, tahsil ve sağlık hizmetleri tüm yurttaşlara bedelsizdir. - Nüfusun yüzde 25’i yüksek tahsillidir. - Son bombalama olaylarına kadar sokaklarda evsiz veya dilenci bulunmamaktaydı. Iste Kaddafinin bu video’daki linç durumuna magruz kalmasinin nedeni bunlar. Ve Emperyalizm yine "cahil arap halkini" bir daha kandirip "gunaha" soktu. Ve ben bu goruntuleri izledigimde insanligimdan utandim. Hani kursunla oldurulmustu? Hani iki bacagindan ve alnindan vurulmustu? Goruntude cok acik bir sekilde tasla kafasinin ezilerek hunharca katledildigi gorunuyor. Serefli bir insan savasta dusmanina bu sekildemi davranir..? Emperyalizmin serefsizliginin namussuzlugun, kapitalizmin benamus olu$unun kaniti degilmi bu video? Lanet olsun sana emperyalizm, lanet olsun bu katliami ho$ goren televizyon manyagi yaw$ak topluluklar. Lanet olsun serefsizliklerine dini alet eden alcaklar. Sizin yuzunuzden her gun insanligimdan utaniyorum, her gunu kalp acisiyla geciriyorum.

Ferman Padişahınsa Dağlar Bizimdir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Demokrasi çığırtkanlığı yapıp yargılamadan infaz ettiler. Arap ırkından boşuna nefret etmiyorum.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hacı diğer dediklerine birşey diyemiyecem ama hep şu ifade kullanılıyor , "dini kandırma amaçlı kullanıyorlar." inan heryerde görüyorum bu ifadeyi.Hacı artık şunu beyninizden atın kimse dini gerçek amacından çıkartıp kandırma amaçlı kullanmıyor zaten din başlı başına kandırma ve sömürü aracıdır.Heryerde amaca giden yolda liderler tarafından araç olarak uygulanır.Avatarında komünizm işareti görüyorum ama bunu hala anlayamamış olmana şaşıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

madem öyle güllük gülistanlıktı da halk neden bu kadar yoğun ve çoğul şekilde ayakladı?

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

GusFring bunu yazdı:
    -----------------------------

Hacı diğer dediklerine birşey diyemiyecem ama hep şu ifade kullanılıyor , "dini kandırma amaçlı kullanıyorlar." inan heryerde görüyorum bu ifadeyi.Hacı artık şunu beyninizden atın kimse dini gerçek amacından çıkartıp kandırma amaçlı kullanmıyor zaten din başlı başına kandırma ve sömürü aracıdır.Heryerde amaca giden yolda liderler tarafından araç olarak uygulanır.Avatarında komünizm işareti görüyorum ama bunu hala anlayamamış olmana şaşıyorum.

Hocam bu dediğini samimi inançlı insanlar gördüğün zaman söyleyemiyorsun. En azından ben çok gördüm. 

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı:

madem öyle güllük gülistanlıktı da halk neden bu kadar yoğun ve çoğul şekilde ayakladı?

ölüm şekli beni de düşündürsede arkadas guzel yere deginmis. dikdator olmasaydi hocam. o kadar deger verdigi halki ne diye bicti?

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

AsilKan bunu yazdı:

GusFring bunu yazdı:

Hocam bu dediğini samimi inançlı insanlar gördüğün zaman söyleyemiyorsun. En azından ben çok gördüm. 

Samimi inançlı insanlar varmı, evet var hocam, bunda hemfikiriz ama bu hiçbir zaman yöneticiler olmamıştır. Halktan insanlar olmuştur. İnancında samimi gözüken yöneticilerde, inancın etkisine kapılmış insanları yönlendirebilmekten daha fazla samimi değiller.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

söylediklerine harfiyen katılıyorum... 

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

yazı alıntı galiba.

enjoy i'm vaccinated
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hayat zeki bir varlıktır.Diğer dünya var mı yok mu bilmem.Cennet cehennemi bilmem.FAkat hayatı biliyorum.Yaptıklarını acısını daha bu dünyadayken çıkartıyor hayat.

bi emperyalizm oyunlarıdır almış başını gidiyor.Emperyalist senin üstünde oyun oynaya biliyorsa ya senden zekidir yada güçlüdür.

Hayat burda devreye gider ve hayatın insanlık dışı kuralı vardır : güçlü her zaman zayıfı ezer.

---

Zayıfa acımak doğaya ihanettir.İnsan olarak düşündüğünde berbat fakat doğanın işleyen en baş kurallarından biridir.

Aynı hayat intikam şansıda verir.Yıllardır nice çocukları anasız, nice kadınları kocasız bırakan kaddafi ; diktatörlüğü sayesinde kendini bu hale düşürmüştür.Hiç kimse başka birşey savunmasın.

Halk fakir, halkın imkanı yok, halk yenilik istiyor.Nerde demokrasi ? nerde seçim ? nerde insanlık ?

Sonra saddama yazık, kaddafiye yazık ona yazık buna yazdık.

Diktatörlüğün olduğu bir yerde son budur.Geçmişte onlarca örnekte mevcuttur.Bu yüzden diktatörlük yolunda gidenlerin sonu hep böyle olacaktır.Kaddafi bunu göremedi, kaddafi bunu düşünemedi, kaddafi insanlara seçme ve seçilme hakkı sunmadı, kaddafi kendi milletini öldürdü.

Tabi bu şekilde öldürülmeyi hak ediyor yada hak etmiyordu tartışılır.Sonuç : diktatörlüğün sonu budur.

-

Seçimlerde halka sor, halk yanlış yaparsa kendi cezasını çeker.Fakat halka sormadan sen doğru bile yapsan, halk seni sorumlu tutacaktır.Çünkü asla halkın istediği şey olmayacak.

Erdoğan dahil bütün liderlere ders olsun.Kurtarıcı gibi görülürken bir anda kafanız taşla ezilebilir.Yeter insanlara yapılan zulümler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suspicious
    suspicious's avatar
    Erkek

bu araplar şerefsizin önde gideni.. kaddafi bunları açmı açıktamı bırakmışş.. batı devletlere karşı boğun eğmeyen ülkesini ezdirmeyen her zaman dik durmuş bi adam bu.. gerçekten bir devlet liderine bu yapılmaz arap halkı cahil ve nankör olduğunu bütün dünyaya tekrar göstermiştir. libya halkı artık herşeyi hakediyor şu zamana kadar rahat rahat yaşıyorlardı. artık kaddafi yok batılı güçlerin etkisinde olacaklar  sonradan kaddafiyi mumla arayacaklar herşeyi hakediyor bu araplar.

Toplam Hit: 2139 Toplam Mesaj: 13