folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Hırsıza Önlem ?

Hırsıza Önlem ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cybermole He hocam öyle.. Alet çok sesli, hırsızlar ise salak.. Soygun yapmadan önce, keşif ve plan yapmıyorlar hiç çünkü salaklar :D

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hırsızın çalabileceği bir eşyanın içine gps takip cihazı yerleştirebilirsin ama pili şarjı nasıl olur pek bilmiyorum. Mesela takip cihazını çok akıllı bir şekilde bir eşyanın içine yerleştirirsin, hırsız anlamaz ama cihazın pili bitmişse çok çok yazık olur :D

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Hırsızın çalabileceği bir eşyanın içine gps takip cihazı yerleştirebilirsin ama pili şarjı nasıl olur pek bilmiyorum. Mesela takip cihazını çok akıllı bir şekilde bir eşyanın içine yerleştirirsin, hırsız anlamaz ama cihazın pili bitmişse çok çok yazık olur :D

aklıma bu geldi hocam bende o noktada takıldım 

gps anahtarlık gibi bişey ama bide çarşının içine girerse bulmak zorlasır cok hassas bişey olması lazım 1 metre sapmayla bulması gerek 

birde benm mekanda yakalamam önemli

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

https://www.909teknoloji.com/urun/horuscam-wireless-3g-gsm-destekli-fotokapan/

Bunun daha ekonomik olanı işini görür bence ayrıca @futurist dediği tuzak işi gayet mantıklı ve ucuz Almancının biri evine yapmış hırsız 3 gün beni kurtarın diye yalvarmıştı polis göt korkusundan ewe giremedi Ada'mın Almanya'dan gelmesini bekledi 

hep söylerim zalime zulüm gerek köstebek tuzağı iyi fikir biz atıldığı korumada kullanıyoruz gerçi babam ben İstanbul'a her geldiğimde malın teki kendini öldürmesin diye söküp atıyor başıma iş alırmışım sökarım işine hırsızımı acıyacam ölsün pezevenk

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kolluk kuvvetlerini 1 üst kademeye şikayet edin . 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Hocam Bunlar Gezıntı gıbıler, yanı vurdukları yere  tekrar gelmelerı ancak o evde alamadıkları ve almak ıstedıklerı esyalar olması lazım ki gelsınler, varsa ole bısey gps dedımız olayı yaparsan belkı yakalarsınız.

Etrafı talan edıyor ve kesıf yapıyorsa Tanıdık ve o cevreye hakım bırılerı oldugu asıkar ve bundan sonrakı hedeflerı yıne senın etrafındakı evlerden bırı olacaktır.

Yakalanırmı? bana göre etrafta kamera ve elektırıge uzak  yerlerı secıyolar asıl amac elektırık bılıyolar kı elektırık olmadan Bir sik yıyemezler dıye, ve bu kolayına gelıyor yıne hedef bole olacaktır ıyı bir takıp yapılırsa elektırk olmayan ve orta evlerde gezınılırse cok kolay yakalanır.

GPS Sıstemi yapılabılır ama buda maliyetli unutma, ve sureklı elektırık olmayan yerde senın gıdıp onu sarjlaman lazım buda bir sıkıntı.

O Yuzden Gunes enerjısı kurup elektırıgı elde edersen bu masraftan kacmıs olur gps veya wifi ye ayak acmıs olursun ki o zaman takip etme sansın uzaktan dogar.

Belki maliyetli olur ama Otostop cocuklarını bulabılırsın, cünkü gelmeyebılırler Buda bir ıhtımal :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Foto kapan var GSM güneş enerjili Vs ilacın bu ,tabi biraz tuzlu ama yapacak birşey yok 

Arazi çevrili değilse gezene birşey diyemezsin evin içine yada dışına değerli birşey koy fotokapanida yakınına olayı bitir 

Aynı kişidir muhtemelen dikkat et evi sadece hırsızlık içinde kullanmayabilirler 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam tellere elektrik ver caydırıcı olacak kadar, sadece can yaksın bir de yazı asarsın bir adım sonrası 220volt ya da burası iğne ilerisi çuvaldız veya burası small ilerisi hard gibi gibi. az ileri yere de yerde yatan adam şekli verilmiş kömür tozu filan dökele.

illa yakalıcam diyosan ayı ya da kurt tuzakları iyidir, saklaması filan da kolaydır yapacağın sistem için bu hacatlara sensör eklemen lazım ki kapan aktif olunca sana da haber verebilsin. 

yakalayayım ama kimse zarar görmesin diyosan aynı tuzağın misinalısını önereyim adam kapandan geçer geçmez patlasın flaşlar hoop sana mesaj. kim olduğunu rahatça tespit + kanıt.

hayal gücü sınır yok demi sonuçta.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı

aklıma bu geldi hocam bende o noktada takıldım 

gps anahtarlık gibi bişey ama bide çarşının içine girerse bulmak zorlasır cok hassas bişey olması lazım 1 metre sapmayla bulması gerek 

birde benm mekanda yakalamam önemli

Hırsızlar son derece kurnaz tiplerdir ve genellikle çaldıkları şeyleri hemen satmaya kalkmazlar.

Bu sistemler hakkında fazla bilgim yok ama çarşının içine girse bile bence şu ürün işini görür çünkü sesli uyarı özelliği varmış. Yani istediğin zaman aleti öttürebiliyorsun. Yeter ki şarjı bitmesin... :D
    https://www.hepsiburada.com/apple-airtag-1-pack-p-HBCV0000050HH5

Eğer polise başvuracaksan, çalınan mala ait seri no, fatura v.s tarzında bir şeyler elinde olmalı ve bunu delil gösterip "Çalınan malın içine önceden takip cihazı yerleştirdim ve şuan malımın nerede olduğunu aşağı yukarı biliyorum" diyerek polise başvurabilirsin.
    -
    Tuzak kurmak iyi bir fikir ama kendi kurduğun tuzağa düşebilirsin. Hiç girme :D 

Toplam Hit: 2636 Toplam Mesaj: 30
hırsız arsız arsız sensör hırsız uyarı