folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hitleri Çook Seviyoruz Cünkü Yahudileri Öldürdü

Hitleri Çook Seviyoruz Cünkü Yahudileri Öldürdü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

hitleri tanımadan mış :) tabi kitapları, belgeselleri okuyup izledinizde bir kanıya vardınız dimi ??? İnternette bulduğunuz 1 kişi ölmüşse, 100 denilen aptal dökümanlara bakmayın.Çoğunun şişirme olduğu araştırmalarla kabul edilmiştir.

Bunun dışında dilerim ki günün birinde hitlerin bilme, liderliğe, toplum etkisine, propagandaya ve sağlık alanına katkılarını görebilirsiniz.

Tanklarını, toplarını görebilirsiniz.Hea sizde "kardeşim yaşasın barış, herkes barışsın, askere hayır" gibi saçma düşünce içerisindeyseniz, bi milyon yılda yaşasanız, hitlerin katkılarını göremezsiniz.

Neden hitleri sevmemiz bu kadar batıyor ??

che , castro, lenin ... Kübada, rusyada, bulgaristanda, hatta TÜRKİYEDE , arnavutlukta, orda burda sırf devrim için öldürülen milyonlarca insandan ne haber ??? Amerikanın vurduğu adamlardan ne haber ?? Yok onlar sayılmaz, bir kaç bin kişinin ölümü soy kırım oldu.

dostum boşversene ya..

bu şeye benziyo: tayyipin sözde yaptıklarını görüp, arka planda çalıştırdığı programları görmeyenlere..

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

cevik bunu yazdı:

Sarper bunu yazdı:

cevik bunu yazdı:

%99 almanların bile bu adamdan nefret ediyorken, neden boyle bir caniden haz alinir, takdir edilir, bas üstüne koyulur.....

en kötüsünden dünyaya gtirdiği teknolojilere bakmanı söylerim.

Ne gibi teknolojik gelismeler hocam?

ki bu gelismeleri saglamis olmasi bile yaptigi insanlik sucunun önüne gecmesine imkan tanimamali.

ee biraz araştır hoca ozaman. adamın ne yaptıgını bile bilmiyorsun ama nefret edıyorsun oda güzel.

araştırmadan sevenler var diyen bayzin  bak gör   araştırmadan nefret edenlerde var =)

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Doğru burda Alfredler,Paul Josephler varken ben bişey bilmiyorum.Oku moku demissiniz bi ara kavgamın yarısına kadar okumustum zaten adamın siyasi görüslerini,planlarını falan anlatıyor ama büyüleyici birşey değil.Kendi kafa yapısı haklı oldugu noktalarda var.Ama bu adamı nie sevmem.

- Dünyaya savaşdan başka ufak şeyler hariç birşey katmamıştır.Alman tankının gücünü,Alman uçaksavar ve kulelerinin gücünü Almanya savaşa girmeden de öğrenirdi.

- 2.dünya savaşının en büyük sorumlusu sayılır.

- Hitler sadece silahsız direnişsiz yahudileri katletmemiştir yanında birçok ülkeninde başına bela olmuş problemi oldugu olmadıgı ülkelere büyük kücük saldırılar yapmıştır.Rusya,İngiltere,Fransa,Hollanda,iskandinav ülkeleri suan aklıma gelenler.

- Kendi ülkesinin düzenini bozmuştur.Meclislerini yakmış,üst rütbelileri öldürmüştür.( Bknz: Uzun bıçaklar gecesi, Reichstag yangını ) .Onun haricinde başa geçiş dönemi zaten ayrı bir vukuat.

- Sadece dünyaya mı zararı oldu ? Hayır.Kendi milletinide harcadı.Berline kadar gelen Rus ordusu çok olmasada sivil halkıda vurdu.Halkı vurmasa bile halk zaten savaş ortamı psikolojisi ve ülke ekonomisinin batışına gelmisti.Onun dışında zaten Rusyada çakılması sırasında askerlerinin büyük bir kısmı zayi oldu.

- Şuan Almanların bile büyük bir kısmının sevmediği dünyanın çoğunun sevmediği bir adamı nie seveyim ?

Şimdi ben bu adamın hitabeti iyiydi zekası yerinde bir diktatördü,savaş stratejisi vardı diye mi seveyim ? Zaten savaş stratejisi 10 numara olsa kışı da hesaba katardı.Yada o 3 koldan saldırıda diretmezdi sonucda yenildi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

iyi şimdide git Alman halkının sosyal hayatı ile ilgili yaptıkları

ekonomi anlamında yaptıklarını araştır. yarım yamalak kitab okumanla

bana burda neyi sevmemem gerektiğini söyleyip durma.

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

tamam abdullah sen kralsın bu sitenin en bilgin en kültürlü adamı sensin kabul ediyoz şimdi sus.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek

Bir insanı sevmek yada sevmemek için kime bir neden gerekli ki bunu sorguluyoruz?

Hitler <3 (L)

Ohh mis..

Kafam oldu galiba:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

AbdullahAzad bunu yazdı:

tamam abdullah sen kralsın bu sitenin en bilgin en kültürlü adamı sensin kabul ediyoz şimdi sus.

araştırdın mı hoca yazdıklarımı hiç doğru söyle ?

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhder
    muhder's avatar
    Erkek

temel sorunumuz yine baş göstermiş

yani kabul ettiğimiz bir görüşü karşı tarafa dikte etmeye çalışıyoruz

tartışmalarda bir şeyler öğrenmeyi değil de, bildiklerimize karşıya kabul ettirmeyi yeğliyoruz

e noluyor bu defa? tekdüze devam ediyoruz

hitleri de seven olacak, che'yi de seven olacak, herkesten nefret eden de olacak

kırda koşup böcükler gibi herkese neşe saçıp seven de olacak

karışamayız kimseye bu noktada

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

Doğru burda Alfredler,Paul Josephler varken ben bişey bilmiyorum.Oku moku demissiniz bi ara kavgamın yarısına kadar okumustum zaten adamın siyasi görüslerini,planlarını falan anlatıyor ama büyüleyici birşey değil.Kendi kafa yapısı haklı oldugu noktalarda var.Ama bu adamı nie sevmem.

- Dünyaya savaşdan başka ufak şeyler hariç birşey katmamıştır.Alman tankının gücünü,Alman uçaksavar ve kulelerinin gücünü Almanya savaşa girmeden de öğrenirdi.

- 2.dünya savaşının en büyük sorumlusu sayılır.

- Hitler sadece silahsız direnişsiz yahudileri katletmemiştir yanında birçok ülkeninde başına bela olmuş problemi oldugu olmadıgı ülkelere büyük kücük saldırılar yapmıştır.Rusya,İngiltere,Fransa,Hollanda,iskandinav ülkeleri suan aklıma gelenler.

- Kendi ülkesinin düzenini bozmuştur.Meclislerini yakmış,üst rütbelileri öldürmüştür.( Bknz: Uzun bıçaklar gecesi, Reichstag yangını ) .Onun haricinde başa geçiş dönemi zaten ayrı bir vukuat.

- Sadece dünyaya mı zararı oldu ? Hayır.Kendi milletinide harcadı.Berline kadar gelen Rus ordusu çok olmasada sivil halkıda vurdu.Halkı vurmasa bile halk zaten savaş ortamı psikolojisi ve ülke ekonomisinin batışına gelmisti.Onun dışında zaten Rusyada çakılması sırasında askerlerinin büyük bir kısmı zayi oldu.

- Şuan Almanların bile büyük bir kısmının sevmediği dünyanın çoğunun sevmediği bir adamı nie seveyim ?

Şimdi ben bu adamın hitabeti iyiydi zekası yerinde bir diktatördü,savaş stratejisi vardı diye mi seveyim ? Zaten savaş stratejisi 10 numara olsa kışı da hesaba katardı.Yada o 3 koldan saldırıda diretmezdi sonucda yenildi.

kavgam bir propaganda idi..Kavgamın yarısı doğru, yarısı abartı, yarısıda sırf propaganda için yazılmıştır.

- Gücünü değil, hitler sayesinde tanklar, tüfekler, bombalar, uçaklar geliştirdi.Bunları volkswagen gibi firmalar yaptı.Bunları yaparken o zamanın araba gibi bir takım teknolojik yeniliklerine alt yapı sağladı.Savaşta, tanklar, tüfekler teknolojiye, esirlerse sağlık alanına katkı sağlar.Çünkü üstlerinde bir çok oynamalar yapılır.

- Savaşlar hep olacaktır, sorumlularda olacaktır.

- Hitlerin belli bir yerden sonra kesinlikle delirdiğini düşünüyorum.Fakat o noktadan önce, en güçlü halindeyken yani ; topraklarını genişletmişti.Bilmiyorum kavgamdan hatırlıyor musun ama, kurtuluş savaşında olduğu gibi, onlarında ellerinde ne var ne yoksa alınmıştı.Hitlerin gelmesi, almanya için bizim kurtuluş savaşımız gibi bir dalgaydı.O zaman adamlar ne yapacaktı ??

- Kendi jimnastikçileri (SA) belli bir yerden sonra itaatsizlik etmeye başladı.Bunu engellemek için, önce sorumluları öldürdü, sonra SA'yı dağıttı.

- Dediğim gibi kurtuluş savaşında önce biz neysek, adamlarda öyleydi.Bu yüzden hitler kurtarıcı olarak görüldü.Delirene kadar gayette iyi götürdü.

- Almanların sevmediğini bana bi kanıtlasanıza..Almanlar sevmiyor almanlar sevmiyor..Almanların sevmediği adamı dünyanın 4 bir yanında seven var.Amerikada hitler peşinden gidip zencilere düşman adamlar var, Türkiye'de kürtlere düşman adamlar var.

Almanlar neden sevmiyor ? Çünkü götleri çalışmak istemiyor fakat tazminat için, çalışmak zorundalar.Seve seve çalışmak zorundalar.Fakat mis gibi ülke.Amerika, rusyadan sonra aya boş araç gönderdiler.HAngimiz yaptık ?? Araba sektörü tanklardan dolayı dünya lideri, bir çok konuda ilerdeydiler.

Savaş sırasındaki üretim, teknoljiye katkı sağlar.Tıpkı 1974'teki tcdd'nin tank yapması gibi.

----

İşin özü ısrarla adolf hitlerin ırkçı kişiliğini sevdiğimizi düşünüyorsunuz..Bak bu profilimde bir yorum.

"TBT‘de Hitler katliamını değil, cesaretini, dünyaya katkılarını, ona layık görülen "katil" deyiminin içindeki ‘asıl‘ anlamı görebilen müridlerden 1‘i :)"

Burada yazdığı gibi, Hitlerin bazı konularda düşünceleri ve yaptıkları önemli bir katkıydı.Büyük başarılarda elde etti.Milliyetçilik kavramını bir kez daha öğretti.Bu gün koskoca amerikan  hükümeti milliyetçilik kavramını öğretebilmek için ne propaganda yapıyor..

Tabi biraz aşırıya kaçtı, fakat bir oluşumu yaparsın, sonra git gide zayıflar ( Atatürk ve yaptıkları gibi ) .. Fakat önce kendi ırkını, sonra milletini ve vatanını sevip kollamayan birisi, yok edilmeye mahkum olur.

Hitleri tamamen , her konuda destekleyen ve savunan adamlar değiliz.Buradaki bir çok kişinin düşüncesi ;
    1- Atatürk,
    2- Hitlerdir.

Sadece che yada başka birşey değil.Önce Atatürk 'ü severler, koyu Atatürkçüdürler, sonrasında ise hitlerin bazı düşünce ve yapıtlarını  desteklerler.Bu , hitleri sevdiğimizden dolayı ırkı sevmenin sonucu değilde, ırkımızı sevdiğimizden dolayı hitlere sempati duymamızdır.

Atatürk ile kıyaslamayın, Atatürk barışçıl bir insandı, hitler ise savaşçıl.Atatürk, her konuda örnek aldığımız biridir, hitlere ise yaptıkları ve düşünceleri (hepsi değil) için sempati duyuyoruz.

Bu ırkçılıktan korkan bazılarını rahatsız edebilir.MErak etmesin, kürtleri şunları bunları öldürmek kadar ırkçı değiliz.Fakat halk kardeşliği, dağdaki pislikle eşit olmayıda isteyecek kadar bilinçsiz değiliz.

Umarım açıklayabilmişimdir.Bende tiksinirdim hitlerden, fakat biraz araştırdıkça (objektif şekilde) mutlaka ama mutlaka vay be diyecceğin yanları olacak...Biraz daha önyargısız olman dileğiyle ;

dipnot:  o propaganda kitabı olan kavgam'da nasıl yalanlar varsa, yahudilerin katledilişinde de rakamlar şişirilmiştir.Amerikayı yönetenlerin alayı yahudi olduğu için (ki film şirketleri bunların başında) , yahudi filmleri çekilirken maaşallah iyice bir bokunu çıkartmışlardır.

Yahudiler hep iyidir, suçsuzdur...Fakat şu anda dünyada ele geçirip dünyanın akoydukları görmezden gelinir.Bankalar onlara çalışır, fabrikalar onlara.Fazlasıyla pislik millettir ki herkes bilir.Filmlere bakarsan suçsuzdurlar..

Hitleri sevmemizin nedeni, yahudileri katletmesinden değil, bir çok konuda ki katkısındandır.İnsanlıkla ne kadar çelişsede "zayıfa acımak, doğaya ihanettir" sözü oldukça doğrudur.Bu gibi görüşleri bir çoğunuz için bune dedirte bilir ama emin olun çoğu konuda haklı (bazılarında abartılı, fakat yinede haklıdır)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

muhder bunu yazdı:

temel sorunumuz yine baş göstermiş

yani kabul ettiğimiz bir görüşü karşı tarafa dikte etmeye çalışıyoruz

tartışmalarda bir şeyler öğrenmeyi değil de, bildiklerimize karşıya kabul ettirmeyi yeğliyoruz

e noluyor bu defa? tekdüze devam ediyoruz

hitleri de seven olacak, che'yi de seven olacak, herkesten nefret eden de olacak

kırda koşup böcükler gibi herkese neşe saçıp seven de olacak

karışamayız kimseye bu noktada

aynen hocam.Fakat şunu kesinlikle anlatmak istiyorum ki ;

"hitleri seviyorlar.Ama adam yahudileri öldürdü ?? ve pis ırkçıdır"

bu görüşü savunuyorlar.Bende bu yüzden değil, nedenlerini söylüyorum.Umud ediyorum ki bir kez daha yahudiler yüzünden olmadığını (tabi ırkçılık) anlayabilirler.

en güzel düşünceleri burda görebilirsiniz ;

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=adolf%20hitler

ne yapmış ne yapmamış vs..

Toplam Hit: 14315 Toplam Mesaj: 88