folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hitler'in Kahini: "Bu Sene, 3. Dünya Savaşı Çıkacak"

Hitler'in Kahini: "Bu Sene, 3. Dünya Savaşı Çıkacak"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:
    -----------------------------

bence bu seneler içinde savaş çıkma ihtimali yüksek akp yine oy pusulalarını değiştirip kazanırsa millet bunu kabullenmez diye düşünüyorum

Oy pusulalarına dokunmadan %50 ile kazanır bence. Ama ola ki pusulalara dokunursa bazıları o zaman yine %40 bir oy alır :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

"2046; Hastalıklı her organın yerine yenisi yapılacak"

-------------

hehe bunu yaptılar :D bı kıza mesane yapmıslardı amerıkada oyle olması lazım tam hatırlayamdım :|

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek
    "2088; Bütün hastalıklar birkaç saniyede tedavi edilecek" "2097; Kimse yaşlanmayacak" bunu pek anlamadim :D ona sorsam oda bilmem derdi sanırım ...

CeZaA & MasuK http://www.youtube.com/watch?v=DIbbRCZ7qmQ | koyunde ne kadar çok koyun warsa o kadar oy'un war demektir.|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thend
    thend's avatar
    Erkek

2010 Istanbul Avrupa Kültür Başkenti

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

biri çıkar üstü kapalı laflar eder

başka birileri çıkar bu kapalı sallama lafları listedeki gibi maddeler haline getirir

orjinal sözlerini okusak kimse bişey anlamaz ve çok muallak olduğunu görürüz

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Her yıl moda bu laflar. Yılbaşında dangalağın biri çıkar; savaş olacak, açlık çıkacak gibi şeyler saçmalar. Artık bunları önemli bişeymiş gibi değerlendirmeyin. Öldüğü günü biliyormu by kahin ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

hay Allahım hala kehanetlerle yaşıyoruz :)

kimse çıkıp demiyo ki sınavlar nolacak üniversiteyi bitirebilecez mi,peder bey evden kovunca nerde kalacaz,evlilik çoluk çocuğa ne zaman karışacaz...ohoo

öldün bitti kardeş..bu kadar .var mı ötesi ? ne kıyameti soruyonuz :) ölünce bitiyor işte :) yokolmak ta var işin ucunda...

boş iş bunlar,kafaya takmamak lazım..3.dünya savaşı çıkmasına daha çook var canınızı sıkmayın..megiddo savaşları diye bir hazırlık var gizli örgütlerde.yahudilerin bir inanışı kabala inancına ve islamiyete sokulan mehdilik düşüncesine dayanıyor.yani savaş çıkarsa bilin ki b.ktan bişey yüzünden çıkar..

yakın bir zamanda herhangi bir kötü olay yok diye tahmin ediliyor..en azından önümüzdeki 50-75 yıl içinde...rahat rahat yaşayın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

zefyhr bunu yazdı:

Nitrous bunu yazdı:

la bu çatlak garı 2010 olmadan bi kız çocuu çıkacak fransada tüm dünya onu tanıyacak benim veliahtım olacak diyoru hani nirede ben göremedim:D

+ aha buraya yazıyorum 3 vakte kadar Türkiye karışacak ekonomik ve siyasal bir kaos olacak erken seçime gidilecek chp ve mekez sağ koalisyon olacak:D Nitrous dediydi dersiniz:))

valla ben o kızı tanıyom , kim olduğunuda biliyom ama derin konular açlsın ozmn tartışırız..

edit : ayrııca ben tdh-akp koalisyonunu bekliyom artık.

pm aliyim acil.

tamam açıklıyom... ama şuan bende emin değilim... 2 ihtimal var..

a)shiloh nouvel jolie pitt

b)suri cruise 

ikiside 1-2 ay arayla doğdu bunların 2006da

shiloh nouvel eski mekkede doğduğu için daha yükek ihtimal veriyodum ama suri nin babasının derecesi daha yüksekmiş galiba..  ikiside olablir valla vanga ninenin kehanetinin tamamını bilmiyorum.. ne demiş? nasıl tarif etmiş kızı.. kehanetin tamamını bilen yazsın...

a)   %3c

b)   %3c

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

SOFYA -AA- Bulgaristan'da halkın büyük bölümü, bu yıl yeni bir dünya savaşı çıkacağına inanıyor. Bulgarların yüreğine üçüncü dünya savaşı korkusunu salan ise öngördüklerinin çoğu gerçekleşen ünlü Bulgar kahin Baba Vanga'nın (Vanga Nine) son kehaneti.
    1996 yılında vefat eden ve görme engelli olan Bulgaristan'ın Nostradamus'u ölümünden kısa süre önce, 2010 yılında tüm dünyayı sarsacak korkunç bir savaş çıkacağını ileri sürmüş ve şöyle demişti: "2010 yılında aralarında Hindistan'ın da bulunduğu 4 Asya ülkesinin liderlerine suikast düzenlenecek. Bu suikastlar büyük yankı uyandıracak ve 3. dünya savaşının çıkmasına neden olacak. Kasım ayında başlayacak olan 3.dünya savaşı 2014 yılına kadar devam edecek."
    Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911'de bugün Makedonya topraklarında bulunan Strumitza köyünde dünyaya geldi.
    16 yaşındayken bir fırtına sırasında yıldırım çarpması sonucu görme yeteneğini kaybeden Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuştu.
    Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga'nın söylediklerinin büyük bülümü doğru çıktı. Baba Vanga, Bulgaristan'da 1989 yılında devrilen eski komünist diktatör Todor Jivkov dahil çok sayıda devlet adamını kehanetleri ile etkiledi. İkinci dünya savaşı sırasında Nazi lideri Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret edilen, Rus gizli servisi KGB'nin bile tavsiyeler aldığı Baba Vanga, 1996 yılında 84 yaşında hayata veda etti.
    Baba Vanga'nın kayıtlara geçen, gerçekleşmiş kehanetlerinden bazıları şöyle:
    "İki çelik kuş kulelere çarpacak, gökyüzü aydınlanacak" (11 Eylül saldırıları)
    "Kursk su altında kalacak, bütün dünya arkasından ağlayacak" (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı)
    "Vladimir'in (Putin) zaferi dünyada her şeyi etkileyecek"
    "İklimler değişecek" (küresel ısınma)
    "Amerika'nın 44'üncü başkanı siyah olacak. Siyahi liderin gelmesinden kısa süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek, dünyaya barış değil, felaket getirecek"
    Baba Vanga'nın ölümünden önce kayıtlara geçirilen kehanetlerine göre gelecekte insanoğlunu zor günler bekliyor. Kanserin dalga dalga yayılmasından komünizmin dönüşüne kadar birçok konuda öngörüde bulunan Baba Vanga, 2012'de kıyametin kopmasından korkanlara da iyi haberler veriyor. Çünkü Baba Vanga'ya göre, dünyanın sonu 3797 yılında gelecek.
    Baba Vanga'nın gelecek ile ilgili kayıtlara geçmiş bazı kehanetleri ise şöyle:
    "2011; Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal silahlar kullanacak"
    "2014; İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak"
    "2016 - Avrupa'nın nüfusu azalacak"
    "2018; Dünyanın yeni hakimi Çin olacak"
    "2043; Müslüman bir devlet Avrupa'ya hükmedecek"
    "2046; Hastalıklı her organın yerine yenisi yapılacak"
    "2076; Bütün dünyada sınıfsız bir komünizm sistemi yerleşecek"
    "2088; Bütün hastalıklar birkaç saniyede tedavi edilecek"
    "2097; Kimse yaşlanmayacak"
    "2167; Yeni bir din gelecek"
    "2304; Ay'ın tüm sırları çözülecek"
    "3797; Dünyanın sonu gelecek. İnsanoğlu başka bir gezegene göçecek ve yeni bir hayat başlayacak"

bu karıdan korkulur :)

BSG diyorum bu karıya . bunlar tamamen atmasyon

2012 de de kıyamet kopcak dediler . bi bok olmucak . adamlar filmini bile çekti parayı kırdı.

"dünyanın sonu gelecek diyorlarsa sana çerez satmak istiyorlardır "

O da yok.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

Ya bişeyler olsa da hayatımıza renk gelse.. Çok monoton yaşıyorum şahsen yaa..evden işe diycem bir işimde yok. yani anlayacağınız evimde savaş için erzak biriktiriyorum geçen yazdır. Aslında deprem olasılığına karşın başlamıştım ama baktım gördüm savaşın çıkma olasılığı deprem olma olasılığından daha yüksek bende çıkacak bir savaş için  çeşitli boylarda piller, fenerler, yağmurluk, askerden kalma eşyalarım(bot,mont,kamuflaj ıvır zıvır..) buna benzer işimi görecek şeyleri stokluyorum. Hatta öyle ki olası bir olay için nereye nasıl daha güvende ulaşacağımı gösteren haritaları google earth'den indirmeyi düşünüyorum.(güncelli olarak tabii) Gideceğim yer belli. Tek eksiğim herhangi bir radyasyon durumunda kullanacağım gaz maskesiyle giyeceğim tulum ve botlar) onları şimdilik alamadım çünkü param yok. En kısa sürede tamamlıcam ama. Bu arada sizce ben paranoyak mıyım? teşekkürler...

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
Toplam Hit: 10109 Toplam Mesaj: 64